Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Ambjent biznesi (37)

047bf62c-00c8-4bdd-9dda-3ad15661be49

25,000 €

Okazion Shitet dyqan Rruga ” don bosko ” 25000 euro i diskutue...

Okazion SHITET DYQAN 25000 EURO I DIKUTUESHEM AKTUALISHT DYQAN RROBASH I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI , SHITET PER ASRSYE EMIGRIMI

232 herë e lexuar, 3 herë sot

IMG-20180408-WA0005

80,000 €

shitet dyqan Te rruga Osman Myderrizi, 72 m2 , me hipoteke

Te rruga Osman Myderrizi, Shitet dyqan 72 m2 , me hipoteke, 1 banjo, me dy dalje, mundesi shtese, i pershtatshem per cdo aktivitet. Aktualisht eshte […]

187 herë e lexuar, 1 herë sot

40,000,000 LEK

Shitet Magazine/Dyqan ne Korce

Shitet magazine/dyqan ne Korce, ne qoshe te Rr. Ajet Xhindolli dhe Rr. Viktimat e 7 Shkurtit, perballe shkolles Bujqesore, me 2 kate (mundesi dhe per […]

207 herë e lexuar, 1 herë sot

ambjent liqeni that 2

1,000 €

SHITET OSE JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI TE LIQENI THATE

Shitet Ambient Biznesi tek Liqeni Thate kati perdhe 100m2, i ndare ne dy pjese 66m2 dhe 34m2 ka vend jashte per shfrytezim 100m2, pallati i […]

208 herë e lexuar, 0 herë sot

2017-12-31 15.48.53

1,350 €

Shitet dyqan 2 katesh, Rruga Dritan Hoxha (mes doganes dhe zogut te zi)

Shtet dyqani me dy katesh. Adresa: Rruga Dritan Hoxha, Nd.147, Nr.11. Kati i par 60m katror, 4.5 m linear vetrat xhamit faqe me rrugen kryesore. […]

371 herë e lexuar, 1 herë sot

IMG-1354

28,000 €

Shitet Dyqan

Dyqan ne kat te 1 te pallatit te ri , banje + uje + drita. I pamobiluar

237 herë e lexuar, 0 herë sot

10968220_1602247880004375_1890550247_n

50,000 €

Shesim dyqanin 55M2 per arsye shendetesore

Shesim dyqani i cile eshte i perbere prej dy katesh( 20m2 kati i siperm si dhe 35m2 kati i poshtem i dyqanit). Eshte ne kushte […]

334 herë e lexuar, 2 herë sot

 

Jepet dyqan me qera ne Tirane

Jepet dyqan me qera ne Tirane, ne hyrje te Bllokut te Ambasadave (nga Rr. Durresit), perballe Ambasades Kineze. Siperfaqja e dyqanit eshte 15 m2. Ka […]

217 herë e lexuar, 2 herë sot

047bf62c-00c8-4bdd-9dda-3ad15661be49

24,000 €

Okazion shitet dyqani 23 m2 , RRuga don bosko

Okazion shitet dyqani 23 m2 , RRuga don bosko , prane shkolles “Qazim Turdiu” , Mundesi mjaft e mire investimi duke patur shkollen afer , […]

296 herë e lexuar, 0 herë sot

garazhi1

7,000 €

Shitet Hapesire Parkimi, Kompleksi Tower Bridge1

Hapesire parkimi me hipoteke ne Kompleksin Tower Bridge1, after Komisariatit te Policise nr 4, Ish Ndermarrja Rruga Ura; Çmimi eshte i diskutueshem

260 herë e lexuar, 1 herë sot

Faqe 3 nga 4 1 2 3 4

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • 7 rregulla që duhet t’i thyesh kur inter...

  by në 29/09/2018 - Comments Off on 7 rregulla që duhet t’i thyesh kur intervistohesh për punë

  Intervistat mund të jenë argëtuese. Ata që kanë kaluar disa intervista e dinë se nuk ka pse të jetë një përvojë e vështirë dhe stresuese. Stigma që rrethon intervistën është se gjithmonë duhet të mendoni për të projektuar versionin më të mirë të vetes. Por, kur intervistoheni disa herë, mësoni se më shumë se çdo […]

 • Ndryshimi i çmimeve të shitjes së aparta...

  by në 29/09/2018 - Comments Off on Ndryshimi i çmimeve të shitjes së apartamenteve në Tiranë

  ZONA I Zona 1/1 Kinema “Ali Demi”, fusha e sportif, fshati Shkozë, Depo e Ujit, ishte 98,000 lekë/ m2, bëhet 97,700 lekë/m2   Zona 1 /2 Poligrafiku, Shkoza, Uzina e Autotraktorëve, fshati Shkozë, Lanabregas, Linzë, Sauk, ishte 80,000 lekë/ m2, bëhet 78,000 lekë/m2   ZONA 2 Zona 2/1 Piramida, stadiumi “Qemal Stafa”, ishte 187,000 lekem2, […]

 • Parimet themelore të dizajnit për dekori...

  by në 12/01/2018 - Comments Off on Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

  Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të thjeshta dhe shumica […]

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  by në 11/01/2018 - Comments Off on 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve në zhvillim

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  by në 10/01/2018 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë