Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Shtëpi, Vila (42)

349,000 €

Shtepi plus truall Durres

DURRES, Prane stadiumit Niko Dovani, shitet nje vile dy kateshe, kati I lokal, kati II banim, 130 M2, dhe oborr 377m² +shtepi private nje kateshe, […]

221 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG-180b8478c95c60c8524491c1df05e449-V

75,000 €

OKAZION SHITET APARTAMENTI 2 + 1 TE PALLATI ME SHIGJETA

OKAZION SHITET APARTAMENTI 2 + 1 TE PALLATI ME SHIGJETA Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane. […]

219 herë e lexuar, 1 herë sot

5,000 €

Bar-Kafe te Bulevardi ne krahe te kuvendit

Bar-Kafe tek bulevardi ne krahe te kuvendit, me siperfaqje 340 m2. Ambjenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. Lokali eshte me xhiro te kenaqshme dhe […]

175 herë e lexuar, 0 herë sot

1

300,000 €

Shitet Vile 2 Kateshe, Buze Detit, Marea Resort

Vile 2 kateshe, Vija e pare 100m larg bregdetit, Pamje nga deti, 5 Ambjente, 3 dhoma gjumi, 2 banja, Sallon ndenje, Ambjent gatimi, Salle ngrenie, […]

483 herë e lexuar, 1 herë sot

210 €

Vile me projekt amerikan, Yrshek

Okazion. Shitet per arsye emigracioni. Vile 2katshe me papafingo,500m toke me agrume, pisha, ullinj lule te ndryshme. Uje,drita 24 ore, sistem elektrik,gazi dhe panel diellor. […]

487 herë e lexuar, 0 herë sot

1

450,000 €

Shitet vile trekateshe ne Korce e pershtashme per zyra ose Hotel 450000 eur...

Shitet vile tre kateshe, mure solide qe lejojne deri ne 5 kate ndertim, tek sheshi prane Bashkise Korce, e pershtatshme per zyra ose hotel. Ndertesa […]

176 herë e lexuar, 0 herë sot

2CF59C5D-2FE8-4E9B-9523-5799B8370859

250,000 €

Shitet Vila 3 kateshe e kompletuar me te gjitha .

Shitet vila 3 kateshe , e kompletuar me te gjitha ; mobilim bashkekohor , sistem kamerash, sistem ngrohjeje i shtruar , pus , siperfaqe ndertimi […]

269 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_20180222_115603

200,000 €

Shitet Vila ne Lezhe,ishull Shengjin,plus siperfaqen e tokes perreth

Shitet Vila ne Lezhe,ishull Shengjin.Shtepia eshte ne hipoteke,e githa e mobiluar,ne tre kate,e ndare ne 8 dhoma,8 tualete,edhe 6 ballkone Vend parkimi ,pamje piktoreske Shtepia […]

444 herë e lexuar, 1 herë sot

IMG-20180205-WA0018

110,000 LEK

Shpi private ne shitje durres

Shitet shtepia 117 meter2 me oborr 220 meter2, ndodhet ne nje nder zonat me te mira te durresit tek lagjia iliria shume prane detit. Shtepia […]

571 herë e lexuar, 1 herë sot

18053324_1938546313046282_919964174_o

140,000 €

SHITET SHTEPI NE TIRANE VILA

SHITET VILE NE TIRANE,MEZONETE ME MODEL GREK. KA OBOR TE MADH,VENDE PARKIMI,OXHAK DHE PAMJE PANORAMIKE. KA 3 KATE.

551 herë e lexuar, 1 herë sot

Faqe 2 nga 5 1 2 3 4 5

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Parimet themelore të dizajnit për dekori...

  by në 12/01/2018 - Comments Off on Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

  Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të thjeshta dhe shumica […]

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  by në 11/01/2018 - Comments Off on 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve në zhvillim

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  by në 10/01/2018 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

 • Sjellja e blerësit dhe strategjia e mark...

  by në 09/01/2018 - Comments Off on Sjellja e blerësit dhe strategjia e marketingut

  Sjellja e blerësit është qasja sistematike e konsumatorëve kur hyjnë në procesin e blerjes dhe arrijnë të marrin vendime. Procesi i vendimmarrjes hap pas hapi, së bashku me mënyrat e zakonshme të vendimmarrjes, janë të dobishme për zhvillimin e strategjive të marketingut.   Njohja është e nevojshme Hapi i parë në procesin e blerjes së […]

 • Si të përgatiteni për një intervistë pun...

  by në 08/01/2018 - Comments Off on Si të përgatiteni për një intervistë pune?

  Disa rregulla të thjeshta për të qenë kandidati kryesor për vendin e punës Të gjithëve na ka rastisur të jemi prezentë në një intervistë për një vend pune. Emocionet padiskutim janë të mëdha, e ndoshta çdo rregull i mësuar më parë, në ato momente harrohet. Megjithatë e rëndësishme është siguria dhe besimi në aftësitë tona, […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë