Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Shtëpi, Vila (63)

fyjn

78,000 €

Shtepi prane komisariatit te policise

Shtepia eshte 350m ajo perbehet nga oborri 30m,nga shtepia me dy kate secili kat nga 80m dhe pjesa tjeter eshte bashte.Me certefikate pronesie te rregullt.Cmimi […]

117 herë e lexuar, 2 herë sot

Shtepi-dy-katesh

55,000 €

Shtepi dy kateshe, secili kat me nga 90m

Shitet shtepi me 2 kate secili kat me nga 90m shtepi e re me kollona ,solete e cati fallco,dritare duroalumin.Ka tre dhoma gjumi ,sallon , […]

117 herë e lexuar, 3 herë sot

IMG_1972

50,000 €

Shes shtepi private bashke me tok 1.100 m etra plus nje puset 60 meter kat...

Shes tepi private me tok 1.100 meter tok plus nje puset 60meter katror me ofert shitet per arsye emigrimi. Shtepia eshte ne precest legalizimi. Shtepia […]

129 herë e lexuar, 2 herë sot

7,000,000 LEK

Shitet Shtepi, qender Bubullime, Lushnje

Shitet shtepi me siperfaqe 135m², 4 dhoma,koridor , banje dhe 2 veranda. Ka 1000m²toke e favorshme per 2 troje shtepi. Ne qender Bubullime, Lushnje. Cmimi […]

83 herë e lexuar, 0 herë sot

446D9A78-AA31-44B1-BF06-EF41AAA697F5

9,000 €

Shtepi kampingu (Mobile House)

Shiten 140 shtepi kampingu (Mobile House) prodhim i vitit 2010, 24-32m2, teresisht te kompletuara me mobilje. Te pershtatshme per 4-6 persona. Kontakt: Viber/Whatsapp +38976951141

139 herë e lexuar, 1 herë sot

120168586_900x675

1,000,000 €

Shitet Super Vile 250m² ne Halkidiki Greqi

Shitet Super Vile Luksoze me Pishine private me siperfaqe 250m² + 3800m² toke rreth e rreth viles e mbjell me peme dhe lule dekorative.Vila eshte […]

138 herë e lexuar, 2 herë sot

IMG-20170717-WA0003

160 €

Shitet objekt banimi dhe biznesi

Ndertesa ndodhet ne 900m2 truall. Eshte e ndertur: kati i pare ambient biznesi me sip 170m2 dhe me lartesi 5.7m , kati i dyte ambient […]

123 herë e lexuar, 2 herë sot

32a48ee1-5751-4c46-b112-1d904d698faf

52,000 €

SHITET VILE 1 KATESHE NE LAPRAKE

Shitet vile nje kateshe 79m2 ne Laprake . Me nje dhome ndenje,dy dhoma gjumi,dy banjo,korridor te madh dhe nje tualet . Vila eshte e vendosur […]

143 herë e lexuar, 1 herë sot

100,000 €

DURRES LAGJA 14 NISH TULLA TE PALLATET,SHITET SHTEPI PRIVATE ME 2 KATE,KATI...

SHtepi private me 2 kate ku kati i pare eshte (garazhd + bodrum 180 metra katror) dhe (kati i dyte180 metra, per banim).sip truallit 1000m.Nje […]

269 herë e lexuar, 1 herë sot

WhatsApp Image 2018-01-17 at 14.35.42

250 €

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE KOMPLEKSI MAGNET

Jepet me qira apartament i ri te kompkesi Magnet. Apratmenti eshte i organzuar nga dhoma e ndenjes e bashkuar me kuzhinen,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe […]

173 herë e lexuar, 2 herë sot

Faqe 3 nga 7 1 2 3 4 5 7

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Parimet themelore të dizajnit për dekori...

  by në 12/01/2018 - Comments Off on Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

  Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të thjeshta dhe shumica […]

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  by në 11/01/2018 - Comments Off on 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve në zhvillim

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  by në 10/01/2018 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

 • Sjellja e blerësit dhe strategjia e mark...

  by në 09/01/2018 - Comments Off on Sjellja e blerësit dhe strategjia e marketingut

  Sjellja e blerësit është qasja sistematike e konsumatorëve kur hyjnë në procesin e blerjes dhe arrijnë të marrin vendime. Procesi i vendimmarrjes hap pas hapi, së bashku me mënyrat e zakonshme të vendimmarrjes, janë të dobishme për zhvillimin e strategjive të marketingut.   Njohja është e nevojshme Hapi i parë në procesin e blerjes së […]

 • Si të përgatiteni për një intervistë pun...

  by në 08/01/2018 - Comments Off on Si të përgatiteni për një intervistë pune?

  Disa rregulla të thjeshta për të qenë kandidati kryesor për vendin e punës Të gjithëve na ka rastisur të jemi prezentë në një intervistë për një vend pune. Emocionet padiskutim janë të mëdha, e ndoshta çdo rregull i mësuar më parë, në ato momente harrohet. Megjithatë e rëndësishme është siguria dhe besimi në aftësitë tona, […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë