Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Oferta për Prona në shitje (3652)

Gurrorja

 

Objekt gurrore – Jepet me Qera/Shitet

Disponoj nje gurrore ne zonen e Gramshit ngjitur me rrugen automobilistike Gramsh – Korce,ne vendin e quajtur Bratile, te paisur me leje minerare shfrytezimi, me […]

është lexuar 1697 herë (1 herë sot)

Pamje ballore

390,000 €

Shiten Bar Restorant, Hotel & Ambjente te tjera – Gramsh

Disponoj dy kate te ish Hotel Turizmit ne Gramsh. Kati i pare perbehet nga ambjente sherbimi si dyqane, zyra etj., kurse kati i dyte perbehet […]

është lexuar 10674 herë (0 herë sot)

20170916_123212

76,000 €

Shitet Ap. 2+1 sip. 99m², ndodhet ne pallat te ri me ashensor

Apartamenti 2+1, me sip. 99m², ndodhet ne pallat te ri me ashensor, orientim shume te mire, dhe sistem uji 24 ore. Apartamenti eshte mjaft i […]

është lexuar 76 herë (0 herë sot)

IMG-20170518-WA0025

80 €

Okaazion ne Borsh Sarande, Toke ne shitje 200 m larg detit

Shesim toke vetem 200 m ne vije ajrore larg nga deti. Me nje pejsazh fantastik ne lagjen “Shkalle” mbi Bar Restorant Elisabata(nje lagje efrekuentuar nga […]

është lexuar 113 herë (0 herë sot)

1718091903_large_20170915_182339

70,000 €

Shitet apartament 1+1 tek Universitetin Europian

Shitet apartament 1+1 tek Universitetin Europian UET. Apartamenti eshte i mobiluar shume mire, i rinovuar se fundmi, tualet i bollshem, ashensor, 2 ballkone dhe me […]

është lexuar 59 herë (1 herë sot)

3d6ce9b6-a3af-49f4-b00f-580a970c1809

0 €

Shitet Apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes

Shitet Apartament 2+1 Tek Qendra Condor, Rruga e Kavajes. Prona ka nje siperfaqe prej 99 m2. Ndodhet ne katin e 4-t. Eshte i pajisur me […]

është lexuar 58 herë (1 herë sot)

0c61549a-f89a-41e9-b478-f4d9f5d75966

38,000 €

Okazion! Shitet apartament 1+1 ne Unaze te Re

Okazion! Shitet apartament 1+1 ne Unaze te Re, Vila-L. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 59.5 m2. Eshte e vendosur ne katin e 2-te. Prona eshte […]

është lexuar 77 herë (1 herë sot)

16863777

75,000 €

Shitet/Jepet me Qera Aparta. 2+1 Mbrapa S.Dinamo!, Shitje, Tirana

Shitet/Jepet me Qera Apartament 2+1 Mbrapa Stadiumit Dinamo! Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te dhe ka nje siperfaqe prej 71.5 m2. Eshte i pajisur me […]

është lexuar 158 herë (0 herë sot)

1721090128_large_about

121,000 €

Okazion Te Rr Kavajes 1100 E/m2 Ne Krah Te Policise

Okazion Tek Rr. Kavajes, 1100 Eu/m2 Tek Kompleksi Ne Krah Te Policise Shitet super okazion, tek Square 21! Cmimi 1100 euro m2, apartamente 1+1, 2+1 […]

është lexuar 52 herë (1 herë sot)

1721090217_large_maxresdefault

66,750 €

Super Okazion Te “Fiori Di Bosco” Apartament 2+1

Super Okazion Te “fiori Di Bosco” Vetem 1 Apartament Me 750 Eu/m2 Cmimi i paneguciueshem, 750 eu/m2 , aktualisht 150 euro poshte tregut. Kompleksi Rezindecial […]

është lexuar 62 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 3661 2 3 366

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • 10 këshilla për të shitur një makinë të ...

  prej në 15/09/2017 - 1 Koment

  1. Të njohësh tregun Do të jetë e lehtë të shisni makinën tuaj? Apo do t’ju duhet të ulni çmimin dhe të prisni gjatë? Ja disa të dhëna interesante: –          Makinat familjare edhe pse nuk kanë shumë fansa, kanë një kërkesë në rritje –          Shitjet e makinave të modifikuara dhe sportive janë sezonale; më shumë […]

 • Promovo biznesin në blogun e 100oferta.c...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Promovo biznesin në blogun e 100oferta.com

  Kërkon të përhapësh idetë e tua? Dëshiron të promovosh një sipërmarrje? Ke një reagim për funksionimin e tregut? Shkruaj në blogun e 100oferta.com dhe do kesh mundësinë që shkrimi të lexohet nga mijëra vizitorë në ditë, të përhapet brenda pak minutash në rrjetet kryesore sociale: Facebook, Linkedln, Twitter, Google+ etj., në të cilat 100oferta.com ka […]

 • Tregu i pronave në bregdetin e Adriatiku...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Tregu i pronave në bregdetin e Adriatikut. A mund të konkurojë Shqipëria?

  Luhatjet e tregut të pronave në bregdetin dalmat Pas një recesioni të gjatë prej 6 vitesh (2009-2015), tashmë ekonomia e Kroacisë është në rritje, ç’ka pritet të forcojë në mënyrë të natyrshme edhe  tregun e pronave. Një rikuperim i çmimeve po ndodh edhe në kryeqytet Zagreb dhe vitet e ardhshme pritet një rimëkëmbje edhe për […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë