Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Vegla pune (52)

Ryobi_3304 H_1998_P001

 

Makine shtypi Ryobi, 3304 H, viti 1998 Size: 340 x 450 mm

Ryobi, 3304 H Referenz-Nr .: 12844 Prodhuesi: Ryobi Lloji: 3304 H Viti: 1998 Size: 340 x 450 mm Vendndodhja: në prodhimin e Çmimi ne kerkese […]

është lexuar 4 herë (2 herë sot)

Heidelberg_GTOZ 52_1989_P003

 

Heidelberg, GTOZ 52, Viti: 1989, 360 x 520 mm, 47 Milion kalime

Heidelberg, GTOZ 52 Referenz-Nr .: 17680 Prodhuesi: Heidelberg Lloji: GTOZ 52 Viti: 1989 Size: 360 x 520 mm Impression: 47 Mio. Vendndodhja: në prodhimin e […]

është lexuar 2 herë (1 herë sot)

Heidelberg_GTOZP 52_1983_P001

 

Heidelberg, GTOZP 52, vit 1983, 68 milion kalime

Heidelberg, GTOZP 52 Referenz-Nr .: 12346 Prodhuesi: Heidelberg Lloji: GTOZP 52 Viti: 1983 Size: 360 x 520 mm Impression: 68 Mio. Vendndodhja: në prodhimin e […]

është lexuar 3 herë (1 herë sot)

Heidelberg_GTO 52-2_1999_P001

 

Heidelberg, GTO 52-2, vit prodhimi 1999

Heidelberg, GTO 52-2 Referenz-Nr .: 14619 Prodhuesi: Heidelberg Lloji: GTO 52-2 Viti: 1999 Size: 360 x 520 mm Impression: 39 Mio. Vendndodhja: Stock Çmimi: ne […]

është lexuar 6 herë (4 herë sot)

Heidelberg_Cylinder__P001

 

Heidelberg, KS-Cylinder, Size: 380 x 520 mm

Heidelberg, KS-Cylinder Referenz-Nr .: 1357 Prodhuesi: Heidelberg Lloji: KS-Cylinder Size: 380 x 520 mm Vendndodhja: në prodhimin e Cmimi:3 € Incoterm: FCA

është lexuar 3 herë (1 herë sot)

Heidelberg_GTO 52_1987_P003 (1)

1 €

Heidelberg, GTO 52

Heidelberg, GTO 52 Referenz-Nr .: 14523 Prodhuesi: Heidelberg Lloji: GTO 52 Viti: 1987 Size: 360 x 520 mm Impression: 28 Mio. Vendndodhja: eu Cmimi:1 € […]

është lexuar 5 herë (0 herë sot)

13180998_1731195973793822_459547543_n

500,000 LEK

Pajisje Pasticerie : Ekspozitor, Banak multifunksional, Mikser, Furre

Ekspozitor pasticerie italian (1.90*1.50) 200.000 Leke Banak multifunksional me dhoma frigoriferike italian 2.40 ml 150.000 leke Banak kunder banak bari 2.40 ml i bere me […]

është lexuar 410 herë (2 herë sot)

makineri-shtypi-Offset Roland 201 viti 89

 

Makineri shtypi OFFSET Roland 201

Përshkrim Roland 201 TOB Viti 1989 alcol Depening 4 grajfer Alkolor Max.Size: 74 x 52 cm (27 x 19 inch) Eshte ne pune Colors: 1 […]

është lexuar 7 herë (0 herë sot)

17240425_10210457767257932_5044399683739004674_o

1,500 €

Banak inoksi( frigorifer)

Banak inoksi ( frigorifer) i pershtatshem per lokale apo pasticeri,i perdorur vetem 6 muaj ne gjendje perfekte.Shes per mbyllje aktiviteti.

është lexuar 8 herë (1 herë sot)

17362355_10210457769617991_144760160611444516_n

900 €

Furre per piza( 3 fazorshe )

Furre per piza 3 fazorshe ,e prodhuar ne greqi.Ne gjendje perfekte e perdorur vetem 6 muaj.Shes per mbyllje aktiviteti.

është lexuar 5 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 61 2 3 6

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  

Info-treg

 • Promovo biznesin në blogun e 100oferta.c...

  prej në 10/03/2017 - Comments Off on Promovo biznesin në blogun e 100oferta.com

  Kërkon të përhapësh idetë e tua? Dëshiron të promovosh një sipërmarrje? Ke një reagim për funksionimin e tregut? Shkruaj në blogun e 100oferta.com dhe do kesh mundësinë që shkrimi të lexohet nga mijëra vizitorë në ditë, të përhapet brenda pak minutash në rrjetet kryesore sociale: Facebook, Linkedln, Twitter, Google+ etj., në të cilat 100oferta.com ka […]

 • Si ta mirëmbani makinën

  prej në 08/03/2017 - Comments Off on Si ta mirëmbani makinën

  Mirëmbajtja e makinës jo vetëm i paraprin ndonjë defekti të mundshëm, por është më e sigurt për ju dhe të tjerët. Një makinë e mbajtur mirë, me të gjitha shërbimet e kryera në kohën e duhur, do të jetë gjithashtu më e vlefshme edhe kur ta shisni.   Nëse blini një makinë të përdorur ose […]

 • Profil i verifikuar nga 100oferta

  prej në 05/03/2017 - Comments Off on Profil i verifikuar nga 100oferta

  Kjo shenjë tregon se postuesi i ofertës është verifikuar nga 100oferta.com si një postues korrekt, me kontakte të konfirmuara dhe informacion të vërtetë, megjithatë 100oferta.com nuk garanton asnjë veprim kontraktual apo financiar mes shitësve dhe blerësve që kontaktojnë nëpërmjet ofertave të publikuara tek 100oferta.com. Profili i verifikuar tregon se postuesi ka një sjellje korrekte me […]

 • Pse është i nevojshëm marketingu?

  prej në 02/03/2017 - Comments Off on Pse është i nevojshëm marketingu?

  Suksesi i çdo biznesi qëndron në fushën e marketingut. Sektorët që mbulon një marketing i mirë janë: reklamat, promovimet, marrëdhëniet me publikun dhe shitjet. Po çfarë bën marketingu në të vërtetë? Marketingu është një proces që trajton një shërbim apo një produkt dhe më pas e promovon drejt çdo konsumatori të mundshëm. Nëse nuk bëni […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare Reger, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë