Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Oferta për 3+1 & më të mëdha (338)

19401169_1358619354206793_1985950642_o

68,000 €

Apartament 3+1 Unaza E Re

Disponojmë apartament në një zonë të frekuentuar dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re,tek Lulishtja . Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të […]

është lexuar 73 herë (3 herë sot)

14979659021987782288_large

65,000 €

Shitet Super Apartament 3+1 tek Astiri. (65.000 €), Shitje, Tirana

Shitet Super Apartament 3+1. Astir, tek Urban Coffee. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks ku jan te gjitha kushtet qe i njevojitet nje familje. Ka nje […]

është lexuar 18 herë (1 herë sot)

1459335395878272405_large

 

Shitet Papafingo tek liqeni i thate, Shitje, Tirana

Per te gjithe njerezit qe duan qetesi dhe ambjent te paster, siperfaqe te medha banimi. Ky variant ben per ju. Papafingo me siperfaqe totale 159 […]

është lexuar 1912 herë (1 herë sot)

14593326811723918097_large

140,000 €

Apartament Fantastik 3+1 tek rr. Kavajes, Tirana

Shitet super apartament 3+1 tek rruga e “Kavajes” Pallati eshte i perbere vetem nga nje hyrje, cdo kat ka 4 Apartamente. Apartamenti ka orjentim Jug-Lindje, […]

është lexuar 1807 herë (1 herë sot)

1459334879215654648_large

155,000 €

Shitet apartament 3+1 me pamje fantastike, Shitje, Tirana

Per te gjithe personat qe kerkojne, nje siperfaqe te bollshme, me pamje fantastike dhe ajer te paster. Ky apartament eshte ai qe ben per ju. […]

është lexuar 1893 herë (2 herë sot)

14750490921394040932_large

146,000 €

Shitet apartament 3+1

Shitet apartament 3+1 me hipoteke, prane qendres Kristal Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 6-te Planimetri ideale, ka 2 tualete dhe nje depo. Shperndarje […]

është lexuar 1759 herë (1 herë sot)

1ca33a1e-33a8-48fb-b87c-83aeba946362

139,000 €

Shitet Duplex me sip. 160 m2 ne Tirane, Shitje, Tirana

Shitet Duplex tek Ish Restorant Durresi. Prona ka nje siperfaqe prej 160 m2 dhe ka 2 tualete. Eshte e pajisur me Hipoteke. Ndodhet ne kat […]

është lexuar 193 herë (1 herë sot)

9ecf77cddccd84d335734701c43e9d00

97,350 €

Okazion. Shitet Papafingo vetem 97.350 euro., Shitje, Shkodra

Apartament me sipërfaqe 177 m². Prona ndodhet në qytetin e Shkodrës. Objekti është një apartament 4+1 (papafingo), i cili ndodhet në katin e fundit të […]

është lexuar 124 herë (1 herë sot)

gg

 

Shitet apartament 3+1, 160 m2. ( Dy Ballkone) , Shitje, Tirana

Shitet Apartament Apartamenti me sipërfaqe 160 m2, i cili ndodhet në adresën: Rr. Emin Duraku, pall. 10/B, ap. 5, kati i katërt. Apartamenti përbëhet nga […]

është lexuar 1677 herë (1 herë sot)

02_983643

39,800 €

Shitet Apartament ne Vlore, 39.800 euro, Shitje, Vlora

Prona ndodhet në lagjen “Isa Boletini”, Vlorë. Apartament me sipërfaqe 105 m². Apartamenti ndodhet në katin e parë të një ndërtese 5 katëshe të ndodhur […]

është lexuar 128 herë (1 herë sot)

Faqe 2 nga 34 1 2 3 4 34

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  prej në 5 orë më herët - 0 Komente

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • E ardhmja e makinave

  prej në 6 orë më herët - 0 Komente

  Nga Dieter Zetsche: Kryetar i Bordit Drejtues të Mercedes-Benz   Kur diskutohet e ardhmja e makinave, shpesh thuhet se duhet të zgjedhim: Motor elektrik ose motor me djegie? Privat ose publik? Me drejtues ose vetëdrejtuese? Njeri apo robot? Në Daimler ne i shohim gjërat ndryshe. Ne jemi të bindur se kjo nuk ka “ose”. Prandaj ne […]

 • Traveler: Shqipëria është Kroacia e re d...

  prej në 6 orë më herët - 0 Komente

  “Imagjinoni Mesdheun. Çfarë ju vjen në mendje? Brigjet dredha-dredha, të mbushura me shkëmbinj dhe limane. Qielli i pafund, me një blu të pastër. Dhe sigurisht, një det i pakufi, për të cilin asnjë epitet nuk mund të jetë i duhuri. Provo që t’i vendosësh një emër! Kosta Brava, Kosta Azul, apo Kosta Amalfitana do të […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë