Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Aktivitete biznesi (19)

25299223_910767729099306_5514246297616564272_n

25,000 €

Shitet Biznes Bar-Kafe

Shitet Bisnesi H2 Bar170m2 I areduar me arkitekt.Aktualisht ne pune.Cmimi i diskutueshem.Tel 0692034124

206 herë e lexuar, 0 herë sot

Tirane (1)

1,000,000 €

SHITET SUPER PRONE 1.000.000 EURO ME QERA 4500 EURO/MUAJ

SHITET SUPER PRONE NE KRYQEZIMIN E NJE NGA ZONAVE ME TE MIRA TE TIRANES Rasti juaj per investimin e se ardhmes…Behet fjale per nje prone […]

366 herë e lexuar, 0 herë sot

Tirana Golden Park Mgb Bengasi shpk 03

88,000 €

OFERTE MARRAMENDESE…SHITET DYQAN ME FASAD 8 M

OFERTE MARRAMENDESE…SHITET DYQAN PERBALLE FABRIKES SE BIRRES TEK NJE NGA KOMPLEKSET ME TE MIRE NE TIRANE…. Dyqani ka siperfaqe 100 m2 me 8 m fasad […]

419 herë e lexuar, 1 herë sot

planimetria dyqanit TGP

92,400 €

SUPER OFERTE AFATSHKURTER…SHITET DYQAN

SUPER OFERTE AFATSHKURTER…SHITET DYQAN TEK FABRIKA E BIRRES NE NJE KOMPLEKS TE RI Dyqani ka siperfaqe 105 m2 ne proces hipotekimi, me verande perpara , […]

304 herë e lexuar, 1 herë sot

1 €

Tirane, Shitet firme transporti nderkombetar mallrash

Pershendetje, Shitet nje firme transporti nderkombetar mallrash me seli ne Tirane… Ka mbi 7 vite ne tregun shqiptar,leje transporti,license te rregullt.. Operon ne te gjithe […]

248 herë e lexuar, 1 herë sot

24312873_236952476705817_7310350119150227798_n

5,000 €

shitet call center

shitet call center te zogu i zi me 30 postacione pune. 260 m2 super ambjent. aktualisht ne gjendje pune

302 herë e lexuar, 1 herë sot

Dyqan-ne-Tirane-

50,000 €

Dyqan me siperfaqe 50 M2,Kati parë në rrugën Vllazën Huta

Dyqan me siperfaqe 50 M2,Kati parë në rrugën Vllazën Huta ngjitur me zyrat e punës . E pershtatshme për çfardolloj aktiviteti – biznes etj Me […]

322 herë e lexuar, 1 herë sot

P_20171107_092049

 

Artikuj per femije(Veshje. Lodra.)

Aktiviteti eshte ne vazhdim. Dyqani ndodhet ne rruge kryesore dhe ka klientele te ngritur prej vitesh. Çmimi I mallit eshte nen kosto. Raftet manekinet dhe […]

445 herë e lexuar, 1 herë sot

DSC_0251

25,000 €

Makineri per Perpunim Mermeri

Kam nje makineri mermeri dhe nje makineri zmucoje. Fuqia motorrike eshte 15kw per sharren dhe 6kw per makinerine e zmucos. Makinerite jane ne gjendje shum […]

520 herë e lexuar, 1 herë sot

Faqe 2 nga 2 1 2

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  

Info-treg

 • Parimet themelore të dizajnit për dekori...

  by në 12/01/2018 - Comments Off on Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

  Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të thjeshta dhe shumica […]

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  by në 11/01/2018 - Comments Off on 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve në zhvillim

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  by në 10/01/2018 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

 • Sjellja e blerësit dhe strategjia e mark...

  by në 09/01/2018 - Comments Off on Sjellja e blerësit dhe strategjia e marketingut

  Sjellja e blerësit është qasja sistematike e konsumatorëve kur hyjnë në procesin e blerjes dhe arrijnë të marrin vendime. Procesi i vendimmarrjes hap pas hapi, së bashku me mënyrat e zakonshme të vendimmarrjes, janë të dobishme për zhvillimin e strategjive të marketingut.   Njohja është e nevojshme Hapi i parë në procesin e blerjes së […]

 • Si të përgatiteni për një intervistë pun...

  by në 08/01/2018 - Comments Off on Si të përgatiteni për një intervistë pune?

  Disa rregulla të thjeshta për të qenë kandidati kryesor për vendin e punës Të gjithëve na ka rastisur të jemi prezentë në një intervistë për një vend pune. Emocionet padiskutim janë të mëdha, e ndoshta çdo rregull i mësuar më parë, në ato momente harrohet. Megjithatë e rëndësishme është siguria dhe besimi në aftësitë tona, […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë