Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Bukuria dhe shëndeti (30)

20161218_153020[1]

70 €

Ore dore Skagen, per meshkuj

Ore dore per meshkuj, e markes daneze Skagen. Modeli SKW6164P. E re dhe origjinale. Water resistant 3 ATM (30 meter). Publiko edhe në:

është lexuar 69 herë (7 herë sot)

1

250 €

Hoverboard 6.5inc newpower 2016, i ri, bluetooth 250 eur i diskutuar

Hoverboard Newpower 2016, i ri, ne kuti, model origjinal i sjelle nga Austria, i pa perdorur ndonjehere, Smart Scooter, two wheel self balancing electric scooter, […]

është lexuar 48 herë (0 herë sot)

IMG_20161216_231435

1,900 LEK

Mask e Zeze (black face mask)

Zhdukni pikat e zeza me këtë maske magjike 1900 Leke + transporti Falas. Porosit tani : 0698756373 (Whatsapp)(Viber) Vetem me perberes Natural 100% Organik. Largon […]

është lexuar 22 herë (1 herë sot)

FB_IMG_1483380581985

2,990 LEK

Makin Qethje Rroje Professionale

Ofertë Speciale Makinë Qethëse #Profesionale, vetmja në qarkullim që qeth dhe rruan ZERO!! Për vetëm 2,990 Lekë 4 krehëra për gjatësi të ndryshme: 3, 6, […]

është lexuar 20 herë (0 herë sot)

4,500 €

Tirane, shes mallin e nje Butiku me rroba te markave me te mira: Zara, Masi...

Shitet i gjithe malli i nje Butiku prane Komunes se Parisit, rrobat jane te markave me te mira te marra ne Greqi si: Zara, Masimo […]

është lexuar 46 herë (0 herë sot)

2016-12-16 13.42.21

100 LEK

SHITEN BIZHUTERI PËR FEMRA

Rreth flokësh për vetëm 500Leke të reja Rreth flokësh për vetëm 400L Kapse flokësh për vetëm 100L Krehër flokësh për vetëm 110L Unaza për vetem […]

është lexuar 29 herë (1 herë sot)

20161203_131147

4,000 LEK

Kepuce – Gjendje perfekte.Gri me pellush No44

Kepucet jan veshur vetem 2-3 here.Gjendje perfekte.Gri me pellush No44 atletet e zeza No45. Publiko edhe në:

është lexuar 80 herë (3 herë sot)

DSC04720

80 €

Kapardin Lekure

Kapardina eshte 100% lekure.Shiter nga mos perdorimi. Publiko edhe në:

është lexuar 58 herë (4 herë sot)

media-share-0-02-05-2ed960aa0d2226430c31fc55ef4ea77226fcc38beeb88187845d9b468111cd2d-9a613617-c9e7-4f45-ad57-6ac5c1f18ccc

200 €

karroce per femije

Shitet karroce per femije në gjendje të mirë Publiko edhe në:

është lexuar 57 herë (0 herë sot)

3,000 €

OKAZION shiten fustane nusesh te markes swarovski

Shitet 10 fustane nusesh te ardhur nga anglia te markes Slanovskiy me gurë swarovski (Made with Swarovski) model te vitit 2015-2016. per me shum info […]

është lexuar 149 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 31 2 3

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  

Info-treg

 • Suksesi i ofertave të publikuara edhe në...

  prej në 14/01/2017 - Comments Off on Suksesi i ofertave të publikuara edhe në rrjetet sociale

  Pjesa më e madhe e informacionit që marrim çdo ditë, i takon internetit. Hapësira e mediave klasike si: gazetat, revistat dhe televizionet, sa vjen e ngushtohet, ndërsa numri i faqeve të reja të internetit (website) bashkë me përdorimin e rrjeteve sociale, shtohen me ritme të shpejta. Në Shqipëri numri i përdoruesve të interentit që përdorin […]

 • Më të suksesshmit e 100oferta.com

  prej në 14/01/2017 - Comments Off on Më të suksesshmit e 100oferta.com

  Cilët janë publikuesit më të suksesshëm në 100oferta.com? Përgjigja është fare e thjeshtë: ata që vendosin çmime reale, foto dhe përshkrim të saktë. 100oferta.com i publikon të gjitha ofertat njësoj, asnjë nuk favorizohet më tepër ose shpërfillet më tepër. Të gjithë mund të publikojnë oferta FALAS sipas Rregullores së 100oferta.com, mund të vendosin deri në […]

 • Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 18/09/2016 - 2 Komente

  Tashmë mund të shfaqësh ofertat e publikuara përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një ikonë që gjendet në fund të njoftimit, ose tek paneli “Menaxhoni njoftimet” dhe automatikisht oferta ngjitet në krye të faqes së parë.     Publiko […]

 • Profil i verifikuar nga 100oferta

  prej në 17/09/2016 - Comments Off on Profil i verifikuar nga 100oferta

  Kjo shenjë tregon se postuesi i ofertës është verifikuar nga 100oferta.com si një postues korrekt, me kontakte të konfirmuara dhe informacion të vërtetë, megjithatë 100oferta.com nuk garanton asnjë veprim kontraktual apo financiar mes shitësve dhe blerësve që kontaktojnë nëpërmjet ofertave të publikuara tek 100oferta.com. Profili i verifikuar tregon se postuesi ka një sjellje korrekte me […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është bërë faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.
- Kërko oferta thjesht, p.sh. me fjalët: kërkoj makinë me qera, kërkoj shtëpi, blej makinë të përdorur, gjej telefon, njoftime për makina, njoftime për shtëpi, dua punë, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë