Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për 3+1 & më të mëdha (48)

zogu i zi

105,000 €

Apartament 2+1+2, katin e 5, ngjitur me ‘RING CENTER’

Shitet apartament 2+1+2, katin e 5, ngjitur me ‘RING CENTER’ (objekti ku ndodhet dhe Klinika KEIT,prane stadiumit Asllan Rusi), me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti […]

189 herë e lexuar, 0 herë sot

20170305_093452

80,000 €

Shes shtepi ne Gjirokaster

Shes shtepi per arsye emigrimi Pallat i ri kati i 6,mbi Universitetin Eqerem Cabej,me pamje nga kalaja e Gjirokastres. 3+2+3 ballkone ,ambiente te medha.

113 herë e lexuar, 0 herë sot

43,000 €

OKAZON! Shitet hyrje apartamenti, lagjia 16 Prilli, Fier

OKAZION! Shitet hyrje apartamenti ne katin e katert ne nje zone shume te mire, rruga Andon Profka,lagjia 16 Prilli, ne Fier.

151 herë e lexuar, 0 herë sot

311

141,000 €

shes apartament 3+1 156.3 m² ne Rezidenca Alba , prane 21 Dhjetorit

Shitet apartament 3+1 tek Rezidenca Alba Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi , soxhorno dhe kuzhina e ndare nga pjesa e ndjenes ballkon,2-tualete, orientim nga […]

5420 herë e lexuar, 0 herë sot

20187735_10203390738887413_749638065_n

119,000 €

Apartament 3+1, Rruga “Siri Kodra”

Apartamenti ndodhet në një zone mjaft të preferuar për banim në afërsi të qendrës së qytetit tek rruga “Siri Kodra”. Është I pozicionuar në katin […]

50 herë e lexuar, 0 herë sot

22050702_10215070768509050_1867020877_o

107,000 €

Apartament 3+1, Selite

Disponojmë apartament për shitje në “ Selitë” . Apartamenti është I pozicionuar në katin e parë banim të një pallati kater katësh me sipër faqe […]

136 herë e lexuar, 0 herë sot

22093610_10208683899529706_835272568_n

120,000 €

Apartament 3+1,Komuna e Parisit

Disponojmë apartament për shitje në “ Selitë” . Apartamenti është I pozicionuar në katin e parë banim të një pallati kater katësh me sipër faqe […]

97 herë e lexuar, 0 herë sot

21100746_10214774075131901_273690210_n (1)

156,100 €

Apartament 3+1, Rruga “Siri Kodra”

Apartamenti gjendet në një zone shumë të mirë dhe të preferuar për benim në afersi të qendrës së Tiranës tek rruga “Siri Kodra”. Është I […]

196 herë e lexuar, 0 herë sot

14359619_10157445258100367_1101699481_o

100,000 €

Apartament 3+1, tek Kopshti Botanik

Apartamenti ndodhet në një kompleks të sigurt në një zonë të qetë pranë Kopshtit Botanik. Ndodhet në katin e 1 banim, ka punime cilësore dhe […]

1805 herë e lexuar, 0 herë sot

13077349_234777350218944_575719828_n

127,000 €

Apartament 3+1, Liqeni Thate

Disponojmë një apartament që ndodhet në një pallat me ndërtim cilësor në zonë të mirë dhe të preferuar, pranë Liqenit të Thatë. Sipërfaqe e bollshme, […]

1946 herë e lexuar, 0 herë sot

Faqe 3 nga 5 1 2 3 4 5

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Parimet themelore të dizajnit për dekori...

  by në 12/01/2018 - Comments Off on Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

  Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të thjeshta dhe shumica […]

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  by në 11/01/2018 - Comments Off on 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve në zhvillim

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  by në 10/01/2018 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

 • Sjellja e blerësit dhe strategjia e mark...

  by në 09/01/2018 - Comments Off on Sjellja e blerësit dhe strategjia e marketingut

  Sjellja e blerësit është qasja sistematike e konsumatorëve kur hyjnë në procesin e blerjes dhe arrijnë të marrin vendime. Procesi i vendimmarrjes hap pas hapi, së bashku me mënyrat e zakonshme të vendimmarrjes, janë të dobishme për zhvillimin e strategjive të marketingut.   Njohja është e nevojshme Hapi i parë në procesin e blerjes së […]

 • Si të përgatiteni për një intervistë pun...

  by në 08/01/2018 - Comments Off on Si të përgatiteni për një intervistë pune?

  Disa rregulla të thjeshta për të qenë kandidati kryesor për vendin e punës Të gjithëve na ka rastisur të jemi prezentë në një intervistë për një vend pune. Emocionet padiskutim janë të mëdha, e ndoshta çdo rregull i mësuar më parë, në ato momente harrohet. Megjithatë e rëndësishme është siguria dhe besimi në aftësitë tona, […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë