Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Oferta për Apartamente (2548)

18757901

85,000 €

Shitet Apartament 2+1 Prane Kompleksit Dinamo, Shitje, Tirana

Shitet Apartament 2+1 Prane Kompleksit Dinamo tek Rruga Gjiku Cali. Prona ndodhet ne kat te 3-te dhe ka nje siperfaqe prej 90 m2. (me Ballkon) […]

është lexuar 205 herë (1 herë sot)

1479383378718373040_large

115,000 €

Super Okazion tek Liqeni i Thate. (Papafingo), Shitje, Tirana

Super Okazion!! Shitet Papafingo 2+1 me verande Siperfaqe totale 159.35 m2 dhe Verande 40.4m2. Prona ndodhet tek Liqeni i Thate. Nxitoni te perfitoni nga ky […]

është lexuar 740 herë (2 herë sot)

02_880449

48,000 €

Shitet Apartament me kushte shume te mira banimi !, Shitje, Durres

Shitet Apartament me sipërfaqe 100 m². Prona ndodhet në qytetin e Durrësit. Apartamenti ndodhet në katin e 8 të një godine banimi me 11 kate. […]

është lexuar 136 herë (1 herë sot)

1459331796264885653_large

135,000 €

Super Okazion, 2+1 plus 2 Garazhde, Shitje, Tirana

Shitet super apartament tek Rruga “Reshit Petrela” Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, Ambjent te perbashket gatimi dhe ndenje, apartamenti ka nje depo […]

është lexuar 1943 herë (1 herë sot)

1459335395878272405_large

 

Shitet Papafingo tek liqeni i thate, Shitje, Tirana

Per te gjithe njerezit qe duan qetesi dhe ambjent te paster, siperfaqe te medha banimi. Ky variant ben per ju. Papafingo me siperfaqe totale 159 […]

është lexuar 1912 herë (1 herë sot)

14593354891771100509_large

76,680 €

Shitet 2+1 me hipoteke tek liqeni i thate., Shitje, Tirana

Shitet super apartament tek liqeni i thate. Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, ku njera prej tyre ka edhe nje tualet te bollshem […]

është lexuar 1820 herë (1 herë sot)

a6c89a28-93ef-4794-b091-06f7391fe244

66,000 €

Okazion Shitet Super Apartament 2+1 tek Unaza e Re, Shitje, Tirana

Okazion Shitet Super Apartament 2+1 tek Unaza e Re, afer Urban Kafe. Prona ka nje siperfaqe prej 102.3 m2. Eshte i vendosur ne katin 4-rt. […]

është lexuar 307 herë (1 herë sot)

1464006732779113962_large

0 €

Shitet Super Apartament 1+1 te Tek rrethi i Unazes, Shitje, Tirana

Shitet Super Apartament 1+1 te Tek rrethi i Unazes. Prona ka nje siperfaqe prej 73.49 m2 Eshte e pajisur me hipoteke Ndodhet ne kati e […]

është lexuar 388 herë (1 herë sot)

1459334087852705978_large

82,000 €

Shitet apartament 2+1 650eu/m2 prane liqenit, Shitje, Tirana

Shitet apartament 2+1, tek liqeni thate!! Apartamenti ka siperfaqe 125m2, me 2 dhoma, nje soxhorno, 2 tualete. Ndodhet ne katin e 3-te. Cmimi: 650Euro/m2 Me […]

është lexuar 1931 herë (1 herë sot)

9f29a4f1-f958-47f8-9a9c-7b02fb405795

80,000 €

Shitet/Jepet me Qera Apartament te Stadiumi Dinamo, Shitje, Tirana

Shitet ose Jepet me Qera Apartament te Stadiumi Dinamo. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 71.5 m2 dhe ndodhet ne Rrugen “Emin Duraku”, mbrapa Stadiumit Dinamo. […]

është lexuar 152 herë (1 herë sot)

Faqe 2 nga 255 1 2 3 4 255

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  prej në 5 orë më herët - 0 Komente

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • E ardhmja e makinave

  prej në 6 orë më herët - 0 Komente

  Nga Dieter Zetsche: Kryetar i Bordit Drejtues të Mercedes-Benz   Kur diskutohet e ardhmja e makinave, shpesh thuhet se duhet të zgjedhim: Motor elektrik ose motor me djegie? Privat ose publik? Me drejtues ose vetëdrejtuese? Njeri apo robot? Në Daimler ne i shohim gjërat ndryshe. Ne jemi të bindur se kjo nuk ka “ose”. Prandaj ne […]

 • Traveler: Shqipëria është Kroacia e re d...

  prej në 6 orë më herët - 0 Komente

  “Imagjinoni Mesdheun. Çfarë ju vjen në mendje? Brigjet dredha-dredha, të mbushura me shkëmbinj dhe limane. Qielli i pafund, me një blu të pastër. Dhe sigurisht, një det i pakufi, për të cilin asnjë epitet nuk mund të jetë i duhuri. Provo që t’i vendosësh një emër! Kosta Brava, Kosta Azul, apo Kosta Amalfitana do të […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë