Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për 2+1 (88)

15A81459-1DFF-44CE-BFD3-3FEA789BEAFF

114,800 €

Shitet apartament 2+1+tualet+ballkon

Shitet apartament 2+1+tualet+ballkon, 82.09 m2 ne rrugen Haxhi Sina midis gjimnazit partizani dhe shkolles kuqe me cmim 1400 euro/m2. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte […]

38 herë e lexuar, 36 herë sot

31562123_1646692542083233_6518257786789298176_o

61,000 €

SHITET APARTAMENT 2+1 TE TREGU MEDRESESE BUZE UNAZE

sip.61m2..Mund te perdoret edhe per DyQAN ose ZYRE apo KLINIK etj .shitet pa mobilim. Apartamenti esht ne rrugen Ferit Xhajko ndodhet midis restorant Durrsit dhe […]

53 herë e lexuar, 24 herë sot

10

1,180 €

Shitet Apartament 2+1 Perballe Hurry Fultz

Shitet Apartament 2+1 me sip 70m vetem siperfaqe te brendshme, pa llogaritur muret hapesirat e perbashketa, ndersa se bashku me to llogaritet 80m, perballe shkolles […]

71 herë e lexuar, 13 herë sot

20180518_225521

75,000 €

Okazion Shes apartament 2+1 , Rruga Robert Shvarc ,prane Kristal Center

Shes apartament 2+1 ne Rrugen Robert Shvarc , prane Kristal Center. Kati i trete banim . Me pozicionim nga lindja drej rruges kryesore. Pjeserisht i […]

128 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_0789

85,000 €

Shitet Apartament 2+1+2 te Selvia, Rruga e Dibres

Shitet Apartament 2+1+2 me sip 100m2, pallat ekzistues ne katin e 3, e rinovuar, te Selvia prane Supermarket Spar. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 […]

61 herë e lexuar, 7 herë sot

112,000 €

Shitet Apartament 2+1+2 te 21 Dhjetori

Shitet Apartament 2+1+2 me siperfaqe 123m se bashku me garazhdin i cili ka nje siperfaqe prej 15m, te 21 Dhjetori ne rrugen Frederik Shiroka. Ndertim […]

79 herë e lexuar, 5 herë sot

817 €

Shitet Apartament 2+1 prane Kopshtit Zoologjik

Shitet Apartament 2+1 me sip 104m, 200 m nga rruga kryesore, prane kopeshtit zoologjik. Pallat i ri, kati i 3, i pajisur me certifikate pronesie, […]

95 herë e lexuar, 4 herë sot

SHITET-APARTAMENT-NE-REZIDENCEN-ME-IN-NE-TIRANE

84,000 €

OKAZION APARTAMENT “ALBA RESIDEZE”

Shitet Apartament i perbere nga 2 dhoma Gjumi, 2 tualete, soxhiorno dhe ambjend gatimi, ballkon me akses nga dhoma e gjumit dhe soxhiorno, ndertim i […]

80 herë e lexuar, 1 herë sot

IMG_0757

75,000 €

Shitet Apartament 2+1 te Rr e Durresit

Shitet Apartament 2+1 me sip 91m ne katin e pare, ne rrugen e Durresit, prane Bar Brilant. Ap eshte i kompletuar, ndertim ekzistues, i rinovuar, […]

85 herë e lexuar, 2 herë sot

8

78,000 €

Shitet Apartament 2+1 te Globi,Rr Kavajes

Shitet Apartament 2+1 me sip 95m,afer Globit, ne rrugen e Kavajes, ndertim i ri ne katin e 5, i pajisur me 2 ashensor,por nuk ka […]

104 herë e lexuar, 2 herë sot

Faqe 1 nga 91 2 3 9

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Parimet themelore të dizajnit për dekori...

  by në 12/01/2018 - Comments Off on Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

  Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të thjeshta dhe shumica […]

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  by në 11/01/2018 - Comments Off on 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve në zhvillim

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  by në 10/01/2018 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

 • Sjellja e blerësit dhe strategjia e mark...

  by në 09/01/2018 - Comments Off on Sjellja e blerësit dhe strategjia e marketingut

  Sjellja e blerësit është qasja sistematike e konsumatorëve kur hyjnë në procesin e blerjes dhe arrijnë të marrin vendime. Procesi i vendimmarrjes hap pas hapi, së bashku me mënyrat e zakonshme të vendimmarrjes, janë të dobishme për zhvillimin e strategjive të marketingut.   Njohja është e nevojshme Hapi i parë në procesin e blerjes së […]

 • Si të përgatiteni për një intervistë pun...

  by në 08/01/2018 - Comments Off on Si të përgatiteni për një intervistë pune?

  Disa rregulla të thjeshta për të qenë kandidati kryesor për vendin e punës Të gjithëve na ka rastisur të jemi prezentë në një intervistë për një vend pune. Emocionet padiskutim janë të mëdha, e ndoshta çdo rregull i mësuar më parë, në ato momente harrohet. Megjithatë e rëndësishme është siguria dhe besimi në aftësitë tona, […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë