Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Apartamente (196)

1b5ff6cb-88eb-8b78-edc8-c1d83de875ba

77,000 €

Apartament 2+1 per shitje, liqeni i thate

Apartament 2+1 per shitje tek Liqeni i thate. Apartamenti ndodhet tek kompleksi grek, ne nje zone mjaft te qete, te kendshme, me gjelberim dhe ndertim […]

92 herë e lexuar, 4 herë sot

1,000 €

SHITJE APARTAMENT 1+1 tek “Varri Bamit” prane stacionit te urbanit

Rr.”Q.Stafa tek “Varri Bamit” prane stacionit te urbanit,shitet 1+1 sip.55,3 m2 kati i dyte, koridor,banjo,ballkon,me dy kondicioner,depozit uji,ristrukturuar totalisht,me hipoteke te rivleresuar ; e mobiluar […]

80 herë e lexuar, 2 herë sot

2,000 €

SHITJE APARTAMENT 2+1 tek Posta“21 Dhjetorit”

Rr.Kavajes tek Posta“21 Dhjetorit” shitet 2+1 sip.78 m2 kati dyte,me ballkon me dy tenda nga rruga kryesore dhe nje ballkon nga ana e kundert ; […]

83 herë e lexuar, 1 herë sot

IMG_1420

95,000 €

Shitet Apartament 2+1 te St,Trenit

Shitet Apartament 2+1 me sip,103m kati i 4 ne pallat egzistues,ka orientim Lindje dhe Perendim,eshte gjithe kohen me diell,eshte shume i bollshem si hyrje. Cmimi […]

98 herë e lexuar, 4 herë sot

72,000 €

SUPER OKAZION, Vlore Shitet Apartament 2+1 i mobiluar, 72.000 EURO

OKAZION, SHITET apartament 2+1, 2 banjo, 3 ballkone, 102m me hipoteke, pallati i ri rruge kryesore, bulevardi Vlore- Skele, kati 5 banim, pamje rruge kryesore, […]

65 herë e lexuar, 0 herë sot

38896-50x50

68,000 €

OKAZION, plazh DHERMI Vlore, SHITET Apartament / Garzonire 35m + vendparkim...

OKAZION, plazh DHERMI- Vlore Shitet Apartament/ Garzonire 35m teresisht i mobiluar, me vendparkim, Rezidenca “ELITE”, 20m nga bregu detit, me Hipoteke, 68 mije Euro, Tel. […]

84 herë e lexuar, 0 herë sot

20180412_184857

57,000 €

Apartament ne shitje 2+1

Apartamenti ka siperfaqe 72.5 m2(pa perfshire hapsirat e perbashketa) dhe eshte me hipoteke. Gjithashtu ka planimetri te rregullt. Ndodhet tek ish-fusha aviacionit (buze pedonales), nje […]

154 herë e lexuar, 2 herë sot

9CC8712F-2490-4DFE-8651-6536D729461E

75,000 €

SHITET Apartament 105 m2 dhe garazhd nentoksor 20 m2

Apartamenti eshte ( 105 m2 ) plus ka dhe garazhd nentoksor ( 20 m2 ) apartamenti dhe garazhdi jane te hipotekuara.

99 herë e lexuar, 2 herë sot

IMG-84f09b6ac9e8c6cc59e8e0273c91eb62-V

160,000 €

SHITET APARTAMENT LUKSOZ PRANE SHKOLLES SE BALETIT

SHITET APARTAMENT LUKSOZ PRANE SHKOLLES SE BALETIT Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Siperfaqia e totale e apartamentit eshte 150 […]

98 herë e lexuar, 4 herë sot

35,000 €

Kerkoj nje apartament 2+1 ne Tirane

Kerkoj nje shtepi 2+1 ne trinan jo shum large nga tirana te fabrika e qelqit do me pershtatej shume cmimi i arsyshem .Ju mirpres dergon […]

82 herë e lexuar, 1 herë sot

Faqe 3 nga 20 1 2 3 4 5 20

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Parimet themelore të dizajnit për dekori...

  by në 12/01/2018 - Comments Off on Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

  Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të thjeshta dhe shumica […]

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  by në 11/01/2018 - Comments Off on 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve në zhvillim

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  by në 10/01/2018 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

 • Sjellja e blerësit dhe strategjia e mark...

  by në 09/01/2018 - Comments Off on Sjellja e blerësit dhe strategjia e marketingut

  Sjellja e blerësit është qasja sistematike e konsumatorëve kur hyjnë në procesin e blerjes dhe arrijnë të marrin vendime. Procesi i vendimmarrjes hap pas hapi, së bashku me mënyrat e zakonshme të vendimmarrjes, janë të dobishme për zhvillimin e strategjive të marketingut.   Njohja është e nevojshme Hapi i parë në procesin e blerjes së […]

 • Si të përgatiteni për një intervistë pun...

  by në 08/01/2018 - Comments Off on Si të përgatiteni për një intervistë pune?

  Disa rregulla të thjeshta për të qenë kandidati kryesor për vendin e punës Të gjithëve na ka rastisur të jemi prezentë në një intervistë për një vend pune. Emocionet padiskutim janë të mëdha, e ndoshta çdo rregull i mësuar më parë, në ato momente harrohet. Megjithatë e rëndësishme është siguria dhe besimi në aftësitë tona, […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë