Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Makineri, pajisje (34)

IMG_1732

15,000 €

gjenerator 200 kw

marreveshje e vertet :Gjenerator 200 kw si i ri ,60 ore pune aktuale .Motore 6 cilinder Perkins ,gjenerator eletrik Magneti Marelli. per informacion whatsapp,viber 0039 […]

48 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_1521

6,000 €

Pompe mbushje

Pompe gjermane per mbushje. Britman model 2005. Pak ore pune.

76 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_20170822_165741

10 €

Makineri druri dhe alumini

Makineri druri dhe alumini ne gjendje shume te mire pune,vegla dore,pajisje te ndryshe,cmime te arsyeshme dhe te diskutueshem, Nr kontakti:0696858563

72 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG-20170821-WA0002

300 €

Vinç elektrik Beta – marke lider per veglat e punes

Vinç elektrik Beta. Mark lider ne bote per veglat e punes. Shitet per arsye mosperdorimi. Ne gjendje shume te mire i sjell nga italia. Cimi […]

35 herë e lexuar, 0 herë sot

file-1

450,000 LEK

pajisje per exchange dhe agjensi turistike

Shesim pajisje per exchange duke filluar nga sistemi i kamerave , xhami i blinduar , ambjenti ndares me hekur te blinduar , tavoline per exchange […]

34 herë e lexuar, 0 herë sot

Presë 5L-1

8,000 LEK

Prese (Presë) për shtypje frutash 5Litra

Presë për shtype rrushi me kapacitet 5 Litra. Material alumin i fortë. pak e përdorur.

33 herë e lexuar, 0 herë sot

kazan 400L-1

32,000 LEK

Kazan Inoksi 400 L

Kazan inoksi me kapacitet 400litra me kapak inoksi dhe këmbalec inoksi i përshtashëm për fermentim rrushi në gjëndje shumë të mirë. (pa gërvishje dhe pa […]

52 herë e lexuar, 0 herë sot

presë 30L-2

25,000 LEK

Prese (presë) për shtypje rrushi 30 Litra

Presë për shtypje rrushi me kapacitet 30 litra. e përdorur një sezon. Nuk ka difekte.

75 herë e lexuar, 0 herë sot

damixhan-54L-1

4,300 LEK

Damixhan 54Litra

Damixhana prej xhami prodhim italian me kanistër plastike me formë standarte. Janë gjëndje 8 copë. Çmimi për copë. Për me shumë se një copë do […]

38 herë e lexuar, 0 herë sot

tapatriçe-1

2,000 LEK

Tapatriçe vere rrushi.

Paisje për vendosje tapash në shishe 0.75 dhe 1.5 litra. Pak e përdorur, në gjëndje të mirë.

48 herë e lexuar, 0 herë sot

Faqe 2 nga 4 1 2 3 4

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  

Info-treg

 • Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  by në 26/10/2017 - Comments Off on Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  Njerëzit i pëlqejnë furoistradat, pozicionin e ngritur të tyre, ndjenjën e qëndrueshmërisë dhe nocionin që fuoristradat të mbajnë të sigurt, pavarësisht nga moti apo lloji i rrugës. Ata janë tërhequr gjithnjë e më shumë, për stilin e tyre të veçantë. Dizajni i tyre sot është shumë larg nga modelet e vjetra. Fuoristradat tani kanë elementë […]

 • Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  Përcaktimi i çmimeve mesatare të makinave sipas vendeve kërkon modele komplekse të përcaktimit të çmimeve, por këtë studim e ka realizuar me sukses Car Spring. Për makinat e përdorura, kjo mund të jetë edhe më e komplikuar. Shkalla e zhvlerësimit nga një makinë në tjetrën fillon në momentin kur makina shitet nga pronari i parë […]

 • Historia e Mercedes-Benz

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Historia e Mercedes-Benz

  Prodhuesi gjerman i makinerive luksoze Mercedes-Benz ka qenë i pranishëm në rrugë me makinat e tij për më shumë se një shekull, duke kaluar në mënyrë elegante dy sfidat e ashpra të historisë së automobilave. Përgjegjës për gjenezën moderne të motorit me djegie të brendshme, ‘etërit’ e markës Mercedes-Benz praktikisht shpikën automobilin. Shumë vite më […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë