Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për 3+1 & më të mëdha (363)

153716ea-aa0b-4feb-89b8-4c3143afa6ab

1,000 €

Shitet/Jepet me Qera Super Papafingo tek Liqeni i Thate

ONLINE para 2 orë

Shitet ose Jepet me Qera Super Papafingo tek Liqeni i Thate. Prona ka nje siperfaqe prej 360m2 dhe ndodhet ne katin e 7-e. Ka nje […]

është lexuar 137 herë (1 herë sot)

14982129511722611779_large

0 €

Shitet, 3+1 siperfaqe ekonomike ne Misto Mame

ONLINE para 2 orë

Shitet super apartament 3+1 me siperfaqe ekonomike, 111 m2, cmimi 550 eu/m2 Cmimi eshte i negociueshem, apartamenti ka nje planimetri shume funksionale dhe me shume […]

është lexuar 38 herë (1 herë sot)

bf55dfa5-9d24-48f1-840f-fa35a33b0f9b

 

Shitet Super Apartament 3+1, i mobiluar, Shitje, Tirana

ONLINE para 2 orë

Shitet Super Apartament 3+1, i mobiluar Adresa :Rruga Peti, prane Big Market. Shum afer rruges kryesore Ka nje siperfaqe prej 117.6 m2. Ndodhet ne kat […]

është lexuar 139 herë (1 herë sot)

30867efd-b4d2-454e-824f-c2097a8c9ec6

170,000 €

Shitet super Apartament 3+1 tek Kopshti Botanik, Shitje, Tirana

ONLINE para 2 orë

Shitet super apartament tek Kopshti Botanik. Apartamenti eshte 3+1 me nje siperfaqe prej 260 m2, me verande 100 m2. Ndodhet ne kat te 5. (Me […]

është lexuar 116 herë (2 herë sot)

Tower-Bridge-305

 

Prenotoni apartamentin e endrrave tuaja, vetem tek Tower Bridge 3 !! 1+1, 1...

ONLINE para 2 orë

Nxitoni te prenotoni ne rojektin më te ri ne Rezidencen Tower Bridge 3. Ky objekt ka orientim në të gjitha anët dhe një pamje të […]

është lexuar 2016 herë (2 herë sot)

1459335395878272405_large

 

Shitet Papafingo tek liqeni i thate, Shitje, Tirana

ONLINE para 2 orë

Per te gjithe njerezit qe duan qetesi dhe ambjent te paster, siperfaqe te medha banimi. Ky variant ben per ju. Papafingo me siperfaqe totale 159 […]

është lexuar 1870 herë (1 herë sot)

16706760_10208808690229677_798513615_n

85,000 €

Shitet Super Apartament ne gjendje perfekte !!, Shitje, Tirana

ONLINE para 2 orë

Shitet Super Apartament ne gjendje perfekte Apartamenti ndodhet te Rruga Mihal Grameno. Ka siperfaqe siperfaqe te brenshme prej 110,4 m2 dhe siperfaqe totale me 125 […]

është lexuar 287 herë (1 herë sot)

1459334879215654648_large

155,000 €

Shitet apartament 3+1 me pamje fantastike, Shitje, Tirana

ONLINE para 2 orë

Per te gjithe personat qe kerkojne, nje siperfaqe te bollshme, me pamje fantastike dhe ajer te paster. Ky apartament eshte ai qe ben per ju. […]

është lexuar 1857 herë (1 herë sot)

14888780151202298810_large

119,000 €

Shitet super apartament me pamje dhe verande, Shitje, Tirana

ONLINE para 2 orë

Shitet super apartament me siperfaqe totale, 142.5 m2. Apartamenti eshte ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, eshte ne katin e 4-t banim […]

është lexuar 222 herë (1 herë sot)

14593326811723918097_large

140,000 €

Apartament Fantastik 3+1 tek rr. Kavajes, Tirana

ONLINE para 2 orë

Shitet super apartament 3+1 tek rruga e “Kavajes” Pallati eshte i perbere vetem nga nje hyrje, cdo kat ka 4 Apartamente. Apartamenti ka orjentim Jug-Lindje, […]

është lexuar 1772 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 371 2 3 37

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Këshilla për një udhëtim të shkurtër tur...

  prej në 15/07/2017 - Comments Off on Këshilla për një udhëtim të shkurtër turistik

  1. Krijo një itinerar Kur ndërmerrni në një udhëtim të shkurtër, është e rëndësishme që të planifikoni me kujdes kohën tuaj. Nëse nuk planifikoni orët dhe ditët, mund të përfundoni duke humbur diçka që dëshironi të shihni. Një itinerar i mirë përfshin paraprakisht udhëzime, harta dhe informacione të rëndësishme për vendet që po vizitoni. Spontaniteti […]

 • Krahasimi i makinave evropiane, japoneze...

  prej në 04/07/2017 - Comments Off on Krahasimi i makinave evropiane, japoneze dhe amerikane

  Në këtë epokë të globalizuar, nganjëherë nuk është e lehtë të dallosh dy objekte të ngjashme që janë bërë në vende krejtësisht të ndryshme dhe kjo është e vërtetë kryesisht në rastin e makinave. Në ditët e sotme, makinat prodhohen në të gjithë botën, kështu që ndoshta nuk është e saktë t’i etiketojmë ato plotësisht […]

 • 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërin...

  prej në 30/06/2017 - Comments Off on 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërinë

  Publikuar nga Alexander Waltner (Suedi) Dëshironi të vizitoni Shqipërinë? Zgjedhje e mirë! E kam bërë vitin e kaluar dhe u kënaqa. Deri tani është një nga vendet e mia të preferuara, dhe këtu janë 15 arsye pse të gjithë duhet të vizitojnë Shqipërinë në vitin 2017! Është ende një vend relativisht i pashkelur Sa njohuri […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë