Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Elektroshtëpiake (28)

Furra

7,700 LEK

Sobe gatimi incaso

Sobe gatimi incaso ne gjendje pune me 2 vatra gaz dhe 2 korent. Aksesoret e vatrave te gazit dhe lidhjes me bombulen jane gjendje. Shoqerohet […]

është lexuar 80 herë (1 herë sot)

20170128

10,000 LEK

Makinë Qepëse Origjinale “Butterfly”

Makinë Qepëse Origjinale “Butterfly” E përdorur dhe në gjendje të mirë. Shumë komode dhe portabël. Hapet dhe mbyllet kollaj. Zë pak vend siç shihet në […]

është lexuar 61 herë (1 herë sot)

20170131_144615-1

2,500 LEK

Ventilator metalik

Shes Ventilator metalik cilesor. Praktik dhe portabel. Shume pak i perdorur. Lartesia ulet ngrihet sa deshiron. Me gradacion shpejtesie te ndryshme. Çmimi okazion : 2500 […]

është lexuar 48 herë (0 herë sot)

CKY1

2,500 LEK

VENTILATOR PORTABEL

VENTILATOR . 20W. SHUME EKONOMIK. I VOGEL & PORTABEL. PAK I PERDORUR. KOKA ULET DHE NGRIHET SIPAS DESHIRES. KABULLI GOXHA I GJATE. MADE IN TAIWAN. […]

është lexuar 6 herë (1 herë sot)

1,600 €

Dhome frigoriferike

Dhome frigoriferike ngrirese Petmasat 3m ×2.5m lartesia 2.5m Kompresori dorin 1.5KW dorin3 fazor Eshte akoma ne pune Shitet per arsye mosperdorimi Publiko edhe në:

është lexuar 27 herë (0 herë sot)

IMAG0090

100,000 LEK

Shitet nga person privat nje sobe elektrike Smeg inoksi me kater vende, me ...

Shitet nga person privat nje sobe elektrike inoksi Smeg me kater vende, me gradime te ndryshme. Soba eshte pak e perdorur, ne gjendje shume te […]

është lexuar 118 herë (1 herë sot)

152109584075_1

50,000 LEK

Shitet nga person privat nje televizor Sony 14 polsh me telekomande

Shitet nga person privat nje televizor Sony 14 polsh me telekomande. Pajisja eshte e perdorur, ne gjendje te mire. Transporti eshte pergjegjesia e bleresit. Produkti […]

është lexuar 66 herë (1 herë sot)

Hot-100-LEDs-300W-LED-Grow-Light-Full-Spectrum-for-Indoor-Greenhouse-Horticulture-Plant-font-b

1 LEK

Shiten Ndricues LED per rritjen e bimeve ne ambiente te mbyllura.

Shiten Ndricues LED per rritjen e bimeve ne ambiente te mbyllura. Natyra dhe kushtet atmosferike jo gjithmone favorizojne bujqesine per kultivimin dhe zhvillimin e bimeve, […]

është lexuar 463 herë (0 herë sot)

150,000 LEK

Frigorifera 1 Kollon ne gjendje shum te mir dhe 1 banak 3m I gjat

2 frigorifera. Nje eshte Kollon. Dhe nje eshte banak te dy ne gjendje shum te mir. Publiko edhe në:

është lexuar 72 herë (0 herë sot)

IMG_20161126_152957

25,000 LEK

Shitet nje banak ngrires si i ri DeLux (Akoma ne garanci)

Shitet nje banak frigoriferik ngrires i markes DeLux ne gjendje te shkelqyer si i ri (Akoma ne garanci) Shitet per arsye mbyllje aktiviteti Publiko edhe […]

është lexuar 78 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 31 2 3

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  

Info-treg

 • Si të bëhesh një agjent imobiliar i suks...

  prej në 16/02/2017 - Comments Off on Si të bëhesh një agjent imobiliar i suksesshëm

  Çfarë duhet të bësh, që të kesh sukses në botën imobiliare? Disa mund t’ju thonë se është shumë e thjeshtë, mjafton të shesësh. Por, për çdo agjent, veçanërisht për ata të rinjtë, mund të jetë e vështirë. Shitja e pronave është një biznes i komplikuar, dhe fitimi i të ardhurave të konsiderueshme nuk ndodh brenda […]

 • Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 11/02/2017 - 2 Komente

  Ofertat e publikuara mund t’i shfaqësh përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një buton që gjendet në fund të njoftimit, ose një ikonë tek paneli “Menaxhoni njoftimet” dhe automatikisht oferta ngjitet në krye të faqes së parë. Shih shembujt […]

 • KKT miraton Planet Vendore për 11 bashki...

  prej në 09/02/2017 - Comments Off on KKT miraton Planet Vendore për 11 bashki, ja si të aplikoni për leje ndërtimi

  Sot u miratuan në Këshillin Kombëtar të Territorit, planet e përgjithshme vendore për 11 bashki: Krujë, Kukës, Gjirokastër, Urë Vajgurore, Skrapar, Poliçan, Cërrik, Librazhd, Kurbin, Divjakë dhe Korçë.   Ja se cilat janë hapat që duhet të ndiqet dhe dokumentacioni që duhet të plotësoni. Aplikimi do t’i dërgohet bashkisë dhe kjo e fundit do të […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  prej në 07/02/2017 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.
- Kërko oferta thjesht, p.sh. me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, makina ne shitje, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë