Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Mobilje, Orendi, Dyshekë (72)

3

7,000 LEK

Rrafte rrobash punime hekuri 7000 lek copa, te gjitha raftet i diskutuar

Shiten Rafte per dyqan veshjesh, punime elegante dhe cilesore ne hekur, te kombinuara me xham, teper prezantues per reklamim veshjesh cilesore. Raftet jane bere me […]

është lexuar 93 herë (6 herë sot)

njoftime-dyshek

19,900 LEK

Dyshekë me porosi

AyFlex * Keni probleme me gjumin? Nje nga shkaqet mund te jete dysheku, une jam ketu per ta pershtatur, sipas anatomise se trupit tuaj. * […]

është lexuar 356 herë (5 herë sot)

IMG_20161021_214616

Kontakto! LEK

Mobilje te perdorura Zvicerjane

Mobilje dhe cdo gje tjeter te perdorura qe ju duhet per shtepite zyrat lokalet tuaja te importuara nga zvicra shume te bukura dhe cilesore. Na […]

është lexuar 204 herë (3 herë sot)

20161031_105741

50,000 LEK

Shitet nga person privat nje krevat tek i bardhe me dyshek dhe suste

Shitet nga person privat nje krevat tek i bardhe me dyshek dhe suste. Krevati eshte i perdorur, ne gjendje te mire. Transporti eshte pergjegjesia e […]

është lexuar 82 herë (2 herë sot)

P61218-171450

60,000 LEK

shes divane permasa 190×90 dhe 200×90, dhe pupa permasa 80×60

divane permasa 190×90 dhe 200×90, dhe pupa permasa 80×60. Publiko edhe në:

është lexuar 77 herë (0 herë sot)

15589962_1089133647852311_6863198853834813225_n

25,000 LEK

Shiten kolltuqe+tavolin

Shes kolltuqe dhe tavoline ne gjendje te mire per arsye restaurimi. per cdo informacin mund te me kontaktoni. Publiko edhe në:

është lexuar 125 herë (2 herë sot)

DSC06070

25,000 LEK

DHOME GJUMI per FEMIJE

DHOME GJUMI per Vajza. RAFT rrobash + KREVAT me material shume te mire (ngjyra Roze & bardhe). , 25000 Lekë Kontaktoni: Mob. 0672118266 0696042114. Publiko […]

është lexuar 119 herë (5 herë sot)

2,500 €

10 komplete. kolltuqesh pef bar kafe

Kolltuqe 10 komplete me tavolina shiten 2500 euro ose nderrohen me makin motorr Publiko edhe në:

është lexuar 55 herë (0 herë sot)

karrige

12,000 LEK

shes 9 karrige ngjyre blu shume te mira

shes 9 karrige ngjyre blu shume te mira me cmim te arsyeshem Publiko edhe në:

është lexuar 84 herë (1 herë sot)

korn

100 €

Pikture – Punim me grep e vjeter e ardhur nga jashte

Punim me grep e vjeter e ardhur nga jashte e kompletuar me xham mbrojtes dhe kornize,,,vetem 100 Euro Publiko edhe në:

është lexuar 202 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 81 2 3 8

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  

Info-treg

 • Suksesi i ofertave të publikuara edhe në...

  prej në 14/01/2017 - Comments Off on Suksesi i ofertave të publikuara edhe në rrjetet sociale

  Pjesa më e madhe e informacionit që marrim çdo ditë, i takon internetit. Hapësira e mediave klasike si: gazetat, revistat dhe televizionet, sa vjen e ngushtohet, ndërsa numri i faqeve të reja të internetit (website) bashkë me përdorimin e rrjeteve sociale, shtohen me ritme të shpejta. Në Shqipëri numri i përdoruesve të interentit që përdorin […]

 • Më të suksesshmit e 100oferta.com

  prej në 14/01/2017 - Comments Off on Më të suksesshmit e 100oferta.com

  Cilët janë publikuesit më të suksesshëm në 100oferta.com? Përgjigja është fare e thjeshtë: ata që vendosin çmime reale, foto dhe përshkrim të saktë. 100oferta.com i publikon të gjitha ofertat njësoj, asnjë nuk favorizohet më tepër ose shpërfillet më tepër. Të gjithë mund të publikojnë oferta FALAS sipas Rregullores së 100oferta.com, mund të vendosin deri në […]

 • Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 18/09/2016 - 2 Komente

  Tashmë mund të shfaqësh ofertat e publikuara përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një ikonë që gjendet në fund të njoftimit, ose tek paneli “Menaxhoni njoftimet” dhe automatikisht oferta ngjitet në krye të faqes së parë.     Publiko […]

 • Profil i verifikuar nga 100oferta

  prej në 17/09/2016 - Comments Off on Profil i verifikuar nga 100oferta

  Kjo shenjë tregon se postuesi i ofertës është verifikuar nga 100oferta.com si një postues korrekt, me kontakte të konfirmuara dhe informacion të vërtetë, megjithatë 100oferta.com nuk garanton asnjë veprim kontraktual apo financiar mes shitësve dhe blerësve që kontaktojnë nëpërmjet ofertave të publikuara tek 100oferta.com. Profili i verifikuar tregon se postuesi ka një sjellje korrekte me […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është bërë faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.
- Kërko oferta thjesht, p.sh. me fjalët: kërkoj makinë me qera, kërkoj shtëpi, blej makinë të përdorur, gjej telefon, njoftime për makina, njoftime për shtëpi, dua punë, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë