Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Oferta për - VW (109)

IMG-20161228-WA0000

1,700,000 LEK

Shitet VW golf 3 1.9 diesel.

Makina eshte me kondicioner, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Dokumenta te paguara deri ne Prill 2018. Shitet pasi na duhet nje makine […]

është lexuar 35 herë (0 herë sot)

tregu makinave tirana

3,000 €

Volkswagen golf 4 kamio manuale 1.6 benzine 2003

Volkswagen golf 4 kamio manuale 1.6 benzine 2003 Kilometrazhi 155000 km të dhëna motorike 1.6 benzine Kamio Manuale Kondicioner Automatik Ngjyra Blu TVSH(20%)-importi E Paguar […]

është lexuar 54 herë (1 herë sot)

kerkoj vw polo

2,600 €

Volkswagen Polo kamio manuale 1.4 nafte 2000

Volkswagen Polo kamio manuale 1.4 nafte 2000 Viti i Prodhimit 2000 Kilometrazhi 220000 km Të dhëna motorike 1.4 nafte Kamio Manuale Kondicioner Manual Ngjyra Gri […]

është lexuar 56 herë (0 herë sot)

gjirafa makina golf

2,800 €

Golf 4 kamio manuale 1.9 nafte 2000

Golf 4 kamio manuale 1.9 nafte 2000 Viti i Prodhimit 2000 Kilometrazhi 215000 km Të dhëna motorike 1.9 nafte Kamio Manuale Kondicioner Manual Ngjyra Blu […]

është lexuar 59 herë (0 herë sot)

gjej makine golf

4,900 €

Volkswagen golf 5 kamio manuale 2.0 nafte 2004

Volkswagen golf 5 kamio manuale 2.0 nafte 2004 Viti i Prodhimit 2004 Kilometrazhi 215000 km Të dhëna motorike 2.0 nafte Kamio Manuale Kondicioner Automatik Ngjyra […]

është lexuar 58 herë (0 herë sot)

image

4,900 €

VW sharan 1.9tdi automatik 2004

Vw sharan 1.9 tdi automatike prodhim I prill 2004 full option navigator xhama pasqyra elektrike cruise controll sinjale ne pasqyre xhama te zinj original 6+1 […]

është lexuar 66 herë (0 herë sot)

oferta makine polo

3,950 €

VW Polo 1.4 AUTOMAT, viti 2005

VW Polo 1.4 AUTOMAT Motor: 1.4 benzin Kamio: Automatike Fuqia Motorike: 55 kW Konsumi: 4.3 – 5.2 l/100km Viti: 03.2005 Km: 185’000 origjinale me liber […]

është lexuar 65 herë (0 herë sot)

Screenshot_2017-06-25-18-48-41

6,900 €

Shitet Pasat 2005 Automatik full extra

Shitet pasat 2.0 tdi higline full extra me tvsh tte paguar ka sedilje me ngrohje sensor parkimi motor kambje gjendja perfekte baxho xhami elektrike clima […]

është lexuar 93 herë (0 herë sot)

IMG_4237

6,000 €

SHITET VW GOLF 5, 1.9 TDI 2005 AUTOMAT I ARDHUR NGA GJERMANIA

GOLF 5 TDI 1.9 AUTOMAT I ARDHUR NGA GJERMANIA ,167.000 – 170.000 KM , DOKUMENTA TE PRERA PER 1 VIT, DISQE ALUMINI 17 , GOMAT […]

është lexuar 111 herë (0 herë sot)

IMG_4096

3,000 €

Volkswagen Fox 1.4 Nafte 2006

Pershendetje shes Volkswagen fox viti 2006 1.4 nafte.Makina eshte ne gjendje te shkelqyer nga te gjitha anet sherbimet i kam kryer ne gjermani makina ka […]

është lexuar 226 herë (0 herë sot)

Faqe 3 nga 11 1 2 3 4 5 11

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • 10 këshilla për të shitur një makinë të ...

  prej në 15/09/2017 - 1 Koment

  1. Të njohësh tregun Do të jetë e lehtë të shisni makinën tuaj? Apo do t’ju duhet të ulni çmimin dhe të prisni gjatë? Ja disa të dhëna interesante: –          Makinat familjare edhe pse nuk kanë shumë fansa, kanë një kërkesë në rritje –          Shitjet e makinave të modifikuara dhe sportive janë sezonale; më shumë […]

 • Promovo biznesin në blogun e 100oferta.c...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Promovo biznesin në blogun e 100oferta.com

  Kërkon të përhapësh idetë e tua? Dëshiron të promovosh një sipërmarrje? Ke një reagim për funksionimin e tregut? Shkruaj në blogun e 100oferta.com dhe do kesh mundësinë që shkrimi të lexohet nga mijëra vizitorë në ditë, të përhapet brenda pak minutash në rrjetet kryesore sociale: Facebook, Linkedln, Twitter, Google+ etj., në të cilat 100oferta.com ka […]

 • Tregu i pronave në bregdetin e Adriatiku...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Tregu i pronave në bregdetin e Adriatikut. A mund të konkurojë Shqipëria?

  Luhatjet e tregut të pronave në bregdetin dalmat Pas një recesioni të gjatë prej 6 vitesh (2009-2015), tashmë ekonomia e Kroacisë është në rritje, ç’ka pritet të forcojë në mënyrë të natyrshme edhe  tregun e pronave. Një rikuperim i çmimeve po ndodh edhe në kryeqytet Zagreb dhe vitet e ardhshme pritet një rimëkëmbje edhe për […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë