Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Truall, tokë (253)

Shitet-Toke-2-000-m2-Rruga-e-Fllakes

130,000 €

Shitet: Trull 8,300 m2 Fllake

ONLINE para 2 orë

Shitet Trulle 8,300 M2 Fllake Durres

është lexuar 6209 herë (2 herë sot)

projekti qerret

200 €

Qerret-Kavaje,Shes toke truall 2000-4000m per ndertim,2000 m larg nga porti...

ONLINE para 2 orë

Shes truall per ndertim deri ne 4-5 kate per turizem,200 meter larg nga Deti,dhe 2000m larg nga Porti i Ri i Karpenit,me dokumenta te rregullta.

është lexuar 9706 herë (1 herë sot)

Are_sip_463_m2,_Vajkan_fier_35735

1,296,400 LEK

Shitet Are ne Vajkan,Fier me siperfaqe te ndryshme, Fieri

ONLINE para 2 orë

Shiten Ara me siperfaqe te ndryshme ne Vajkan, Fier. 1– Prona ndodhet në fshatin Vajkan, Fier me siperfaqe 463 m2. Prona tokë arë shtrihet në […]

është lexuar 115 herë (1 herë sot)

02_77733

45,000 €

Truall + Ndërtesë ne Shitje, vetem 45.000 euro., Shitje, Durres

ONLINE para 2 orë

Truall + Ndërtesë me sipërfaqe 1606 m². Prona ndodhet në fshatin Rreth, Komuna Xhafzotaj, Durrës. Prona ndodhet në jug të Komunës Xhafzotaj në një distancë […]

është lexuar 136 herë (1 herë sot)

truall-korce

50,000 €

Shitet truall 100 m² në qendër të Korçës

ONLINE para 17 orë

Trualli ka siperfaqe 100 m eshte ne qender te qytetit ngjitur me kopshtin Numur 10 e hipotekuar me origjine te trasheguar nga prinderit qe prej […]

është lexuar 1775 herë (1 herë sot)

Screenshot_2017-05-08-15-03-56

70 €

vore toke per ndertime 3000m2 brezi i dyte

ONLINE para 1 orë

vore,shitet toke ne brezin e dyte me sip 3000m2(ose me shume) me certifikate pronesie buze rruge zone industriale e pershtatshme per ndertime te ndryshme 70€/m2 […]

është lexuar 163 herë (0 herë sot)

2017-07-25 10.00.09

80,000 €

OKAZION ullishte ne vore sip 6200m2 13€/m2

ONLINE para 1 orë

Vore,fshati Mucaj shitet ullishte me sip 6200m2 13€/m2 i padiskutueshem me certifikate pronesie ,pamje nga autostrada,e pershtatshme per ndertime vilash,komplekse turistike,kopshte e shkolla private ,qendra […]

është lexuar 28 herë (0 herë sot)

2017-07-25 18.50.58

351,000 €

Shitet toke per ndertim me sip 3900m2 ne vore

ONLINE para 1 orë

Vore fshati mucaj brezi i dyte buze rruge(prane Cagatay Logistic) shitet toke me sip 3900m2 me certifikate pronesie zone industriale e pershtatshme per ndertime te […]

është lexuar 56 herë (0 herë sot)

Screenshot_2017-05-08-15-03-56

65 €

vore toke brezi i dyte zone industriale

ONLINE para 1 orë

vore,fshati mucaj,brezi i dyte ,zone industriale,shitet toke me sip te ndryshme duke filluar nga 3000-25000m2 ,me certifikate pronesie,cmimi varion nga 65-80€/m2 ne varesi te pozicionit…..cel […]

është lexuar 122 herë (1 herë sot)

2017-07-26 05.33.10

10 €

Toke (pyll) ne Vore

ONLINE para 1 orë

Shitet toke(pyll)ne vore me sip 50 000m2 10€/m2 i diskutueshem ,dokumentacion ne proces hipotekimi,e pershtatshme per ndertim vilash ..cel 0675543943

është lexuar 39 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 261 2 3 26

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  

Info-treg

 • Këshilla për një udhëtim të shkurtër tur...

  prej në 15/07/2017 - Comments Off on Këshilla për një udhëtim të shkurtër turistik

  1. Krijo një itinerar Kur ndërmerrni në një udhëtim të shkurtër, është e rëndësishme që të planifikoni me kujdes kohën tuaj. Nëse nuk planifikoni orët dhe ditët, mund të përfundoni duke humbur diçka që dëshironi të shihni. Një itinerar i mirë përfshin paraprakisht udhëzime, harta dhe informacione të rëndësishme për vendet që po vizitoni. Spontaniteti […]

 • Krahasimi i makinave evropiane, japoneze...

  prej në 04/07/2017 - Comments Off on Krahasimi i makinave evropiane, japoneze dhe amerikane

  Në këtë epokë të globalizuar, nganjëherë nuk është e lehtë të dallosh dy objekte të ngjashme që janë bërë në vende krejtësisht të ndryshme dhe kjo është e vërtetë kryesisht në rastin e makinave. Në ditët e sotme, makinat prodhohen në të gjithë botën, kështu që ndoshta nuk është e saktë t’i etiketojmë ato plotësisht […]

 • 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërin...

  prej në 30/06/2017 - Comments Off on 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërinë

  Publikuar nga Alexander Waltner (Suedi) Dëshironi të vizitoni Shqipërinë? Zgjedhje e mirë! E kam bërë vitin e kaluar dhe u kënaqa. Deri tani është një nga vendet e mia të preferuara, dhe këtu janë 15 arsye pse të gjithë duhet të vizitojnë Shqipërinë në vitin 2017! Është ende një vend relativisht i pashkelur Sa njohuri […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë