Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Oferta për Truall, tokë (234)

Toke ne Yzberisht

250,000 €

Shitet toke ne Yzberisht

Shitet toke ne Yzberisht. Siperfaqja e tokes eshte 5000 m2. Toka te jep mundesi perdorimi te cfaredollojshem sic eshte agrikultura, banim etj. Shitet per nje […]

është lexuar 108 herë (0 herë sot)

83bd79ac-fbb6-3538-c673-4acc71e11483

100,100 €

Truall Për Zhvillim Borsh

Trualli ndodhet në Borsh, ka një sipërfaqe prej 1001 m2, dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Pamje fantastike dhe dhe pozicion ideal për ndërtim Vilash […]

është lexuar 114 herë (0 herë sot)

0d4be91d-652e-f7dd-fe7c-8b900b989a1d

416,000 €

Tokë Tek Liqeni I Thatë

Toka ndodhet në një nga zonat më të preferuara të qytetit ,dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar në zonë vilash. Pamja dhe hapsira e […]

është lexuar 103 herë (0 herë sot)

0a7ddb88-20d3-e8fc-a9c1-00a085b53a64

400,000 €

Tokë Për Shitje Vlorë

Trualli ndodhet tek Gjiri i Gjipesë, ka një sipërfaqe prej 5000 m2, dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Pamje fantastike dhe pozicion ideal për ndërtim […]

është lexuar 104 herë (0 herë sot)

Auto-Skicë

240,000 €

Tokë, Autostrada Tiranë-Durrës

Toka ndodhet në zonën e Autostradës Tiranë- Durrës, pranë Mbikalimit të Rinasit, brezi I dytë nga Autostrada, një vend i sigurt dhe me pozicion fantastik […]

është lexuar 99 herë (1 herë sot)

18155523_1509845885724152_726526106_n

1,100,000 €

Toke Autostrada Tirane Durres

Toka ndodhet në zonën e Autostradës Tiranë- Durrës Km 18, pranë Toyota, një vend i sigurt dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar. Sipërfaqa totale […]

është lexuar 209 herë (0 herë sot)

18741273_1455285997869640_1775790611_n

900,000 €

Truall, Kombinat.

Toka ndodhet në zonën e Kombinatit, prapa Hotel Mustang, një vend i sigurt dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar. Sipërfaqa totale e truallit është […]

është lexuar 148 herë (0 herë sot)

2,150,000 €

Truall, Zvernec

Toka ndodhet në një zonë të zhvilluar, me pozicion fantastik në vijë të parë në një nga plazhet më të bukura dhe magjepsësë të bregdetit, […]

është lexuar 122 herë (0 herë sot)

19679891_1492644077423101_1750395091_n

192,500 €

Truall, Gjiri I Lalzit

Toka ndodhet në një zonë të zhvilluar, me pozicion fantastik, buzë rruge në Hamallaj, në qytetin e Durësit. Trualli ka një sipërfaqe prej 5500 m2 […]

është lexuar 106 herë (0 herë sot)

20750585_1675866732432369_324211723_n

550,000 €

Truall TEG

Toka ndodhet në Rrugën e Elbasanit, pranë Natyrës së Qetë, një vend i sigurt dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar. Sipërfaqa totale e truallit […]

është lexuar 49 herë (0 herë sot)

Faqe 2 nga 24 1 2 3 4 24

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  

Info-treg

 • 10 këshilla për të shitur një makinë të ...

  prej në 15/09/2017 - 1 Koment

  1. Të njohësh tregun Do të jetë e lehtë të shisni makinën tuaj? Apo do t’ju duhet të ulni çmimin dhe të prisni gjatë? Ja disa të dhëna interesante: –          Makinat familjare edhe pse nuk kanë shumë fansa, kanë një kërkesë në rritje –          Shitjet e makinave të modifikuara dhe sportive janë sezonale; më shumë […]

 • Promovo biznesin në blogun e 100oferta.c...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Promovo biznesin në blogun e 100oferta.com

  Kërkon të përhapësh idetë e tua? Dëshiron të promovosh një sipërmarrje? Ke një reagim për funksionimin e tregut? Shkruaj në blogun e 100oferta.com dhe do kesh mundësinë që shkrimi të lexohet nga mijëra vizitorë në ditë, të përhapet brenda pak minutash në rrjetet kryesore sociale: Facebook, Linkedln, Twitter, Google+ etj., në të cilat 100oferta.com ka […]

 • Tregu i pronave në bregdetin e Adriatiku...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Tregu i pronave në bregdetin e Adriatikut. A mund të konkurojë Shqipëria?

  Luhatjet e tregut të pronave në bregdetin dalmat Pas një recesioni të gjatë prej 6 vitesh (2009-2015), tashmë ekonomia e Kroacisë është në rritje, ç’ka pritet të forcojë në mënyrë të natyrshme edhe  tregun e pronave. Një rikuperim i çmimeve po ndodh edhe në kryeqytet Zagreb dhe vitet e ardhshme pritet një rimëkëmbje edhe për […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë