Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Shtëpi, Vila (245)

20773355_10214631545408747_2060056772_o

570,000 €

Vilë , Fresku

ONLINE para 2 orë

Disponojmë një vilë tek Ish Fizika Bërthamore në periferi të qytetit te Fresku. Vila ka një strukturë 3-katëshe. Në brendësi përbëhet nga 5 dhoma gjumi, […]

është lexuar 16 herë (1 herë sot)

14593350451391816077_large

 

Shiten vila Pushimi tek “Perla Resort”, Shitje, Durres

ONLINE para 2 orë

Jeni ne kerkim te nje shtepie pushimi?! Kompleksi “Perla Resort” ju ofron cdo gje. Vila me siperfaqe te ndryshme ne nje zone te privilegjuar. Ju […]

është lexuar 1946 herë (1 herë sot)

1459328739206522149_large

 

Shiten Super Vila

ONLINE para 2 orë

Shiten super vila. Mos humbisni rastin per te bere tuajin kete mundesi. Vilat jane pozicionuar afer Liqenit te thate. nje zone e qete dhe e […]

është lexuar 1894 herë (1 herë sot)

14593350041513663501_large

259,000 €

Shitet shtepi+truall ne mes te Tiranes, Shitje, Tirana

ONLINE para 2 orë

Shitet mbrapa kompleksit Halili ose perball Kishes Franceskane ne Tirane, tek rruga “Ali Pashe Gucia”. Shitet siperfaqe trualli 288 m2, aktualisht ka nje shtepi por […]

është lexuar 1954 herë (1 herë sot)

16402360_1433622199984066_531319717_n

60,000 €

Shitet Vile 2 kateshe. ME HIPOTEKE, Shitje, Tirana

ONLINE para 2 orë

Shitet Vile 2 kateshe. Cdo kat eshte 60 m2 dhe eshte i ndare ne 2 apartamente 1+1.Me Hipoteke. Kushton 60000 Euro. I diskutueshem Per me […]

është lexuar 384 herë (1 herë sot)

2017-07-26 21.31.44

220,000 €

Shtepi private me toke /vore

ONLINE para 1 orë

Vore,ne fshatin Mucaj ,shitet shtepi private me 2 kate dhe rreth 3000m2 toke perreth..buze rruge e pershtatshme dhe per ndertime te ndryshme biznesi..dokumentacion ne proces […]

është lexuar 24 herë (0 herë sot)

503704-500x300

130,000 €

Shitet Vilë, 2Kateshe, Plazh-Durres +530m2

ONLINE para 20 orë

Shitet shtepi 2 kateshe +530m2! Shtepia ndodhet ne zonen e Plazhit ne Durres.Rruga “Mbreti i Arbrit” prane Kompleksit Kasa.Shtepia eshte ne gjendje mjaft te mire,perbehet […]

është lexuar 115 herë (0 herë sot)

Auto-Skicë

1,300,000 €

Vilë Rolling Hills

ONLINE para 1 orë

Vila ndodhet në një zonë të qëtë dhe me ajër të pastër, tek Rolling Hills Residence. Vila është 3 Katëshe, ka një sipërfaqe totale prej788 […]

është lexuar 178 herë (2 herë sot)

Auto-Skicë

450,000 €

Vile Rezidenca Long Hill

ONLINE para 1 orë

Vila ndodhet në një zonë të qëtë dhe me ajër të pastër, tek Long Hill Rezidence.Vila është 2 Katëshe, ka një sipërfaqe totale prej 210 […]

është lexuar 267 herë (2 herë sot)

DSC_0091

450,000 €

Vile ne Sauk

ONLINE para 1 orë

Vila ndodhet buzë Rrugës Nacionale Tiranë- Elbasan, në Sauk. Hapsira që jepet me qera është 3 katëshe, ka një sipërfaqe totale prej 510 m2 ndëritm, […]

është lexuar 202 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 251 2 3 25

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Këshilla për një udhëtim të shkurtër tur...

  prej në 15/07/2017 - Comments Off on Këshilla për një udhëtim të shkurtër turistik

  1. Krijo një itinerar Kur ndërmerrni në një udhëtim të shkurtër, është e rëndësishme që të planifikoni me kujdes kohën tuaj. Nëse nuk planifikoni orët dhe ditët, mund të përfundoni duke humbur diçka që dëshironi të shihni. Një itinerar i mirë përfshin paraprakisht udhëzime, harta dhe informacione të rëndësishme për vendet që po vizitoni. Spontaniteti […]

 • Krahasimi i makinave evropiane, japoneze...

  prej në 04/07/2017 - Comments Off on Krahasimi i makinave evropiane, japoneze dhe amerikane

  Në këtë epokë të globalizuar, nganjëherë nuk është e lehtë të dallosh dy objekte të ngjashme që janë bërë në vende krejtësisht të ndryshme dhe kjo është e vërtetë kryesisht në rastin e makinave. Në ditët e sotme, makinat prodhohen në të gjithë botën, kështu që ndoshta nuk është e saktë t’i etiketojmë ato plotësisht […]

 • 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërin...

  prej në 30/06/2017 - Comments Off on 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërinë

  Publikuar nga Alexander Waltner (Suedi) Dëshironi të vizitoni Shqipërinë? Zgjedhje e mirë! E kam bërë vitin e kaluar dhe u kënaqa. Deri tani është një nga vendet e mia të preferuara, dhe këtu janë 15 arsye pse të gjithë duhet të vizitojnë Shqipërinë në vitin 2017! Është ende një vend relativisht i pashkelur Sa njohuri […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë