Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Njoftime (54)

Gurrorja

 

Objekt gurrore – Jepet me Qera/Shitet

Disponoj nje gurrore ne zonen e Gramshit ngjitur me rrugen automobilistike Gramsh – Korce,ne vendin e quajtur Bratile, te paisur me leje minerare shfrytezimi, me […]

është lexuar 1274 herë (2 herë sot)

20170218_195922

3,000 LEK

EKSPOZITOR SYZESH RETULLUES

EKSPOZITOR SYZESH RETULLUES , Ç’MONTOHET DHE PORTABEL. MBAN 28 SYZE DHE VEND PER PASQYREN SIPER. ÇMIMI 3.000 LEKE. TIRANE. WATSS’APP, VIBER, SMS, TEL 0692793560 Publiko […]

është lexuar 2 herë (0 herë sot)

rivleresimi

1 LEK

Ofrojme Shërbime për Vlerësimin e Pasurive të Paluajtshme

Studio Kryemadhi ligjore & Real Estate ( Specialiste te Pasurive te Paluajtshme) Ofrojme: Shërbime për Vlerësimin e Pasurive të Paluajtshme. Në zbatim të Ligjit të […]

është lexuar 113 herë (0 herë sot)

received_1374154415948157

10 €

Shitet Mjalti Origjinal 100 % me Shumic dhe Pakic

Mjalti eshte 100 % Origjinal Mjalti eshte i mire i shpise me cilesi te lart garantuse Mjalti ka veti sheruse per gjdo semundje Publiko edhe […]

është lexuar 7 herë (2 herë sot)

15822222_1378604745524134_627962496_n

 

SHITEN RAFTET METALIKE PER MARKETE

SHITEN RAFTET METALIKE PER MARKETE. STRUKTUARA ESHTE SHUME E FORTE DHE NE GJENDJE TE PERSOSUR,SHITET PER MBYLLJE AKTIVITETI. PERMASAT JANE 6 METRA. CMIMI I DISKUTUESHEM […]

është lexuar 94 herë (1 herë sot)

15857308_1378604705524138_515713814_o

 

SHITET BANAK FRIGORIFER AKULLORE

shitet frigoriferi akullore . cmimi i diskutueshem per me shume kontakt tek numri celularit . Publiko edhe në:

është lexuar 146 herë (0 herë sot)

dylbimbrojtse

70,000 LEK

Dylbi per pushke me ajer “Air Gun” me lazer-ndricim

Dylbi taktike eshte e pershtatshme per nje game te gjere armesh sportive, me qartesi te larte optike ne 3-9 here zmadhim-zoom dhe me diameter 40mm. […]

është lexuar 1788 herë (2 herë sot)

laser.pako

50,000 LEK

Lazer per kualidim armesh, pistoleta, dhe dylbite e armeve “Air Gun&#...

Lazer per kualidim te armeve “Air Gun” apo dhe armeve te verteta. Mundeson shpejt dhe me saktesi rivendosjen e shenjesters pasi nuk ka nevoje te […]

është lexuar 1357 herë (1 herë sot)

4,500 €

Shiten paisje callcenter

Gjendja e callcenterit Zyra ka 2 tavolina + 2 karrige zyre 1 printer scanner fotokopje Canon IR1210i 2 pc zyre ( procesore : core 2 […]

është lexuar 197 herë (1 herë sot)

4,000,000 LEK

Kerkoj apartament ne tirane 2+1

Kerkoj apartament ne tirane 2+1 deri me 4000000 lek Publiko edhe në:

është lexuar 23 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 61 2 3 6

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  

Info-treg

 • Si të bëhesh një agjent imobiliar i suks...

  prej në 16/02/2017 - Comments Off on Si të bëhesh një agjent imobiliar i suksesshëm

  Çfarë duhet të bësh, që të kesh sukses në botën imobiliare? Disa mund t’ju thonë se është shumë e thjeshtë, mjafton të shesësh. Por, për çdo agjent, veçanërisht për ata të rinjtë, mund të jetë e vështirë. Shitja e pronave është një biznes i komplikuar, dhe fitimi i të ardhurave të konsiderueshme nuk ndodh brenda […]

 • Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 11/02/2017 - 2 Komente

  Ofertat e publikuara mund t’i shfaqësh përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një buton që gjendet në fund të njoftimit, ose një ikonë tek paneli “Menaxhoni njoftimet” dhe automatikisht oferta ngjitet në krye të faqes së parë. Shih shembujt […]

 • KKT miraton Planet Vendore për 11 bashki...

  prej në 09/02/2017 - Comments Off on KKT miraton Planet Vendore për 11 bashki, ja si të aplikoni për leje ndërtimi

  Sot u miratuan në Këshillin Kombëtar të Territorit, planet e përgjithshme vendore për 11 bashki: Krujë, Kukës, Gjirokastër, Urë Vajgurore, Skrapar, Poliçan, Cërrik, Librazhd, Kurbin, Divjakë dhe Korçë.   Ja se cilat janë hapat që duhet të ndiqet dhe dokumentacioni që duhet të plotësoni. Aplikimi do t’i dërgohet bashkisë dhe kjo e fundit do të […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  prej në 07/02/2017 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.
- Kërko oferta thjesht, p.sh. me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, makina ne shitje, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë