Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Art, Sport, Zbavitje (11)

1

250 €

Hoverboard 6.5inc newpower 2016, i ri, bluetooth 250 eur i diskutuar

Hoverboard Newpower 2016, i ri, ne kuti, model origjinal i sjelle nga Austria, i pa perdorur ndonjehere, Smart Scooter, two wheel self balancing electric scooter, […]

është lexuar 48 herë (0 herë sot)

17,000 LEK

Shes ORBITtrak (Fitnes) shume cilesore

Per arsye migrimi shes ORBITTRAK fitnes shume cilesore e shume e nevojshme per nje regjim sportiv ne shtepi Adresa: Ish Uzina Autotraktoreve Publiko edhe në:

është lexuar 81 herë (1 herë sot)

image

18,000 LEK

Lodra Arush Teddy bear

Erdhen arushat e rinj 100% pambuk me nje super butesi duke sjelle ulje ne cdo permase modele dhe ngjyra nga me t ndryshmet : 2metra […]

është lexuar 153 herë (0 herë sot)

Klinik-Dentare foto 2

3,000 €

Okazion:Shiten pajisjet komplet te nje Klinike Dentare(Gjithcka nevojitet p...

Shiten pajisjet e nje klinike dentare ku perfshihen : 1- Uniti dentar i markes DENTSAN ( i mirembajtur) 2-Stoli + Tavolina e punes se mjekut […]

është lexuar 291 herë (0 herë sot)

IMG_20160814_134902-1

30,000 LEK

Shitet makineri multifunksionale fitnesi 30 000 Lek

Shitet makineri multifunksionale fitnesi. Ka ushtrime per te gjith trupin. Ka mundesine per te nderruar nivelet e veshtiresis nga 1-9. Cmimi nuk diskutohet. Mund te […]

është lexuar 238 herë (0 herë sot)

8826_element

22,000 €

VEGLA PALESTRE KOMPLET

SHES VEGLAT E PALESTRES KOMPLET ,TE MARKES TECHNOGYM ELEMENT +. 2PISTA 2STEPA 2BICIKLETA 9 MAKINERI SALLE FORCE 5SHTANGA (SHTRIRE 45* NEGATIV SUPESH BICEPSI)STOL GIRASH ,BARKU, […]

është lexuar 571 herë (1 herë sot)

50 €

Shiten taka sportive 50€

Shiten taka te reja dhe origjinale dhe te paperdorura te blera ne gjermani . Numri 38. Jane blere 120€ shiten 50€ Publiko edhe në:

është lexuar 255 herë (0 herë sot)

20160403_001123_opt

300 €

Pajisje fitnesi ( Step)

Pajisje fitnesi digitale më matje kohë, shpejtësie,kalorive,pulsi,temperaturë,RPM.) Ka 16 programe të ndryshëm rezistence. Program body fat që vendos të dhënat e tuaja personale dhe të […]

është lexuar 380 herë (1 herë sot)

FB_IMG_1459070715836

55,000 LEK

Okazion! Shitet urgjent piste vrapimi.

Super oferte. Shitet urgjent piste vrapimi e re. Pista eshte e sapo blere te Top Shop per 69990 leke dhe shitet per 55000leke i diskutueshem. […]

është lexuar 426 herë (2 herë sot)

U05F6wS9

180 €

Bileta per ndeshjen France Shqiperi Euro 2016

Shiten 3 bileta per ndeshjen France Shqiperi Cat.2 200 € secila Adresa: Rruga Strasburgu Nr.18,  Kamëz Publiko edhe në:

është lexuar 505 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 21 2

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  

Info-treg

 • Suksesi i ofertave të publikuara edhe në...

  prej në 14/01/2017 - Comments Off on Suksesi i ofertave të publikuara edhe në rrjetet sociale

  Pjesa më e madhe e informacionit që marrim çdo ditë, i takon internetit. Hapësira e mediave klasike si: gazetat, revistat dhe televizionet, sa vjen e ngushtohet, ndërsa numri i faqeve të reja të internetit (website) bashkë me përdorimin e rrjeteve sociale, shtohen me ritme të shpejta. Në Shqipëri numri i përdoruesve të interentit që përdorin […]

 • Më të suksesshmit e 100oferta.com

  prej në 14/01/2017 - Comments Off on Më të suksesshmit e 100oferta.com

  Cilët janë publikuesit më të suksesshëm në 100oferta.com? Përgjigja është fare e thjeshtë: ata që vendosin çmime reale, foto dhe përshkrim të saktë. 100oferta.com i publikon të gjitha ofertat njësoj, asnjë nuk favorizohet më tepër ose shpërfillet më tepër. Të gjithë mund të publikojnë oferta FALAS sipas Rregullores së 100oferta.com, mund të vendosin deri në […]

 • Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 18/09/2016 - 2 Komente

  Tashmë mund të shfaqësh ofertat e publikuara përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një ikonë që gjendet në fund të njoftimit, ose tek paneli “Menaxhoni njoftimet” dhe automatikisht oferta ngjitet në krye të faqes së parë.     Publiko […]

 • Profil i verifikuar nga 100oferta

  prej në 17/09/2016 - Comments Off on Profil i verifikuar nga 100oferta

  Kjo shenjë tregon se postuesi i ofertës është verifikuar nga 100oferta.com si një postues korrekt, me kontakte të konfirmuara dhe informacion të vërtetë, megjithatë 100oferta.com nuk garanton asnjë veprim kontraktual apo financiar mes shitësve dhe blerësve që kontaktojnë nëpërmjet ofertave të publikuara tek 100oferta.com. Profili i verifikuar tregon se postuesi ka një sjellje korrekte me […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është bërë faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.
- Kërko oferta thjesht, p.sh. me fjalët: kërkoj makinë me qera, kërkoj shtëpi, blej makinë të përdorur, gjej telefon, njoftime për makina, njoftime për shtëpi, dua punë, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë