Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Oferta për Prona në shitje (3712)

IMG_8174

149,120 €

Shitet Papafingo 2+1, Liqeni i Thatë!

Papafingo ndodhet në katin e pestë të banimit, në një zonë shumë të qetë dhe me pamje qetësuese nga Liqeni.. Apartamenti është super i mirëorganizuar, […]

është lexuar 28 herë (1 herë sot)

IMG_5755

2,000 €

Ambient Komercial për shitje, Rruga “4 Dëshmorët” !

Ambient Komercial për shitje! Adresa: Rruga “4 Dëshmorët”. Ambienti ndodhet në katin e parë në një pallat të ri dhe pozicion shumë strategjik për të […]

është lexuar 59 herë (1 herë sot)

20731449_1795804150446898_1112382623_n

282,000 €

Ambient Komercial për shitje, Rruga “Muhamet Deliu”!

Ambienti ndodhet në katin e parë në një pallat të ri, buzë rrugës kryesore “Muhamet Deliu”. Aktualisht është në funksion si supermarket i marrë me […]

është lexuar 26 herë (1 herë sot)

Untitled 1 ne rregull

390,000 €

Shitet Tokë, Gjiri i Lalzit 65 Euro/m2!

Toka ndodhet në Gjirin e Lalzit, jo shumë larg detit. Toka mund të përdoret për lloje të ndryshme aktivitetesh tregtare, duke parë që kjo zonë […]

është lexuar 128 herë (4 herë sot)

IMG_3252

25,000 €

Apartament per shitje 1+1,Golem Durres!

Adresa: Golem, Durrës. Apartamenti 1+1 ndodhet në katin e tretë, pallat të ri, me ashensor. Apartamenti është i mobiluar dhe me pamje nga deti. Përbëhet […]

është lexuar 123 herë (1 herë sot)

IMG_5202

42,900 €

Okazion,Shitet Apartament 1+1,Tek Fresku!

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të ndërtimit, ndodhet në një kompleks të sigurt dhe punime shumë cilësore. Apartamenti është i mirëorganizuar, ka një sallon […]

është lexuar 90 herë (2 herë sot)

IMG_5383

106,000 €

Shitet Apartament 2+1, Tek Medreseja

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të ndërtimit, dhe përbëhet nga 2 (dy) dhoma gjumi +2 (dy)ballkone, 1(një) sallon, ambient gatimi të veçantë, si dhe […]

është lexuar 78 herë (1 herë sot)

19897521_210748749452844_128045213_o

88,500 €

Shitet Apartament 2+1, “Ali Demi”1

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të banimit, ka një ambient të mirëorganizuar, ku 2 dhomat gjumi dhe salloni i ndenjies, lidhen me ballkonin. Apartamenti […]

është lexuar 66 herë (1 herë sot)

IMG_4282

80,000 €

Apartament 2+1 në shitje, Laprakë Blloku Gintash!

Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë, dhe përbëhet nga 2 dhoma gjumi, ambient gatimi dhe ngrënie (me ballkon) e vecantë, salloni i cili është me […]

është lexuar 121 herë (1 herë sot)

IMG_4058

33,000 €

Apartament 1+1 në shitje, Yzberisht!

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri. Ai përbëhet nga 1(një) dhomë gjumi, 1(një) sallon ndenjie, 1(një) korridor, 1(një) ballkon dhe […]

është lexuar 143 herë (2 herë sot)

Faqe 3 nga 372 1 2 3 4 5 372

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • 10 këshilla për të shitur një makinë të ...

  prej në 15/09/2017 - 1 Koment

  1. Të njohësh tregun Do të jetë e lehtë të shisni makinën tuaj? Apo do t’ju duhet të ulni çmimin dhe të prisni gjatë? Ja disa të dhëna interesante: –          Makinat familjare edhe pse nuk kanë shumë fansa, kanë një kërkesë në rritje –          Shitjet e makinave të modifikuara dhe sportive janë sezonale; më shumë […]

 • Promovo biznesin në blogun e 100oferta.c...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Promovo biznesin në blogun e 100oferta.com

  Kërkon të përhapësh idetë e tua? Dëshiron të promovosh një sipërmarrje? Ke një reagim për funksionimin e tregut? Shkruaj në blogun e 100oferta.com dhe do kesh mundësinë që shkrimi të lexohet nga mijëra vizitorë në ditë, të përhapet brenda pak minutash në rrjetet kryesore sociale: Facebook, Linkedln, Twitter, Google+ etj., në të cilat 100oferta.com ka […]

 • Tregu i pronave në bregdetin e Adriatiku...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Tregu i pronave në bregdetin e Adriatikut. A mund të konkurojë Shqipëria?

  Luhatjet e tregut të pronave në bregdetin dalmat Pas një recesioni të gjatë prej 6 vitesh (2009-2015), tashmë ekonomia e Kroacisë është në rritje, ç’ka pritet të forcojë në mënyrë të natyrshme edhe  tregun e pronave. Një rikuperim i çmimeve po ndodh edhe në kryeqytet Zagreb dhe vitet e ardhshme pritet një rimëkëmbje edhe për […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë