Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Vegla pune (52)

4b35c4a7-8b71-43f2-a7fd-cde930fe8cfc

Kontakto! €

Stina company ofron pajisje prodhimi, paketimi dhe servis

Shitje, montim dhe Servisim Linja te Ndryshme Prodhimi dhe paketimi te ndryshme nga jo ushqimore gjer te ushqimore. Per me shume informata vizitoni faqen ton […]

është lexuar 16 herë (4 herë sot)

13180998_1731195973793822_459547543_n

5,000 €

Pajisje Pasticerie : Ekspozitor, Banak multifunksional, Mikser, Furre

Ekspozitor pasticerie italian (1.90*1.50) 2.200 euro. Banak multifunksional me dhoma frigoriferike italian 2.40 ml 1.800 euro. Mikser 20 kg tre fazor me 2 procese tre […]

është lexuar 288 herë (5 herë sot)

image

6,300 €

Pompe nivelimesh. Marka brinkmann. Gjermane

Pompe nivelimesh. Marka brinkmann. Gjermane me pak ore punet. Viti 2002. E kompletuar me te gjitha gati per pune. Publiko edhe në:

është lexuar 275 herë (1 herë sot)

received_200429700367257

1,850 €

Gjenerator Mosa

Gjenerator Mosa Monofaze. 3 fazor. Saldatrice. Nafte. Ndezja me bateri. Wahtssapp +491629510486 Publiko edhe në:

është lexuar 430 herë (1 herë sot)

800 €

Okazion!! Sharre mishi profesionale Italiane

Sharre mishi e paperdorur +shirit rezerv Publiko edhe në:

është lexuar 24 herë (0 herë sot)

20161119_134836

25,000 €

Shes makineri paketimi automatike per perime

Makineri paketimi Lockwood LS HSN 25, makineri automatike per mbushje edhe qepje thasesh rrjete me rrole, paketim nga 2,5 kg deri ne 25 kg. Makineri […]

është lexuar 86 herë (1 herë sot)

image

15,000 LEK

Shitet saldatriqe monofaze 250 ampershe

Shitet saldatriqe monofaze 250 ampershe e perdorur dy dite per nje Pune private shitet per arsye mos perdorimi vetem bleres serioz Publiko edhe në:

është lexuar 246 herë (1 herë sot)

http://www.gts-albania.com/432206229

99 €

Vegla pune: matrapik, trapan, troko, vidiatore, pjese kembimi, rotor

http://www.gts-albania.com/ ju ofron cmimet me te mira per veglat elektrike dhe makinerite industriale, garancia korrektesia, shpejtesia,gama e gjere e produkteve dhe suporti ne pjeset e […]

është lexuar 420 herë (11 herë sot)

Screenshot_2016-11-17-18-40-49-1

40 €

Shiten furra per thonj – produktet vijne nga Italia

Shiten furre per thoj, produktet vijne NGA Italia ne Shqiperi , nje furre kushton 40 € . Te interesuarit per te ber porosi te konktaktojne […]

është lexuar 116 herë (4 herë sot)

IMG_2446

Kontakto! €

Vegla per punime duralumini

Vegla per punime duralumini. Per me teper na kontaktoni. Publiko edhe në:

është lexuar 255 herë (4 herë sot)

Faqe 1 nga 61 2 3 6

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  

Info-treg

 • Suksesi i ofertave të publikuara edhe në...

  prej në 14/01/2017 - Comments Off on Suksesi i ofertave të publikuara edhe në rrjetet sociale

  Pjesa më e madhe e informacionit që marrim çdo ditë, i takon internetit. Hapësira e mediave klasike si: gazetat, revistat dhe televizionet, sa vjen e ngushtohet, ndërsa numri i faqeve të reja të internetit (website) bashkë me përdorimin e rrjeteve sociale, shtohen me ritme të shpejta. Në Shqipëri numri i përdoruesve të interentit që përdorin […]

 • Më të suksesshmit e 100oferta.com

  prej në 14/01/2017 - Comments Off on Më të suksesshmit e 100oferta.com

  Cilët janë publikuesit më të suksesshëm në 100oferta.com? Përgjigja është fare e thjeshtë: ata që vendosin çmime reale, foto dhe përshkrim të saktë. 100oferta.com i publikon të gjitha ofertat njësoj, asnjë nuk favorizohet më tepër ose shpërfillet më tepër. Të gjithë mund të publikojnë oferta FALAS sipas Rregullores së 100oferta.com, mund të vendosin deri në […]

 • Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 18/09/2016 - 2 Komente

  Tashmë mund të shfaqësh ofertat e publikuara përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një ikonë që gjendet në fund të njoftimit, ose tek paneli “Menaxhoni njoftimet” dhe automatikisht oferta ngjitet në krye të faqes së parë.     Publiko […]

 • Profil i verifikuar nga 100oferta

  prej në 17/09/2016 - Comments Off on Profil i verifikuar nga 100oferta

  Kjo shenjë tregon se postuesi i ofertës është verifikuar nga 100oferta.com si një postues korrekt, me kontakte të konfirmuara dhe informacion të vërtetë, megjithatë 100oferta.com nuk garanton asnjë veprim kontraktual apo financiar mes shitësve dhe blerësve që kontaktojnë nëpërmjet ofertave të publikuara tek 100oferta.com. Profili i verifikuar tregon se postuesi ka një sjellje korrekte me […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është bërë faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.
- Kërko oferta thjesht, p.sh. me fjalët: kërkoj makinë me qera, kërkoj shtëpi, blej makinë të përdorur, gjej telefon, njoftime për makina, njoftime për shtëpi, dua punë, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë