Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Kafshë (10)

IMG_2107

35,000 LEK

Shes qen rottweiler i shartuar me pastor gjerman

Qeni eshte diku 3 jave . Me trup ne forme te mire. I kam bere vaksinen parazitare Publiko edhe në:

është lexuar 10 herë (7 herë sot)

15,000 LEK

Dhi te shartuara me rrace Greke

Dhi shumë te mira te shartuara me rrace Greke Nqs. jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 0685572606 Publiko edhe në:

është lexuar 63 herë (2 herë sot)

111

150 €

Mini Spitz -2 muajsh, race 100% e paster, i pajisur me librez

Mini spitz akoma 2 muajsh,,race 100% e paster ,,i pajisur me librez dhe me te gjitha vulat dhe vaksinat perkatese nga vetereneri….0684894491 Publiko edhe në:

është lexuar 273 herë (1 herë sot)

14908260_1087406278022084_4142763245997287072_n

150 €

SHITET PITBULL rrace e paster,6-7muajsh,i vaksinuar

Qen Pitbull,rrace e paster,6-7muajsh,i vaksinuar cmimi – 150 euro Publiko edhe në:

është lexuar 92 herë (0 herë sot)

FB_IMG_1468337117233

120 €

Inkubator 88 veze

INKUBATOR Ne shitje inkubatori gjys automatik(me nje levizje i rrotullon te gjithet vezet pa grithje, dhe zhurm per vezet dmth vezet rrotullohen ne shkopinj plastik) […]

është lexuar 253 herë (0 herë sot)

photo4989_001

60 €

Shiten kelysh pitbull

Shes kelysha pitbull rrace e paster 2f+2m me 1vaksin te bere jan 50ditesh sot rraca red+blacknose t inte.cel:0683614764 ju flm Publiko edhe në:

është lexuar 409 herë (1 herë sot)

pula fshati 2

1,000 LEK

Shiten pula fshati 1000 Leke/copa

shiten pula fshati te rritura ne natyre Publiko edhe në:

është lexuar 441 herë (2 herë sot)

30,000 LEK

Shiten pellumba hunderra vendi.

Shiten hunderra vendi, race e paster korçe e rruajtur me fanatizem nder vite. Gjithashtu shiten dhe hunderra race belge per gara, te gjithe hunderrat jane […]

është lexuar 335 herë (1 herë sot)

150 €

Shes Qen Hasky, 1 muajsh e gjysem

Syberian Hasky, 1 muajsh e gjysem, i vaksinuar, mashkull Publiko edhe në:

është lexuar 548 herë (2 herë sot)

12,000 LEK

Shes qen rodvaler (rottweiler)

Shes nje qen rodvaler, me cmim shume te mire, i zi, 4vjec…trup mesatar. Publiko edhe në:

është lexuar 1472 herë (8 herë sot)

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  

Info-treg

 • Suksesi i ofertave të publikuara edhe në...

  prej në 14/01/2017 - Comments Off on Suksesi i ofertave të publikuara edhe në rrjetet sociale

  Pjesa më e madhe e informacionit që marrim çdo ditë, i takon internetit. Hapësira e mediave klasike si: gazetat, revistat dhe televizionet, sa vjen e ngushtohet, ndërsa numri i faqeve të reja të internetit (website) bashkë me përdorimin e rrjeteve sociale, shtohen me ritme të shpejta. Në Shqipëri numri i përdoruesve të interentit që përdorin […]

 • Më të suksesshmit e 100oferta.com

  prej në 14/01/2017 - Comments Off on Më të suksesshmit e 100oferta.com

  Cilët janë publikuesit më të suksesshëm në 100oferta.com? Përgjigja është fare e thjeshtë: ata që vendosin çmime reale, foto dhe përshkrim të saktë. 100oferta.com i publikon të gjitha ofertat njësoj, asnjë nuk favorizohet më tepër ose shpërfillet më tepër. Të gjithë mund të publikojnë oferta FALAS sipas Rregullores së 100oferta.com, mund të vendosin deri në […]

 • Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 18/09/2016 - 2 Komente

  Tashmë mund të shfaqësh ofertat e publikuara përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një ikonë që gjendet në fund të njoftimit, ose tek paneli “Menaxhoni njoftimet” dhe automatikisht oferta ngjitet në krye të faqes së parë.     Publiko […]

 • Profil i verifikuar nga 100oferta

  prej në 17/09/2016 - Comments Off on Profil i verifikuar nga 100oferta

  Kjo shenjë tregon se postuesi i ofertës është verifikuar nga 100oferta.com si një postues korrekt, me kontakte të konfirmuara dhe informacion të vërtetë, megjithatë 100oferta.com nuk garanton asnjë veprim kontraktual apo financiar mes shitësve dhe blerësve që kontaktojnë nëpërmjet ofertave të publikuara tek 100oferta.com. Profili i verifikuar tregon se postuesi ka një sjellje korrekte me […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është bërë faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.
- Kërko oferta thjesht, p.sh. me fjalët: kërkoj makinë me qera, kërkoj shtëpi, blej makinë të përdorur, gjej telefon, njoftime për makina, njoftime për shtëpi, dua punë, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë