Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Kërkoj punë (19)

 

Ndihmes kuzhinier

Senad shyqeriu I lindur me 26/07/1993 Kam te perfunduar kursin per kuzhiner 3 mujor dhe jam i paisur me certifikat pune.

është lexuar 48 herë (0 herë sot)

 

Kerkoj pune me kleringe

Kerkoj pun me kleringe te nje apartamenti 1 + 1 . 2+1 . 3+1 etjer : ne kryerje te punimeve si Tulla , suvatime , […]

është lexuar 56 herë (0 herë sot)

 

kerkoj pun si shofer kamjonash

kerkoj pun si shofer

është lexuar 77 herë (1 herë sot)

 

Kerkoj pune kamajer / shites / Ndimes banakier

Kerkoj pun si kamajer. Si shites. Ose Ndimes banakier. Etj..

është lexuar 98 herë (0 herë sot)

1,800 €

Bojaxhi . Punime me kartixhes

Bojaxhi . Punime me kartixhes

është lexuar 35 herë (0 herë sot)

 

Kerkoj te punesohem ne IT Part-Time

Kerkoj te punesohem ne fushen e IT jam student ne vitin 3 jam çertifikuar per Riparues elektronik kompjuterash dhe celularesh

është lexuar 113 herë (1 herë sot)

 

Kerkoj pune si agjent shitjesh ne Durres

Kerkoj pune si agjent shitjesh ne Durres

është lexuar 174 herë (0 herë sot)

 

Kerkoj ofert pune

Un kerkoj pun si shofer. Po disponoj patent te klasit B kush esht interesuar per shofer. Ju falenderoj

është lexuar 302 herë (0 herë sot)

 

kerkoj pune si shites, kamarjer, banakier

kerkoj pune si shites, kamarjer ndihmes kamajer, ndims banakjer. turn i pasdites

është lexuar 325 herë (0 herë sot)

 

Kerkoj Pune si ndihmes kuzhinier ose pjatalares

Pershendetje, jam 20 vjec. Momentalisht vazhdoj shkollen e kuzhines tek “ATC”-ja. Kam eksperience pune 3 muaj si ndihmes kuzhinier tek ” King Park” Dajt. Jam […]

është lexuar 369 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 21 2

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  39.  
  40.  
  41.  
  42.  
  43.  
  44.  
  45.  
  46.  
  47.  
  48.  
  49.  
  50.  
  51.  
  52.  
  53.  
  54.  
  55.  
  56.  
  57.  
  58.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  

Info-treg

 • shfaqe ne faqen e pare

  Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 11/08/2016 - 2 Komente

  Tashmë mund të shfaqësh ofertat e publikuara përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një ikonë që gjendet në fund të njoftimit, ose tek paneli “Menaxhoni njoftimet” dhe automatikisht oferta ngjitet në krye të faqes së parë.    

 • interviste pune

  Si të përgatiteni për një intervistë pun...

  prej në 08/08/2016 - Comments Off on Si të përgatiteni për një intervistë pune?

  Disa rregulla të thjeshta për të qenë kandidati kryesor për vendin e punës Të gjithëve na ka rastisur të jemi prezentë në një intervistë për një vend pune. Emocionet padiskutim janë të mëdha, e ndoshta çdo rregull i mësuar më parë, në ato momente harrohet. Megjithatë e rëndësishme është siguria dhe besimi në aftësitë tona, […]

 • shitje makina 0

  Ku përfundojnë makinat e reja që nuk shi...

  prej në 06/08/2016 - Comments Off on Ku përfundojnë makinat e reja që nuk shiten!?

  Vitet e fundit, një nga temat e trajtuara shpesh ka qenë rimëkëmbja ekonomike. Por është mbajtur e fshehtë mungesa e kërkesës dhe rrjedhimisht edhe shitjet tek konsumatorët, sidomos nga prodhuesit e automobilave, të njohura si “mallra kanali”.

 • dekorim

  19 ide për dekorimin e shtëpisë me qira

  prej në 02/08/2016 - Comments Off on 19 ide për dekorimin e shtëpisë me qira

  Të jetosh në një hapësirë ​​të vogël është e vështirë, sidomos kur mundësitë tuaja për dekorime janë të kufizuara nga rregullat që ka vendosur edhe qiradhënësi.  Ja 19 ide origjinale dhe të thjeshta për t’u realizuar, që ju frymëzojnë për dekorimin e shtëpisë (dhe hapësirën) në mënyrën që dëshironi, pa shkelur asnjë nga detyrimet që […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse gjatë këtyre 5 viteve, 100oferta.com është bërë faqja më e rëndësishme për:

• Shitje-blerje për pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi, apartament, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qira, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj
• Makina në shitje, makina me qira, makina të përdorura e të reja, furgonë, motora, ndërrime, pjesë këmbimi
• Kompjutera, printera, laptop dhe telefona celularë në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj
• Oferta pune me kohë të plotë nga punëdhënës të ndryshëm, kërkesa për punë nga gjithë Shqipëria
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante në Shqipëri e jashtë vendit
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese

Është shumë e thjeshtë të postosh një ofertë tek 100oferta.com, aprovimi zgjat më pak se 1 orë dhe më pas prit telefonatat nga personat e interesuar.
Pse keni sukses me 100oferta? Sepse ka:

• Përhapjen më të madhe në rrjetet sociale
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Mundësi postimi edhe nga Viber, Whatsapp
• Vizitorë realisht të interesuar, jo fals
• Menaxhim të thjeshtë të ofertave nga postuesi
• Rifreskim të ofertave në faqen e parë pa aprovim
• Dhjetra oferta të reja çdo ditë
• Numri i klikimeve: 40,000 / ditë
• Numri i vizitorëve: 17,500 / ditë