Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Apartamente (212)

36963123_10211689055121645_9204636040889892864_n

250 €

Jepet me qira apartamet me mobilim modern

Jepet me qira apartament 2+1 mbrapa Ambasades Amerikane. Apartamenti ka arredim moderne me mobilje cilesore. Pajisje elektroshtepiake me konsume shume te ulet energjie. Apartamenti eshte […]

88 herë e lexuar, 2 herë sot

37204406_279225992640215_2099236016916267008_n

55,000 €

Apartament 2+1

Shes apartament 2+1 ne Durres, 1 banje dhe 2 ballkone, cmimi i diskutueshem, i mobiluar me elektroshtepiake

54 herë e lexuar, 0 herë sot

110,000 €

Shitet apartament kati i 3, komplesi bora, Liqeni i Thatr

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te pallatit 4 katesh ne Kompleksin Bora, Rruga Hamdi Sina ne zonen e Liqenit te Thate. Ndertim shume cilesor […]

71 herë e lexuar, 1 herë sot

Erik 155

38,500 €

Okazion!!! Shes apartment tek rrota e kuqe Plazh!

Shes ap. Tek rrota e kuqe Plazh, me dokumentation te rregullt, ne katin e 8_te te banimit, me pamje te mrekullushme nga deti, I mobiluar, […]

403 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_20180702_192145

130,000 €

Apartament Banimi

Pallat 5 Kate ndertim 2006,dy dhoma gjumi,nje sallon ndenjtjeje 30 m katrore, dhome gatim dhe ngrenie me vete,dy banja ,nje ballkon,kati 2,jug/perendim.Shtepi eshte ne gjendje […]

107 herë e lexuar, 0 herë sot

20180619_183403_resized

82,000 €

Shitet Apartament 2+1+2 Mbrapa Globit

Shitet Super Apartament 2+1+2 mbrapa Qendres Globe ne Rrugen Stavri Themeli, me sip 125m, ballkon i madh, kati i 7, i pajisur me ashensor, me […]

98 herë e lexuar, 1 herë sot

63,980 €

Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku

Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku te Pallatet e Trebickes. Ap ka nje sip 91.4m, ndodhet ne katin e 4, ku orientohet ne drejtim Lindje-Perendim, perfekte […]

85 herë e lexuar, 0 herë sot

60,000 €

Shitet Apartament 1+1 mbrapa Shkolles se Kuqe

Shitet Apartament 1+1 me sip 57m2, kati i 4 ne pallat 5-katesh, ndertim i vjeter, gjendja i rikonstruktuar, pllaka, dritare, dyer te brendshme te jashtme […]

86 herë e lexuar, 0 herë sot

49,500 €

Shitet Apartament 1+1 prane Spitaleve QSUT

Shitet Apartament 1+1 me sip totale 79m2 nga ku 55m2 jane me hipoteke dhe 24m2 jane ne proces legalizimi. Ap ndodhet ne rrugen Kongresi i […]

78 herë e lexuar, 0 herë sot

64,000 €

Shitet Apartament 1+1 te Brryli afer Oslos

Shitet Apartament 1+1 te Brryli afer Oslos, me sip 54m2, ne katin e pare, ndertim i vjeter, i rikonstruktuar, i rregulluar, buze rruge ku mund […]

91 herë e lexuar, 0 herë sot

Faqe 1 nga 221 2 3 22

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Parimet themelore të dizajnit për dekori...

  by në 12/01/2018 - Comments Off on Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

  Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të thjeshta dhe shumica […]

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  by në 11/01/2018 - Comments Off on 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve në zhvillim

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  by në 10/01/2018 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

 • Sjellja e blerësit dhe strategjia e mark...

  by në 09/01/2018 - Comments Off on Sjellja e blerësit dhe strategjia e marketingut

  Sjellja e blerësit është qasja sistematike e konsumatorëve kur hyjnë në procesin e blerjes dhe arrijnë të marrin vendime. Procesi i vendimmarrjes hap pas hapi, së bashku me mënyrat e zakonshme të vendimmarrjes, janë të dobishme për zhvillimin e strategjive të marketingut.   Njohja është e nevojshme Hapi i parë në procesin e blerjes së […]

 • Si të përgatiteni për një intervistë pun...

  by në 08/01/2018 - Comments Off on Si të përgatiteni për një intervistë pune?

  Disa rregulla të thjeshta për të qenë kandidati kryesor për vendin e punës Të gjithëve na ka rastisur të jemi prezentë në një intervistë për një vend pune. Emocionet padiskutim janë të mëdha, e ndoshta çdo rregull i mësuar më parë, në ato momente harrohet. Megjithatë e rëndësishme është siguria dhe besimi në aftësitë tona, […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë