Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Makineri, pajisje (33)

mbledhëse lëngu-2

2,500 LEK

mbledhese lengu rrushi me rrjete per vere

Paisje për mbledhjen e lëngut të rrushitnë nga një kazan ose fuçi me kapacitet të madh. Materiali inoks.

51 herë e lexuar, 0 herë sot

bidon-50l

6,000 LEK

Bidon inoksi 50L

Bidon inoksi me kapacitet 50 litra, me kapak hermetik në gjëndje shumë të mirë. Pak i përdorur dhe pa asnjë dëmtim.

49 herë e lexuar, 0 herë sot

bidon-75l

8,000 LEK

Bidon inoksi 75L

Bidon inoksi me kapacitet 75 litra, me kapak hermetik me fileto në gjëndje shumë të mirë. Pak i përdorur dhe pa asnjë dëmtim.

40 herë e lexuar, 0 herë sot

ngritësi-1

6,000 LEK

paisje per ngritje damixhanash

Paisje metalike për ngritje peshash e bërë veçanërisht për ngritje të damixhanëve nga toka deri në lartësi 1.7m (nga toka). Peshngritja 100kg

32 herë e lexuar, 0 herë sot

latë teleskopike

2,000 LEK

Late (late) teleskopike

Latë për matje gjeodezike me hapje teleskopike me gjatësi deri 4m, me lexim nga lart-poshtë, e pa përdorur në gjendje të re.

33 herë e lexuar, 0 herë sot

teodolit-1

30,000 LEK

Teodolit optik i markës DJ-6

Teodolit optik i markës DJ-6. Shumë i përdorur por i mbajtur me kujdes dhe në gjëndje pune dhe i kolauduar. Të gjitha aksesorët janë origjinalë.

32 herë e lexuar, 0 herë sot

pixhio-diraspatriçe-1

49,000 LEK

Paisje për shtypje rrushi (pixhio-diraspatriçe)

Paisje për shtypje rrushi dhe veçim frenjash me motorr ose me krahë. Ka të montuar motorrin dhe të gjitha aksesorët. Mund të përdoret edhe me […]

97 herë e lexuar, 1 herë sot

image-0-02-05-a717e28205b74e9a8482b7f7141b9d2533901932afcd80c4aa3ef63b06750cb5-V

 

ANIJE Barke hekuri peshkimi, me license pune

Shes Barke hekuri peshkimi. Motor Volvo Penta 380KW Prodhim ruse. Punon Koca. Ka qene barke sardele, me license pune te rregullt. Dimencionet: 25.5m X 5.5m. […]

81 herë e lexuar, 0 herë sot

20170318_114427

1,400,000 LEK

Zetor johndere 2020, Argegatet te perfshira ne cmim

Zetor johndere 2020 Dhe Argegatet te perfshira ne cmim 14 milion Leke. Argegatet jane keto. Korrse ceke 185 cm Mbedhese bari Plug 3 veshesh Remojko […]

99 herë e lexuar, 1 herë sot

400 €

Motorseke stihl

Motorseg stil: Ardhur nga gjermania,ne gjendje shum te mire.model 362 prodhim i 2011

100 herë e lexuar, 0 herë sot

Faqe 3 nga 4 1 2 3 4

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  

Info-treg

 • Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  by në 26/10/2017 - Comments Off on Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  Njerëzit i pëlqejnë furoistradat, pozicionin e ngritur të tyre, ndjenjën e qëndrueshmërisë dhe nocionin që fuoristradat të mbajnë të sigurt, pavarësisht nga moti apo lloji i rrugës. Ata janë tërhequr gjithnjë e më shumë, për stilin e tyre të veçantë. Dizajni i tyre sot është shumë larg nga modelet e vjetra. Fuoristradat tani kanë elementë […]

 • Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  Përcaktimi i çmimeve mesatare të makinave sipas vendeve kërkon modele komplekse të përcaktimit të çmimeve, por këtë studim e ka realizuar me sukses Car Spring. Për makinat e përdorura, kjo mund të jetë edhe më e komplikuar. Shkalla e zhvlerësimit nga një makinë në tjetrën fillon në momentin kur makina shitet nga pronari i parë […]

 • Historia e Mercedes-Benz

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Historia e Mercedes-Benz

  Prodhuesi gjerman i makinerive luksoze Mercedes-Benz ka qenë i pranishëm në rrugë me makinat e tij për më shumë se një shekull, duke kaluar në mënyrë elegante dy sfidat e ashpra të historisë së automobilave. Përgjegjës për gjenezën moderne të motorit me djegie të brendshme, ‘etërit’ e markës Mercedes-Benz praktikisht shpikën automobilin. Shumë vite më […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë