Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Truall, tokë bujqësore (269)

16145223_10154296916173589_1919598408_o

4,000,000 LEK

Truall ne shitje!

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me adresë në Ndocaj, 100 metra larg unazës perëndimore të Shkodrës. – Prona ndodhet në një zonë […]

është lexuar 2 herë (2 herë sot)

80,000 €

Shitet 10 DYNYM toke me cmim te diskutueshem. Rrile – Lezhe

SHITEN 10 DYNYM TOKE NE FSHATIN RRILE TE QYTETIT TE LEZHES . TOKA ESHTE TOKE BUJQESORE POR MUND TE PERDORET DHE PER NDERTIM BANESE OSE […]

është lexuar 1075 herë (4 herë sot)

PicsArt_12-28-05.47.05

280,000 €

Shitet toke ne Radhimë

Shitet truall 1400m² ne Radhimë, 30m nga rruga nacionale Vlore-Orikum. 200€m² Toka në te cilen ndodhet trualli është i përshtatshëm për hoteleri dhe ambjente të […]

është lexuar 85 herë (4 herë sot)

80,000 €

Truall, ne Fresk

Disponojmë truall për shtje në përiferi të Tiranës, të zona e Freskut, zonë në zhvillim dhe e preferuar. Trualli ka sipërfaqe prej 500m2 ku disponon […]

është lexuar 2 herë (2 herë sot)

truall-korce

50,000 €

Shitet truall 100 m² në qendër të Korçës

Trualli ka siperfaqe 100 m eshte ne qender te qytetit ngjitur me kopshtin Numur 10 e hipotekuar me origjine te trasheguar nga prinderit qe prej […]

është lexuar 1182 herë (2 herë sot)

115,000 €

Shitet truall 3750m2,Vaqarr

Shitet truall 3750m2,Vaqarr Adresa: 3.5km nga Kombinati,Fortuzaj,Tirane. Shitet truall me siperfaqe totale 3750m2 ne zonen prane Vaqarrit,3.5km nga rruga Kombinati,e pozicionuar ne zonen Fortuzaj.Mundesite e […]

është lexuar 27 herë (4 herë sot)

15895632_142989802861282_699331646436260526_o

70 €

Shitet Toke ne Sauk, perballe shkolles Greke

Shitet toke ne Sauk Adresa: Sauk, perballe Shkolles greke Arsakeio Shitet toke prej 2000 m2, me permasa 50 m gjatesi dhe 40 m gjerresi, forme […]

është lexuar 79 herë (60 herë sot)

125,000 €

Shitet toke 2500 m² Marikaj,Tirane

Shitet toke 2500 m² Marikaj,Tirane Adresa: Marikaj,Tirane. Shitet tokee 2500m² ne Marikaj,Tirane.Prona gjendet 100 metra larg ish-autostrades dhe eshte e aksesueshme ne dy menyra.Kjo toke […]

është lexuar 17 herë (1 herë sot)

140,000 €

Shitet toke ne Sauk

Shitet toke ne Sauk Adresa: Sauk, perballe Shkolles greke Arsakeio Shitet toke prej 2000 m2, me permasa 50 m gjatesi dhe 40 m gjerresi, forme […]

është lexuar 17 herë (1 herë sot)

Shitet-Toke-2-000-m2-Rruga-e-Fllakes

125,000 €

Shitet: Trull 8,300 m2 Fllake

Shitet Trulle 8,300 M2 Fllake Durres Publiko edhe në:

është lexuar 5878 herë (2 herë sot)

Faqe 1 nga 271 2 3 27

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  

Info-treg

 • Suksesi i ofertave të publikuara edhe në...

  prej në 14/01/2017 - Comments Off on Suksesi i ofertave të publikuara edhe në rrjetet sociale

  Pjesa më e madhe e informacionit që marrim çdo ditë, i takon internetit. Hapësira e mediave klasike si: gazetat, revistat dhe televizionet, sa vjen e ngushtohet, ndërsa numri i faqeve të reja të internetit (website) bashkë me përdorimin e rrjeteve sociale, shtohen me ritme të shpejta. Në Shqipëri numri i përdoruesve të interentit që përdorin […]

 • Më të suksesshmit e 100oferta.com

  prej në 14/01/2017 - Comments Off on Më të suksesshmit e 100oferta.com

  Cilët janë publikuesit më të suksesshëm në 100oferta.com? Përgjigja është fare e thjeshtë: ata që vendosin çmime reale, foto dhe përshkrim të saktë. 100oferta.com i publikon të gjitha ofertat njësoj, asnjë nuk favorizohet më tepër ose shpërfillet më tepër. Të gjithë mund të publikojnë oferta FALAS sipas Rregullores së 100oferta.com, mund të vendosin deri në […]

 • Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 18/09/2016 - 2 Komente

  Tashmë mund të shfaqësh ofertat e publikuara përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një ikonë që gjendet në fund të njoftimit, ose tek paneli “Menaxhoni njoftimet” dhe automatikisht oferta ngjitet në krye të faqes së parë.     Publiko […]

 • Profil i verifikuar nga 100oferta

  prej në 17/09/2016 - Comments Off on Profil i verifikuar nga 100oferta

  Kjo shenjë tregon se postuesi i ofertës është verifikuar nga 100oferta.com si një postues korrekt, me kontakte të konfirmuara dhe informacion të vërtetë, megjithatë 100oferta.com nuk garanton asnjë veprim kontraktual apo financiar mes shitësve dhe blerësve që kontaktojnë nëpërmjet ofertave të publikuara tek 100oferta.com. Profili i verifikuar tregon se postuesi ka një sjellje korrekte me […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është bërë faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.
- Kërko oferta thjesht, p.sh. me fjalët: kërkoj makinë me qera, kërkoj shtëpi, blej makinë të përdorur, gjej telefon, njoftime për makina, njoftime për shtëpi, dua punë, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë