Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Garsoniere (24)

apartamente

22,884 €

Shes nje Gazorniere, Kompleksi SOLEAL, Orikum Vlore

Shes Apatament Gazoniere,5 minuta larg nga deti,me pishine ballore,ne ane te Unazes se re,me dokumenta te rregullta.per me shume informacion klikoni ne kompleksi soleal orikum. […]

është lexuar 9433 herë (1 herë sot)

13275199_1122715847774061_420154129_o

22,000 €

Shitet Garsionere, me pamje nga Deti

Shitet Garsionere, me pamje nga Deti Adresa: Pishat e Buta, Golem, Durres Shitet Garsoniere prej 42 m2, 1 banjo, 1 ballkon me pamje nga deti, […]

është lexuar 2464 herë (4 herë sot)

IMG_8380

19,800 €

Shiten apartamente ne Golem

Shiten apartamente ne Golem, sip duke filluar nga 55m2 deri ne 88m2( dhe garsoniere 33m2). Cmimi 600euro/m2. REAL ESTATE PLUS Publiko edhe në:

është lexuar 125 herë (0 herë sot)

20,000 €

Kerkoj te blej nje apartament garsoniere ne Tirane me hipoteke, pres oferta...

Jam nje person privat, qe kerkon te blej nje apartament te ri garsoniere me hipoteke dhe siperfaqe 30-50 m2 ne Tirane ne vend te frekuentuar […]

është lexuar 49 herë (0 herë sot)

 

Shiten APARTAMENTE GAZONJERE 800 euro/m2 OKAZION

Shiten apartamene,gazonjere…OKAZION 800 euro m2 ne Lungo Mare ……..pallat i ri …. ashensor ….uje..drita…24/7……pozicioni perfekt ….5 min larg nga qendra e vlores…..larg zhurmave nje vend […]

është lexuar 59 herë (0 herë sot)

20,000 €

SUPER OKAZION GARSONIERE UNAZA E RE 20.000euro!!!!!

SUPER OKAZION GARSONIERE TEK UNAZA E RE…!!! Shitet garsoniere 100m nga astiri tek unaza e re. Shitet vetem per 20000 euro!!! NXITONI TE FITONI NJE […]

është lexuar 300 herë (2 herë sot)

3713

35,000 €

SHITEN 2 GARSONIERE me siperfaqe 88,5m² total Sarande

Shiten 2 garsoniere me siperfaqe 88,5m² total. Ndodhen ne nje zone te bukur, te qete te qytetit 20 m larg nga deti. Zonë kjo e […]

është lexuar 9825 herë (1 herë sot)

37,000 €

Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Disponojmë një apartament garsoniere në një zonë shumë të mirë dhe të preferuar të Tiranës, Rruga e Barrikadave. Garsonieria ndodhet në katin e pestë të […]

është lexuar 408 herë (2 herë sot)

17,000 €

SUPER OKAZION NE YZBERISHT… GARSONIERE…17000eur!!!!!

SUPER OKAZION NE YZBERISHT, GARSONIERE!!!! Shitet garsoniere ne yzberisht 40m2 ne katin e 2. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. Shietet vetem 17000 euro!!! Agjensi Imobiliare […]

është lexuar 985 herë (0 herë sot)

bisnes _ card

52,500 €

Tirane, Shesim Garsonier ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok

Tirane, Shesim Garsonier ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok. Ambient me siperfaqe 35m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te […]

është lexuar 681 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 31 2 3

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Si të bëhesh një agjent imobiliar i suks...

  prej në 16/02/2017 - Comments Off on Si të bëhesh një agjent imobiliar i suksesshëm

  Çfarë duhet të bësh, që të kesh sukses në botën imobiliare? Disa mund t’ju thonë se është shumë e thjeshtë, mjafton të shesësh. Por, për çdo agjent, veçanërisht për ata të rinjtë, mund të jetë e vështirë. Shitja e pronave është një biznes i komplikuar, dhe fitimi i të ardhurave të konsiderueshme nuk ndodh brenda […]

 • Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 11/02/2017 - 2 Komente

  Ofertat e publikuara mund t’i shfaqësh përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një buton që gjendet në fund të njoftimit, ose një ikonë tek paneli “Menaxhoni njoftimet” dhe automatikisht oferta ngjitet në krye të faqes së parë. Shih shembujt […]

 • KKT miraton Planet Vendore për 11 bashki...

  prej në 09/02/2017 - Comments Off on KKT miraton Planet Vendore për 11 bashki, ja si të aplikoni për leje ndërtimi

  Sot u miratuan në Këshillin Kombëtar të Territorit, planet e përgjithshme vendore për 11 bashki: Krujë, Kukës, Gjirokastër, Urë Vajgurore, Skrapar, Poliçan, Cërrik, Librazhd, Kurbin, Divjakë dhe Korçë.   Ja se cilat janë hapat që duhet të ndiqet dhe dokumentacioni që duhet të plotësoni. Aplikimi do t’i dërgohet bashkisë dhe kjo e fundit do të […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  prej në 07/02/2017 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.
- Kërko oferta thjesht, p.sh. me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, makina ne shitje, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë