Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Materiale ndërtimi (11)

IMG-20160930-WA0003

30 €

Parket kurrizpeshku Italian

Parketi eshte dru masiv, me garanci shume vjecare,mund te lyet per ti ndryshuar ngjyren. Sasia eshte 150m2 Publiko edhe në:

është lexuar 72 herë (0 herë sot)

drrr

8,500 LEK

Dritare normale me shine duralumini dopjo xhame dhe me rrjete

Dritare normale me shine duralumini dopjo xhame dhe me rrjeten kundra mizave,,1 muaj e perdorur pallat i ri,permasat 148.5 me 137.5,,….kushton 85 mije leke te […]

është lexuar 129 herë (0 herë sot)

20,000 LEK

Shesim sharre per prerje alumini

Shesim sharre per prerje alumini me dore. Shum pak i perdorur dhe ne gjendje shum te mire. Cel. : 0684044520 cmimi 20000 te reja Publiko […]

është lexuar 341 herë (0 herë sot)

Dyer-ne-Gjithë-Kosoven-

70 €

Dyer te drurit ne gjith kosoven

Dyer dhe dritare te drurit e disa dimesione te ndryshme dyer me ngjyr te kaft 60euro, dyer me ngjyr te bardh 70euro, dera krejt dru […]

është lexuar 369 herë (0 herë sot)

covers2

6,900 LEK

Tirane, shes kapake pusetash, gize sferoidale Gjermane_Cmimi 6’900 Le...

Shes kapake pusetash gize sferoidale Gjermane, -fuqi mbajtese per kamiona, diametri 600 mm -me certifikate dhe garanci Cmimi 6’900 leke/copa~ Te interesuarit jane te mirepritur […]

është lexuar 244 herë (0 herë sot)

Dritare alumini 1

42 €

Tirane, shes Shes dritare alumini per tualete, bodrume dhe magazina_duke fi...

Shes dritare alumini te reja, cilesi Gjermane per tualete, bodrume, magazina etj Kane permasa te ndryshme me xham tek dhe dopio si me poshte: -xham […]

është lexuar 320 herë (0 herë sot)

100_6437777777777

65 €

Tirane, OFERTE shes dritare druri masiv per tualete, bodrume, magazina, cil...

Shes dritare druri masiv te reja, per tualete, bodrume, magazina, origjina e mallit Gjermane, me 2 kanata dopio xham, hapje vertikale dhe horizontale, permasat jane: […]

është lexuar 278 herë (0 herë sot)

100 €

Dyer&Dritare Plastike Trocal Gjermane

“Ardi-Plast” me ane te teknologjise gjermane te prodhimit te dyerve dhe dritareve plastike ofron per ju Sigurine, Qetesine dhe Ngrohtesine qe do te donit ne […]

është lexuar 302 herë (0 herë sot)

received_1000351223405601

60 €

Shiten bojera te ndryshme Gecko Plask

furnizojme ,ne Shqiperi,Kosove.Maqedoni.Mali Zi,etj,,me transport korier, dhe me furnizimin e ardhur do jete ne prezence dhe nje prezantues,,,per te shpjeguar dhe perkthyer te gjitha tipet […]

është lexuar 252 herë (1 herë sot)

Sistem Eliptik me Xham

0 LEK

Kangjell me Xham

Produkt alumini nga Pespa Alumin. Kangjell ne forme eliptike eshte nje produkt i ri i cili ofrojme. Sistemi i cili deshironi mund te jete: Horizontal, […]

është lexuar 449 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 21 2

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  

Info-treg

 • Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 11/02/2017 - 2 Komente

  Ofertat e publikuara mund t’i shfaqësh përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një buton që gjendet në fund të njoftimit, ose një ikonë tek paneli “Menaxhoni njoftimet” dhe automatikisht oferta ngjitet në krye të faqes së parë. Shih shembujt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  prej në 10/02/2017 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

 • Si të blesh një makinë në Gjermani

  prej në 09/02/2017 - Comments Off on Si të blesh një makinë në Gjermani

  Blerja e një makinë të re ose të përdorur në Gjermani mund të jetë një sfidë, megjithatë ka shumë informacione që mund t’ju  ndihmojnë. Blerja e makinës në Gjermani mund të jetë e suksesshme sepse ka një numër shumë të madh makinash në shitje. Makinat e perdorura mund të gjenden me një çmim të mirë […]

 • Profil i verifikuar nga 100oferta

  prej në 08/02/2017 - Comments Off on Profil i verifikuar nga 100oferta

  Kjo shenjë tregon se postuesi i ofertës është verifikuar nga 100oferta.com si një postues korrekt, me kontakte të konfirmuara dhe informacion të vërtetë, megjithatë 100oferta.com nuk garanton asnjë veprim kontraktual apo financiar mes shitësve dhe blerësve që kontaktojnë nëpërmjet ofertave të publikuara tek 100oferta.com. Profili i verifikuar tregon se postuesi ka një sjellje korrekte me […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare Reger, me 680 oferta të vlefshme

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, makina ne shitje, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë