Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Oferta për Të tjera (295)

SEAL_Image 62 Plus_2000_P001

3,000 €

Laminator SEAL, Image 62 Plus

Laminator SEAL, Image 62 Plus Prodhuesi: SEAL Lloji: Image 62″ Plus Viti: 2000 Size: 1615 mm Vendndodhja: në prodhimin e Cmimi: 3.000 € Përshkrim: Max. […]

është lexuar 54 herë (1 herë sot)

sakurai 52.....

0 €

SAKURAI OLIVER 258EP IIZ (1997)

Format 360 x 520mm / Olivermatic dampening with MGE circulation and cooling system / SPC (Sakurai Plate Automatic Plate Changing) / All automatic wash-up equipment […]

është lexuar 169 herë (1 herë sot)

makinë qepëse Muller Martini HB3

0 €

sewing machine Muller Martini HB/M

Të nderuar Zonja/Zotërinj. Ne ju propozojmë këtë makinë qepse për libra makinë qepëse Muller Martini HB / M. Makinë qepëse është pas kontrollimit teknik dhe […]

është lexuar 62 herë (1 herë sot)

Tünkers_VORWAERTS-S-_1996_P003

25,000 €

Laminator,TUNKERS, VORWAERTS-S-

TUNKERS, VORWAERTS-S- Prodhuesi: TUNKERS Lloji: VORWAERTS-S- Viti: 1996 Madhësia: 1000 x 1400 mm Vendndodhja: në prodhimin e Çmimi: 25.000 € Përshkrim: Pajisje me zam të […]

është lexuar 44 herë (1 herë sot)

M5530,1

5,500 €

makinë shtypi me varak të nxehtë, PF-20 H

Të nderuar Zotëri, Ne kemi të kënaqësin që të ju ofrojë makinë e mëposhtme, subjekt për shitje: makinë shtypi me varak të nxehtë model PF-20 […]

është lexuar 47 herë (1 herë sot)

Komori_Lithrone L-240 II_1999_P001

0 €

Ofset Komori, Lithrone L-240 II

Komori, Lithrone L-240 II Manufacturer:Komori Type:Lithrone L-240 II Year:1999 Size:820 x 1030 mm Location:in production Price:on request Description: Komorimatic Dampening Për më tepër informacion ju […]

është lexuar 29 herë (1 herë sot)

Wohlenberg_115 MCS TV,printcolor.1

8,000 €

Thik Wohlenberg, 115 MCS TV

Wohlenberg Lloji: 115 MCS TV Madhësia: 165 x 1150 mm Vendndodhja: Stock Çmimi: 8.000 € Përshkrim: Baumann Jogger program Tabela e ajrit ka mbetur, në […]

është lexuar 40 herë (1 herë sot)

Shinohara_52 IVP_2008_P005 (1)

88,000 €

Shinohara, 52 IVP

Viti: 2008 Madhësia: 360 x 520 mm Impression: 26 Mio. Vendndodhja: në prodhimit Çmimi 88.000 € Përshkrim: dampening Shinmatic vazhdueshëm Lekundese boje Forma Rollers Blanket […]

është lexuar 59 herë (1 herë sot)

Komori_Spica 429 P_2006_P001 (1)

120,000 €

Makine shtypi 530 x 750 mm Komori, Spica 429, viti 2006

Komori, Spica 245 Year:2006 Size:530 x 750 mm Impression:27 Mio. Location:in production Description:PQC Komorimatic Dampening Blanket wash powder sprayer Technotrans refrigeration SAPC semi automatic plate […]

është lexuar 102 herë (1 herë sot)

printcmyk roland Favorit

9,800 €

Offset Roland Favorit 52×74

Unë të propoyoj këtë offset me dy ngjyra në gjendje pune. Roland Favorit Max letër madhësia 520×740 mm Zona Image 510×730 mm Madhësia Plate 620×740 […]

është lexuar 52 herë (2 herë sot)

Faqe 3 nga 30 1 2 3 4 5 30

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  

Info-treg

 • 10 këshilla për të shitur një makinë të ...

  prej në 15/09/2017 - 1 Koment

  1. Të njohësh tregun Do të jetë e lehtë të shisni makinën tuaj? Apo do t’ju duhet të ulni çmimin dhe të prisni gjatë? Ja disa të dhëna interesante: –          Makinat familjare edhe pse nuk kanë shumë fansa, kanë një kërkesë në rritje –          Shitjet e makinave të modifikuara dhe sportive janë sezonale; më shumë […]

 • Promovo biznesin në blogun e 100oferta.c...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Promovo biznesin në blogun e 100oferta.com

  Kërkon të përhapësh idetë e tua? Dëshiron të promovosh një sipërmarrje? Ke një reagim për funksionimin e tregut? Shkruaj në blogun e 100oferta.com dhe do kesh mundësinë që shkrimi të lexohet nga mijëra vizitorë në ditë, të përhapet brenda pak minutash në rrjetet kryesore sociale: Facebook, Linkedln, Twitter, Google+ etj., në të cilat 100oferta.com ka […]

 • Tregu i pronave në bregdetin e Adriatiku...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Tregu i pronave në bregdetin e Adriatikut. A mund të konkurojë Shqipëria?

  Luhatjet e tregut të pronave në bregdetin dalmat Pas një recesioni të gjatë prej 6 vitesh (2009-2015), tashmë ekonomia e Kroacisë është në rritje, ç’ka pritet të forcojë në mënyrë të natyrshme edhe  tregun e pronave. Një rikuperim i çmimeve po ndodh edhe në kryeqytet Zagreb dhe vitet e ardhshme pritet një rimëkëmbje edhe për […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë