Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për - VW (127)

20170801_205900

 

Shitet vw passat 2.0 tdi kamio Automat,VIti 2009

ONLINE para 2 orë

Shitet vw passat b6 viti 2009 e porsa ardhur nga zvicera.20 tdi.kamio automatike.sensor parkimi para mbrapa.pilot automatik.kompiuter bordi.komanda ne timon.navigator.lidhje telefoni automatike me bluetooth.kater xhama […]

është lexuar 48 herë (1 herë sot)

IMG_0186

3,000 €

Shitet ose nderrohet VW Passat SW, viti 2002

ONLINE para 11 orë

Shitet ose nderrohet me makin me te vogel ose benzin gaz . Makina shitet per arsye mos perdorimi. Mund te kontaktoni ne viber ne nr […]

është lexuar 69 herë (0 herë sot)

0

5,000 €

VW Golf 5 2.0 Tdi SPORTLINE

ONLINE para 10 orë

Shitet Golf 5 2.0 Nafte SPORTLINE 140 kuaj fuqi, Viti prodhimit 17/03/2004, Me dogane te paguar, Shume e shpejte dhe ekonomike, Kilometra: 167.000, 6 marsha, […]

është lexuar 81 herë (0 herë sot)

1

4,000 €

VW Golf 5 1.9 Tdi

ONLINE para 10 orë

Shitet Golf 5 1.9 TDI (2 dyer), 105 kuaj fuqi shume e shpejte dhe ekonomike, Viti prodhimit: 22/04/2004, Radio/CD, E sapo ardhur nga Franca me […]

është lexuar 79 herë (0 herë sot)

IMG-20170816-WA0006

4,700 €

Golf 5 SDI sportiv I modifkuar. Viti 2005

ONLINE para 6 ditë

Shitet Golf 5,Modeli SDI,nafte,motor 2.0 ,75 ps,2005 viti i prodhimit,konsumim i karburantit 4.5 l/100km(rruge linje),kamio manuale,sportiv modifkuar per qejf,disqe te golf 7,Klima,ajerbegi,timon i levizshem siapas […]

është lexuar 7 herë (0 herë sot)

IMG-20161228-WA0000

1,700,000 LEK

Shitet VW golf 3 1.9 diesel.

ONLINE para 2 weeks

Makina eshte me kondicioner, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Dokumenta te paguara deri ne Prill 2018. Shitet pasi na duhet nje makine […]

është lexuar 16 herë (0 herë sot)

IMG_9765

6,700 €

VW GOLF 5 2.0 TDI, AUTOMATIK, Highline, 2006

ONLINE para 4 ditë

🇦🇱🇦🇱VW GOLF 5 – HIGHLINE 🔶2.0 TDI EDITION 🔶VITI 2006 🔶SERIA HIGHLINE-Sport Edition 🔶KAMBIO AUTOMATIKE 🔶FENERE BI-XENON💡💡 🔶CD ROM- RADIO FM/AM – BAGAZHJER I INTEGRUAR […]

është lexuar 57 herë (1 herë sot)

IMG_8941

3,500 €

VW PASSAT 🔶1.9TDI -NAFTE 🔶Klima🔶01

ONLINE para 4 ditë

⭐️⭐️⭐️SHITET⭐️⭐️⭐️ 🇦🇱 VW PASSAT 🔶1.9TDI -NAFTE 🔶Viti PRODHIMIT 2001 🔶178000 KM te Certifikuara 🔶Kambio Manuale 6 Marshe 🔶Klima DIGITALE 🔶Radio Cd-MP3 🔶Xhama elektrike, 🔶Abs, SRS, […]

është lexuar 114 herë (1 herë sot)

IMG-20170109-WA0000

2,000 €

Shitet Golf IV viti 1999

ONLINE para 2 weeks

Shitet Golf IV, ne gjendje shume te mire pune, me te gjitha dokumentet te paguara deri ne maj 2018, me kondicioner, disqe alumini, ngjyre gri […]

është lexuar 200 herë (1 herë sot)

IMG_0257

6,500 €

VW GOLF 5🔶1.9 TDI🔶AUTOMATIK🔶2006

ONLINE para 4 ditë

🇦🇱🇦🇱VW GOLF 5 – HIGHLINE 🔶1.9 TDI EDITION 🔶VITI 27/11/2006 🔶 171000 km me liber sherbimi 🔶SERIA HIGHLINE-Sport Edition 🔶KAMBIO AUTOMATIKE 🔶XENON💡💡 🔶CD ROM- RADIO […]

është lexuar 20 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 131 2 3 13

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Këshilla për një udhëtim të shkurtër tur...

  prej në 15/07/2017 - Comments Off on Këshilla për një udhëtim të shkurtër turistik

  1. Krijo një itinerar Kur ndërmerrni në një udhëtim të shkurtër, është e rëndësishme që të planifikoni me kujdes kohën tuaj. Nëse nuk planifikoni orët dhe ditët, mund të përfundoni duke humbur diçka që dëshironi të shihni. Një itinerar i mirë përfshin paraprakisht udhëzime, harta dhe informacione të rëndësishme për vendet që po vizitoni. Spontaniteti […]

 • Krahasimi i makinave evropiane, japoneze...

  prej në 04/07/2017 - Comments Off on Krahasimi i makinave evropiane, japoneze dhe amerikane

  Në këtë epokë të globalizuar, nganjëherë nuk është e lehtë të dallosh dy objekte të ngjashme që janë bërë në vende krejtësisht të ndryshme dhe kjo është e vërtetë kryesisht në rastin e makinave. Në ditët e sotme, makinat prodhohen në të gjithë botën, kështu që ndoshta nuk është e saktë t’i etiketojmë ato plotësisht […]

 • 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërin...

  prej në 30/06/2017 - Comments Off on 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërinë

  Publikuar nga Alexander Waltner (Suedi) Dëshironi të vizitoni Shqipërinë? Zgjedhje e mirë! E kam bërë vitin e kaluar dhe u kënaqa. Deri tani është një nga vendet e mia të preferuara, dhe këtu janë 15 arsye pse të gjithë duhet të vizitojnë Shqipërinë në vitin 2017! Është ende një vend relativisht i pashkelur Sa njohuri […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë