Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Makineri, pajisje (67)

4b35c4a7-8b71-43f2-a7fd-cde930fe8cfc

Kontakto! €

Stina company ofron pajisje prodhimi, paketimi dhe servis

Shitje, montim dhe Servisim Linja te Ndryshme Prodhimi dhe paketimi te ndryshme nga jo ushqimore gjer te ushqimore. Per me shume informata vizitoni faqen ton […]

është lexuar 16 herë (4 herë sot)

13180998_1731195973793822_459547543_n

5,000 €

Pajisje Pasticerie : Ekspozitor, Banak multifunksional, Mikser, Furre

Ekspozitor pasticerie italian (1.90*1.50) 2.200 euro. Banak multifunksional me dhoma frigoriferike italian 2.40 ml 1.800 euro. Mikser 20 kg tre fazor me 2 procese tre […]

është lexuar 288 herë (5 herë sot)

received_1371616456196203

Kontakto! €

Makineri Akulloreje

Motor tre fazor me dy pal xhiro. (Cmimi i diskutushem) Publiko edhe në:

është lexuar 69 herë (4 herë sot)

received_1370023059688876

2,300 €

Frigorifer Akullore. Monofaze me 16 vasketa me programator elekronik

Frigorifer Akullore. Monofaze me 16 vasketa me programator elekronik. (Cmimi i diskutushem) Publiko edhe në:

është lexuar 20 herë (6 herë sot)

image

6,300 €

Pompe nivelimesh. Marka brinkmann. Gjermane

Pompe nivelimesh. Marka brinkmann. Gjermane me pak ore punet. Viti 2002. E kompletuar me te gjitha gati per pune. Publiko edhe në:

është lexuar 275 herë (1 herë sot)

received_200429700367257

1,850 €

Gjenerator Mosa

Gjenerator Mosa Monofaze. 3 fazor. Saldatrice. Nafte. Ndezja me bateri. Wahtssapp +491629510486 Publiko edhe në:

është lexuar 430 herë (1 herë sot)

800 €

Okazion!! Sharre mishi profesionale Italiane

Sharre mishi e paperdorur +shirit rezerv Publiko edhe në:

është lexuar 24 herë (0 herë sot)

IMG_0518

4,500 €

Sharrë per marangoza

Sharre per marangoza, me 7 proçese te perpunimit te drurit . E ardhur nga Itali, ne gjendje te mire pune . Publiko edhe në:

është lexuar 135 herë (0 herë sot)

IMG_0961

1,700 €

Banak per lokale

Banak per lokal, 4.5 m Me frigorifer inoksi. I ardhur nga Itali , ne gjendje mjaft te mire Publiko edhe në:

është lexuar 19 herë (0 herë sot)

Kontakto! €

Makineri per Granulimin e Plastikes

Shiten Makineri per Copetimin , Larjen dhe Granulimin e Plastikes (PP, HDPE, LDPE ) 1. Sharre zinxhir 2. Sharre Disk 3. Granulator 4. Copetues Plastike […]

është lexuar 20 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 71 2 3 7

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  

Info-treg

 • Suksesi i ofertave të publikuara edhe në...

  prej në 14/01/2017 - Comments Off on Suksesi i ofertave të publikuara edhe në rrjetet sociale

  Pjesa më e madhe e informacionit që marrim çdo ditë, i takon internetit. Hapësira e mediave klasike si: gazetat, revistat dhe televizionet, sa vjen e ngushtohet, ndërsa numri i faqeve të reja të internetit (website) bashkë me përdorimin e rrjeteve sociale, shtohen me ritme të shpejta. Në Shqipëri numri i përdoruesve të interentit që përdorin […]

 • Më të suksesshmit e 100oferta.com

  prej në 14/01/2017 - Comments Off on Më të suksesshmit e 100oferta.com

  Cilët janë publikuesit më të suksesshëm në 100oferta.com? Përgjigja është fare e thjeshtë: ata që vendosin çmime reale, foto dhe përshkrim të saktë. 100oferta.com i publikon të gjitha ofertat njësoj, asnjë nuk favorizohet më tepër ose shpërfillet më tepër. Të gjithë mund të publikojnë oferta FALAS sipas Rregullores së 100oferta.com, mund të vendosin deri në […]

 • Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 18/09/2016 - 2 Komente

  Tashmë mund të shfaqësh ofertat e publikuara përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një ikonë që gjendet në fund të njoftimit, ose tek paneli “Menaxhoni njoftimet” dhe automatikisht oferta ngjitet në krye të faqes së parë.     Publiko […]

 • Profil i verifikuar nga 100oferta

  prej në 17/09/2016 - Comments Off on Profil i verifikuar nga 100oferta

  Kjo shenjë tregon se postuesi i ofertës është verifikuar nga 100oferta.com si një postues korrekt, me kontakte të konfirmuara dhe informacion të vërtetë, megjithatë 100oferta.com nuk garanton asnjë veprim kontraktual apo financiar mes shitësve dhe blerësve që kontaktojnë nëpërmjet ofertave të publikuara tek 100oferta.com. Profili i verifikuar tregon se postuesi ka një sjellje korrekte me […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është bërë faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.
- Kërko oferta thjesht, p.sh. me fjalët: kërkoj makinë me qera, kërkoj shtëpi, blej makinë të përdorur, gjej telefon, njoftime për makina, njoftime për shtëpi, dua punë, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë