Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Ambjent biznesi (665)

Pamje ballore

390,000 €

Shiten Bar Restorant, Hotel & Ambjente te tjera – Gramsh

ONLINE para 40 minuta

Disponoj dy kate te ish Hotel Turizmit ne Gramsh. Kati i pare perbehet nga ambjente sherbimi si dyqane, zyra etj., kurse kati i dyte perbehet […]

është lexuar 10532 herë (2 herë sot)

80,000 €

Ambjent per aktivitet tregtar/sherbimi te Vasil Shanto. Shitet

ONLINE para 2 orë

SUPER OKAZION: SHITET PER AMBJENT TREGTAR DHE/OSE SHERBIMI Buze rruges kryesore tek KESH-i, te blloku Vasil Shanto shitet ambjent me siperfaqe 61.25 m2 me 7.5 […]

është lexuar 1 herë (1 herë sot)

IMG_4276

50,000 €

Komercial per shitje nga Droni Real Estate ne Don Bosko

ONLINE para 2 orë

Adresa: Don Bosko Rr “Muzaket”. Komercial ne nje pozicion shum strategjik per te gjitha llojet e biznesit pasi 3 anet e tije jane te dikshme […]

është lexuar 69 herë (2 herë sot)

IMG_4427

210,000 €

Komercial per shitje nga Droni Real Estate Bulevardi “Bajram Curri”

ONLINE para 2 orë

Ambient shum i përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti i pozicionuar buz rrugës kryesore në Bulevardin Bajram Curri aktualisht është në funksion si butik rrobash por […]

është lexuar 72 herë (2 herë sot)

IMG_3395

56,000 €

Komercial per shitje nga Droni Real Estate

ONLINE para 2 orë

Adresa: Rr “Kostandin Kristoforidhi” ngjitur me Prokurorinë e Përgjithshme. Ambienti përbëhet nga 80 m2 i cili mund të përdorët per magazinë, studio muzikore (pasi ka […]

është lexuar 22 herë (2 herë sot)

unnamed

210,000 €

Komercial për shitje nga Droni Real Estate tek Fresku (buzë rrugës që të c...

ONLINE para 2 orë

Adresa: Tek Fresku, (buzë rrugës që të con në Dajt). Ambienti është i përbërë nga një sipërfaqe prej 215 m2, i cili mund të përdoret […]

është lexuar 4 herë (3 herë sot)

20170106_103506

354,000 €

SHITET DYQAN ME HIPOTEKE SUPER CMIMI PER ZONEN 1500 EURO/M² BUZE RRUGE

ONLINE para 1 orë

Zona/Rruga : Unaza Re perball Kastratit rotondo e dyte Shitet ambjent biznesi ne nje zone ku dita dites vjen ne zhvillim me infrastruktuar dhe popullsi […]

është lexuar 392 herë (4 herë sot)

18618639_10158715338785367_254160486_o

330,000 €

Ambjent Unaza e Re

ONLINE para 2 orë

Disponojmë ambjent në një zonë tepër të preferuar dhe të qetë. Ambjenti ndodhet në katin 0 dhe në katin -1,perkatesisht ne nivelet e 100 m2 […]

është lexuar 35 herë (2 herë sot)

18643724_1326245664110829_2004801380_n

160,000 €

Ambjent Unaza E Re

ONLINE para 2 orë

Disponojmë ambjent në një zonë tepër të preferuar dhe të qetë. Ambjenti ndodhet në katin e 2 , pozicion strategjik me pamje nga rruga, është […]

është lexuar 33 herë (2 herë sot)

170,000 €

Ambjent Duplex Blv.Zhan D’Ark

ONLINE para 2 orë

Disponojmë ambjent në një zonë tepër të preferuar dhe të qetë. Ambjenti ndodhet tek Bulevardi Zhan d`Ark, në një pallat me punime cilësore ,me hyrje […]

është lexuar 41 herë (2 herë sot)

Faqe 1 nga 671 2 3 67

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Tregu i pronave në bregdetin e Adriatiku...

  prej në 26/06/2017 - Comments Off on Tregu i pronave në bregdetin e Adriatikut. A mund të konkurojë Shqipëria?

  Luhatjet e tregut të pronave në bregdetin dalmat Pas një recesioni të gjatë prej 6 vitesh (2009-2015), tashmë ekonomia e Kroacisë është në rritje, ç’ka pritet të forcojë në mënyrë të natyrshme edhe  tregun e pronave. Një rikuperim i çmimeve po ndodh edhe në kryeqytet Zagreb dhe vitet e ardhshme pritet një rimëkëmbje edhe për […]

 • Shqipëria në listen e 30 vendeve të përz...

  prej në 25/06/2017 - Comments Off on Shqipëria në listen e 30 vendeve të përzgjedhura nga Forbes

  Forbes: 30 vendet më të lira për të udhëtuar në vitin 2017 Nga: Stephanie Parker – bigworldsmallpockets.com Ky cep i harruar i Evropës është një destinacion i shkëlqyer për çmime të lira të turizmit në një kontinent shumë të shtrenjtë. Me plazhe fantastike përgjatë bregut të saj, duke përfshirë portin e peshkimit të Sarandës, Shqipëria […]

 • Si të blej shtëpi në Shqipëri?

  prej në 20/06/2017 - Comments Off on Si të blej shtëpi në Shqipëri?

  Përcaktoni buxhetin Ky është hapi kryesor që përcakton se cilën shtëpi mund të blini. Për një përfundim më të saktë, kërkoni vlerësimin nga një profesionist ose bankë, që mund të kontrollojë të ardhurat tuaja, borxhet dhe kreditë. Zakonisht në vendet e zhvilluara rregulli i thjeshtë është synimi për një shtëpi, e cila kushton sa 30 […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë