Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për 1+1 (784)

6a0e28c1-979b-4a34-b47f-d2a03c7266e2

55,000 €

Super Okazion tek Liqeni i Thate. Apt 1+1 55.000€

ONLINE para 21 minuta

Super Okazion tek Liqeni i Thate, Rruga Hamdi Sina. Shitet Apartament 1+1. Prona ka nje siperfaqe prej 74 m2. Ndodhet ne kat te 5-te dhe […]

është lexuar 44 herë (1 herë sot)

 

Shitet Apartament 1+1 prane Hipotekes !!, Shitje

ONLINE para 21 minuta

Shitet Apartament 1+1 Rruga Panorama prane Hipotekes !! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 76.34 m2. Ndodhet ne kat te 3-te dhe eshte i pajisur me […]

është lexuar 161 herë (1 herë sot)

hipoteka

 

Shitet Apartament 1+1 tek Hipoteka e Tiranes, Shitje, Tirana

ONLINE para 21 minuta

Shitet Apartament 1+1 tek Hipoteka e Tiranes, pas shkolles Hary Fultz. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2, dhe ndodhet ne kat te 5-te. Eshte […]

është lexuar 116 herë (1 herë sot)

17793129_1491295274215351_1995792130_n

40,000 €

Shitet Apartament 1+1 Lux ne Porcelan, Shitje, Tirana

ONLINE para 21 minuta

Shitet Apartament Lux ne Porcelan, tek Xhurat. Apartamenti ndodhet ne kat te 11 dhe eshte 59.5 m2 (me certifikate) Eshte i pajisur me Hipoteke. Per […]

është lexuar 165 herë (1 herë sot)

apartament_1_1_shitje_fresku-5-595x365

 

Shitet Apartament 1+1 tek Fresku (510 euro/m2), Shitje, Tirana

ONLINE para 21 minuta

Shitet Apartament 1+1 tek Fresku, 10 min larg lokal Fresku. Tek rr. e Dajtit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 62 m2 Ndodhet ne kat te […]

është lexuar 132 herë (1 herë sot)

11_big

 

Shitet 1+1 Tek Oxhaku. (OKAZION), Shitje, Tirana

ONLINE para 21 minuta

Shitet Apartament 1+1 Tek Oxhaku. Apartamenti eshte ne faze tulle. Siperfaqja totale eshte 77.3 m2 dhe kushton 680 euro m2. Kontaktoni 0699947554

është lexuar 1036 herë (1 herë sot)

8491652c-35da-4370-b581-c6252ac552df

90,000 €

Shitet Ap. 1+1 me nje planimetri shume funksionale, Shitje, Tirana

ONLINE para 21 minuta

Shitet Apartament 1+1 buze rruges Muhamed Gjollesha. Ndodhet ne katin e 5-te me nje planimetri shume funksionale. Eshte i pajisur me hipotek dhe eshte i […]

është lexuar 113 herë (1 herë sot)

01_851027

33,000 €

Shitet Apartament 1+1, 33.000 €, Shkembi i Kavajes

ONLINE para 21 minuta

Apartamenti ndodhet tek zona e njohur si “Shkëmbi i Kavajës”, plazh, Durrës. Apartamenti është i përbërë nga 1 dhomë gjumi, dhomë ndenje dhe soxhorno, tualet, […]

është lexuar 125 herë (1 herë sot)

259ae2b2-0e41-49b5-8537-17bacc500859

86,000 €

Shitet Super Apartament 1+1 tek Kopshti Botanik., Shitje, Tirana

ONLINE para 21 minuta

Shitet Super Apartament 1+1 tek Kopshti Botanik. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshem prej 74 m2 dhe siperfaqe totale 84 m2, me orientim nga lindja. […]

është lexuar 122 herë (1 herë sot)

15175466_1356952930984327_2107755931_n

 

OKAZION! Shiten apartamente (1+1 dhe 2+1) ne Fresk, Shitje, Tirana

ONLINE para 21 minuta

Shiten apartamente 1+1, 2+1 okazion tek Fresku prane thesarit. Cmimi eshte 430 euro/m2. Pallati eshte cilesor dhe celesat dorezohen per 1 muaj. Pa hipotek Nr. […]

është lexuar 954 herë (2 herë sot)

Faqe 1 nga 791 2 3 79

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Këshilla për një udhëtim të shkurtër tur...

  prej në 15/07/2017 - Comments Off on Këshilla për një udhëtim të shkurtër turistik

  1. Krijo një itinerar Kur ndërmerrni në një udhëtim të shkurtër, është e rëndësishme që të planifikoni me kujdes kohën tuaj. Nëse nuk planifikoni orët dhe ditët, mund të përfundoni duke humbur diçka që dëshironi të shihni. Një itinerar i mirë përfshin paraprakisht udhëzime, harta dhe informacione të rëndësishme për vendet që po vizitoni. Spontaniteti […]

 • Krahasimi i makinave evropiane, japoneze...

  prej në 04/07/2017 - Comments Off on Krahasimi i makinave evropiane, japoneze dhe amerikane

  Në këtë epokë të globalizuar, nganjëherë nuk është e lehtë të dallosh dy objekte të ngjashme që janë bërë në vende krejtësisht të ndryshme dhe kjo është e vërtetë kryesisht në rastin e makinave. Në ditët e sotme, makinat prodhohen në të gjithë botën, kështu që ndoshta nuk është e saktë t’i etiketojmë ato plotësisht […]

 • 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërin...

  prej në 30/06/2017 - Comments Off on 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërinë

  Publikuar nga Alexander Waltner (Suedi) Dëshironi të vizitoni Shqipërinë? Zgjedhje e mirë! E kam bërë vitin e kaluar dhe u kënaqa. Deri tani është një nga vendet e mia të preferuara, dhe këtu janë 15 arsye pse të gjithë duhet të vizitojnë Shqipërinë në vitin 2017! Është ende një vend relativisht i pashkelur Sa njohuri […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë