Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Aktivitete biznesi (82)

Gurrorja

 

Objekt gurrore – Jepet me Qera/Shitet

ONLINE para 40 minuta

Disponoj nje gurrore ne zonen e Gramshit ngjitur me rrugen automobilistike Gramsh – Korce,ne vendin e quajtur Bratile, te paisur me leje minerare shfrytezimi, me […]

është lexuar 1551 herë (2 herë sot)

IMG_4765

52,920 €

Komercila per shitje nga Droni Real Estate në Astir Rr “Loni Ligori”

ONLINE para 2 orë

Adresa: Astir Rr “Loni Ligori”. Komercial ne nje pozicion shum strategjik për të gjitha llojet e biznesit pasi 2 anet e tijë janë të dukshme […]

është lexuar 11 herë (2 herë sot)

35,000 €

Apartament 1+1 Unaza E Re

ONLINE para 2 orë

Shitet apartament në një zonë shumnë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re.Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me punime mjaft […]

është lexuar 80 herë (2 herë sot)

15368716_12630719170_s4X2i

200,000 €

Lokal, Rruga E Kavajës

ONLINE para 2 orë

Lokali ndodhet në një zonë të preferuar dhe të sigurt, Rruga e Kavajës. Ambjenti ka një sipërfaqe totale prej 75 m2 dhe një verandë 30 […]

është lexuar 119 herë (2 herë sot)

18049626_1293674107367985_1256982608_o

76,000 €

Lokal Te Parku I Autobuzave

ONLINE para 2 orë

Shitet lokal ne nje zone shume te populluar te qytetit,tek Parku i Autobuzave,pas Policise Bashkiake.Ambjenti ka me nje siperfaqe te brendshme prej 38m2 ne katin […]

është lexuar 194 herë (2 herë sot)

16,000 €

Biznes Per Shitje, Rruga E Elbasanit

ONLINE para 22 orë

Lokali ndodhet në një zonë të preferuar dhe të frekuentuar, tek Rruga e Elbasanit, pranë Ambasadës Amerikane. Ambjenti është duplëks, ka një sipërfaqe të brendshme […]

është lexuar 60 herë (1 herë sot)

91389c5a-ff10-478e-9e67-be20355c2a21

20,000 €

Shitet biznes farmacie (Pallati me Shigjeta)

ONLINE para 2 ditë

Shitet biznes farmacie tek Pallati me Shigjeta. Biznesi shitet 20.000 euro. Per me shume informacion kontaktoni numrin 0696389266

është lexuar 197 herë (1 herë sot)

140,000 €

Shitet ambjent biznesi “prane Sheshit Willson”

ONLINE para 1 orë

*Shitet ambjent biznesi me siperfaqe prej 140m2 i vendosur ne katin -1 e pershtatshme per zyra , internet caffe , klinike dentare , klinike veterinare […]

është lexuar 69 herë (1 herë sot)

83256449

1,000,000 €

Hotel per shitje ne Rr. Qemal Stafa

ONLINE para 19 minuta

Hotel per shitje ne Rr. Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe. Hoteli eshte i perbere nga 4 kate dhe ka siperfaqe totale 400 m2. Ne […]

është lexuar 503 herë (1 herë sot)

IMG_7241

58,000 €

Shitet dyqan prane shkolles “Sabaudin Gabrani”

ONLINE para 19 minuta

Shitet dyqan prane shkolles “Sabaudin Gabrani”.Dyqani ka nje siperfaqe 43.5 m2,ndodhet ne katin 0 te nje pallati,eshte i rivleresuar dhe ne gjendje shume te mire […]

është lexuar 3887 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 91 2 3 9

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  

Info-treg

 • Tregu i pronave në bregdetin e Adriatiku...

  prej në 26/06/2017 - Comments Off on Tregu i pronave në bregdetin e Adriatikut. A mund të konkurojë Shqipëria?

  Luhatjet e tregut të pronave në bregdetin dalmat Pas një recesioni të gjatë prej 6 vitesh (2009-2015), tashmë ekonomia e Kroacisë është në rritje, ç’ka pritet të forcojë në mënyrë të natyrshme edhe  tregun e pronave. Një rikuperim i çmimeve po ndodh edhe në kryeqytet Zagreb dhe vitet e ardhshme pritet një rimëkëmbje edhe për […]

 • Shqipëria në listen e 30 vendeve të përz...

  prej në 25/06/2017 - Comments Off on Shqipëria në listen e 30 vendeve të përzgjedhura nga Forbes

  Forbes: 30 vendet më të lira për të udhëtuar në vitin 2017 Nga: Stephanie Parker – bigworldsmallpockets.com Ky cep i harruar i Evropës është një destinacion i shkëlqyer për çmime të lira të turizmit në një kontinent shumë të shtrenjtë. Me plazhe fantastike përgjatë bregut të saj, duke përfshirë portin e peshkimit të Sarandës, Shqipëria […]

 • Si të blej shtëpi në Shqipëri?

  prej në 20/06/2017 - Comments Off on Si të blej shtëpi në Shqipëri?

  Përcaktoni buxhetin Ky është hapi kryesor që përcakton se cilën shtëpi mund të blini. Për një përfundim më të saktë, kërkoni vlerësimin nga një profesionist ose bankë, që mund të kontrollojë të ardhurat tuaja, borxhet dhe kreditë. Zakonisht në vendet e zhvilluara rregulli i thjeshtë është synimi për një shtëpi, e cila kushton sa 30 […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë