Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Truall, tokë (38)

 

Shitet Toke 2100m2 Mzes(Prane Top Channel )

Shitet Toke 2100 m2 Mzes prane(Top Channel,Tirane)eshte e pershtatshme per ndertim me dokumenta te rregullta. 0692033994

230 herë e lexuar, 0 herë sot

30ff683f-2aea-392b-3b52-e82d20c50e87

240,000 €

Shitet Toke ne Mezez Kashar

Shitet toke ne Kashar 4000m2 . Mund te perdoret per aktivitet magazinimi si per edhe toke buqesore dhe shume lloji aktivitetesh te tjera . Ka […]

544 herë e lexuar, 0 herë sot

Selection_157

150,000 €

Shitet toke, Panaja, Vlore

Toka ndodhet prane fshatit Panaja ne krah te autostrades Levan-Vlore, rreth 5 km nga qyteti i Vlores dhe 500 metra nga laguna e Nartes. Rreth […]

541 herë e lexuar, 0 herë sot

3-deri-ne-9-mije-metra-toke-anes-autostrades-Lev-2

25 LEK

Shitet toke ne autostraden Levan-Vlore

Shitet toke ne autostraden Levan-Vlore me dokumenta te rregullta me siperfaqe 3000-10000 metra.toka ndodhet sa kalon rotondon e novoseles ose sa kalon Vip Salotin,toka ka […]

447 herë e lexuar, 0 herë sot

100,000 €

Toke ne Tirane

Eshte nje toke me 1500 meter katror.Eshte e paisur me dokumente te rregullta pronsie ka gjithashtu edhe dy leje ndertimi.Toka eshte ngjitur me rrugen kryesore.Ka […]

223 herë e lexuar, 0 herë sot

Screenshot_20180223-173143

70,000 €

Shitet toka ne periferi te Tiranes

Toka eshte me letra te rregullta certifikate pronesie etj.. toka eshte 2 dynym dhe shitet me 35 € metri .. toka ndodhet ne periferi te […]

292 herë e lexuar, 0 herë sot

51609620-F1B3-43A0-91C5-8B9D829299DA

60,000 LEK

Toke truall banese ne fier Shitet, ndërrohet me Makine

Shitet ne Fier (hoxhare te vjeter ) Toke 2700 m2 Truall 165 m2 Plus nje Ndertese me 2 dhoma edhe nje banjo e pa perfunduar […]

227 herë e lexuar, 0 herë sot

22,500 €

Truall 300mk me banes 140mk ne Dhoksat te rrethit te Gjirokaster

Shitet nje truall 300mk me banese140mk ne Dhoksat te rrethit Gjirokaster shume afer qytetit ne nje vend shume te pershtatshem per banese gjithashtu edhe per […]

197 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_1384

200,000 €

Shitet truall ne plazhin e velipojes

Shitet truall ne plazhin e velipojes ne zonen e vilunit nje zon shume e mir dhe e pelqyer. Trualli eshte Vetem 100 metra larg detit […]

323 herë e lexuar, 1 herë sot

8712ff2d-122c-4ae4-a7ee-41928f241563

 

Shes toke truall 530m2,prane rrapit uji i ftohte vlore

Shes toke truall me si 530 m2 prane rrapit uji i ftohte vlore me dokumentacion te rregullt nga zrpp cel 0688265905

545 herë e lexuar, 1 herë sot

Faqe 3 nga 4 1 2 3 4

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  

Info-treg

 • 7 rregulla që duhet t’i thyesh kur inter...

  by në 29/09/2018 - Comments Off on 7 rregulla që duhet t’i thyesh kur intervistohesh për punë

  Intervistat mund të jenë argëtuese. Ata që kanë kaluar disa intervista e dinë se nuk ka pse të jetë një përvojë e vështirë dhe stresuese. Stigma që rrethon intervistën është se gjithmonë duhet të mendoni për të projektuar versionin më të mirë të vetes. Por, kur intervistoheni disa herë, mësoni se më shumë se çdo […]

 • Ndryshimi i çmimeve të shitjes së aparta...

  by në 29/09/2018 - Comments Off on Ndryshimi i çmimeve të shitjes së apartamenteve në Tiranë

  ZONA I Zona 1/1 Kinema “Ali Demi”, fusha e sportif, fshati Shkozë, Depo e Ujit, ishte 98,000 lekë/ m2, bëhet 97,700 lekë/m2   Zona 1 /2 Poligrafiku, Shkoza, Uzina e Autotraktorëve, fshati Shkozë, Lanabregas, Linzë, Sauk, ishte 80,000 lekë/ m2, bëhet 78,000 lekë/m2   ZONA 2 Zona 2/1 Piramida, stadiumi “Qemal Stafa”, ishte 187,000 lekem2, […]

 • Parimet themelore të dizajnit për dekori...

  by në 12/01/2018 - Comments Off on Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

  Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të thjeshta dhe shumica […]

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  by në 11/01/2018 - Comments Off on 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve në zhvillim

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  by në 10/01/2018 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë