Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për 2+1 (83)

60,000 €

Shitet aprtament tek Rruga Bardhyl.

Shitet nje apartament 2+1 me siperfaqe te pergjithshme 85 m2,tek Rruga Bardhyl. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues shume mire te administruar. Ai eshte i […]

187 herë e lexuar, 2 herë sot

 

Shes ne Durres apartament 110 m2

OKAZION: Shitet apartament ne Durres, buze rruge, afer plazhit, 110 m2, kati i 3, 2 dhoma gjumi, sallon te madh, 2 banjo me dritare, 2 […]

135 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG-20181003-WA0023

43,000 €

Apartament 2+1 92m2 ne Fresk

Fresku,rruga Muhamet Deliu( rruga thesarit) shitet apartament 2+1 ,kati 5 ,pallat i ri i ndertuar ne vitin 2010,me ashensor,apartamneti ka nje siperfaqe totale prej 92m2 […]

256 herë e lexuar, 2 herë sot

PHOTO-2018-06-13-19-10-57

87,000 €

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m² 87.000 Euro (Rruga Kongresi ...

OKAZION!!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati prane Hotel Mondial. Orientim eshte Jug-Lindje . Zona eshte e qete dhe e paster. Ka […]

467 herë e lexuar, 1 herë sot

PHOTO-2018-06-27-07-27-00

132,000 €

Apartament 2+2B+B ne Rrugen Panorama

Shitet apartament 2+2B me nje siperfaqe 120m2. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje kompleksi te ri ne rrugen Panorama dhe eshte I organizuar […]

189 herë e lexuar, 3 herë sot

20180407_085315

82,000 €

Shiten apartamente ne rrugen Don Bosko ” Residenca Fiori di Bosko ...

🎯Shitet apartament ne rrugen Don Bosko siperfaqe 91 m2 ,tipologjia 2+1 me dy tualete ,kati 4 banim , kuadratik pozicionuar ne orientimin jug perendim. 📌Apartamenti […]

195 herë e lexuar, 2 herë sot

39441390_223902084964019_5081100637932879872_n

750 €

Shiten apartamente 2+1 ne fushen e Aviacionit Garden Turdiu Residence

Shiten apartamente 2+1 , Garden Residence Turdiu ,Fusha Aviacionit Ish Fusha e Aviacionit 📌 Disponojme apartamente ne nje zone Te preferuar dhe te qete, lehtesisht […]

275 herë e lexuar, 3 herë sot

WhatsApp Image 2018-09-06 at 20.18.01 - Copy - Copy - Copy

113,000 €

Apartament ne shitje 2+1

Shitet apartament 126m2 Ne durres, rruga taulantia. Apartamenti eshte me pamje nga deti, kati 12 ne nje pallat te ri, ekzistues. Ka dy dhoma, kuzhi-dhome […]

144 herë e lexuar, 1 herë sot

PAPAFINGO-233m2-NE-LEZHE

65,000 €

Okazion Shitet PAPAFINGO 233 m2 ne qender te Lezhes

shitet hyrje e re apartamenti ne katin e fundit 233 meter katrore .apartamenti ka dy ashensore uje dhe drita 24 ore. shitet 65 mije euro. […]

113 herë e lexuar, 1 herë sot

15A81459-1DFF-44CE-BFD3-3FEA789BEAFF

114,800 €

Shitet apartament 2+1+tualet+ballkon

Shitet apartament 2+1+tualet+ballkon, 82.09 m2 ne rrugen Haxhi Sina midis gjimnazit partizani dhe shkolles kuqe me cmim 1400 euro/m2. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte […]

178 herë e lexuar, 1 herë sot

Faqe 3 nga 9 1 2 3 4 5 9

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • 7 rregulla që duhet t’i thyesh kur inter...

  by në 29/09/2018 - Comments Off on 7 rregulla që duhet t’i thyesh kur intervistohesh për punë

  Intervistat mund të jenë argëtuese. Ata që kanë kaluar disa intervista e dinë se nuk ka pse të jetë një përvojë e vështirë dhe stresuese. Stigma që rrethon intervistën është se gjithmonë duhet të mendoni për të projektuar versionin më të mirë të vetes. Por, kur intervistoheni disa herë, mësoni se më shumë se çdo […]

 • Ndryshimi i çmimeve të shitjes së aparta...

  by në 29/09/2018 - Comments Off on Ndryshimi i çmimeve të shitjes së apartamenteve në Tiranë

  ZONA I Zona 1/1 Kinema “Ali Demi”, fusha e sportif, fshati Shkozë, Depo e Ujit, ishte 98,000 lekë/ m2, bëhet 97,700 lekë/m2   Zona 1 /2 Poligrafiku, Shkoza, Uzina e Autotraktorëve, fshati Shkozë, Lanabregas, Linzë, Sauk, ishte 80,000 lekë/ m2, bëhet 78,000 lekë/m2   ZONA 2 Zona 2/1 Piramida, stadiumi “Qemal Stafa”, ishte 187,000 lekem2, […]

 • Parimet themelore të dizajnit për dekori...

  by në 12/01/2018 - Comments Off on Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

  Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të thjeshta dhe shumica […]

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  by në 11/01/2018 - Comments Off on 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve në zhvillim

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  by në 10/01/2018 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë