Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për - Toyota (25)

IMG_2332

8,800 €

Toyota Rav4 2.2 nafte 2007 D-Cat e ardhur nga Gjermania

ONLINE para 20 orë

Shitet Toyota Rav4 2.2 nafte 2007 D-Cat e ardhur nga Gjermania.makina eshte ne gjendje te shkeqyer si mekanike dhe motorike!!

është lexuar 4 herë (2 herë sot)

IMG-20170624-WA0037

2,000 €

Toyota Yaris 1.0 Benzin – 00

ONLINE para 2 ditë

Toyota Yaris 1.0 Benzine. Kambio manuale. Kondicioner. Air Bag. Abs. Radio cd. Kompjuter board. 3 celesa. Hapje dhe mbyllje me pult. Xhama elektrike. Pasqyra elektrike. […]

është lexuar 7 herë (1 herë sot)

IMG_8194

5,700 €

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE AUTOMATIKE KLIMA viti 2006 FULL

ONLINE para 5 ditë

🔶TOYOTA YARIS LUX EDITION 🔶 🔶1.4 NAFTE 🔶VITI 2006 🔶SERIA EXECUTIVE 🔶KAMBIO AUTOMATIKE 🔶TOYOTA RADIO CD & KOMANDA TE TIMONI 🔶KLIMA DIGITALE 🔶KEYLESS-GO ME 2 […]

është lexuar 99 herë (1 herë sot)

kerkoj makine ekonomike toyota

2,000 €

Toyota yaris,kamio manuale, benzine, 1.0 viti 2000

ONLINE para

Kilometrazhi 135000 km Të dhëna motorike 1.0 banzine Kamio Manuale Kondicioner Manual Ngjyra Gri e Hapur Metalike TVSH(20%)-importi E Paguar Qyteti ku ndodhet Tiranë Sqarime […]

është lexuar 18 herë (1 herë sot)

20170510_173636

5,500 €

Toyota Yaris 1.4 naft kamio automatike – 07

ONLINE para 5 ditë

Toyota Yaris 1.4 naft kamio automatike – 07 Çmimi 5 500 EUR Kategoria Makina Viti: 2007 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 120 000 – 129 999 Karburanti: […]

është lexuar 112 herë (2 herë sot)

18814300_232859003874670_4381562460884403048_n

2,600 €

TOYOTA YARIS 1.0 BENZIN VITI 2004

ONLINE para 5 ditë

MAKINA E SAPO ARDHUR NGA ITALIA NE GJENDJE PERFEKTE 110 MI KM ORIGJINALE TE VETETAT ME DOGAN TE PAGUAR GOMA 90% TE REJA E GATSHME […]

është lexuar 167 herë (2 herë sot)

18698362_10158688806790433_6271275053566688793_n

8,000 $

Toyota Sienna 7 vende, 140.000 km, Automatike, viti 2008

ONLINE para

Shitet Toyota Sienna, viti 2008. 140.000 km. Automatike, Benzine. 7 Vende. Ne gjendje te shkelqyer. E sjelle nga USA. 8000$ ose oferta me e mire. […]

është lexuar 98 herë (1 herë sot)

thumbnail_IMG_1941

5,200 €

Toyota Rav4 Motor 2.0 nafte, viti 2004

ONLINE para

Toyota Rav4 viti prodhimit 2004 Motor nafte 1995 kubik 4D kondicionier ABS option airbag ne gjendje te mire teknike 16.000 km

është lexuar 110 herë (2 herë sot)

shitje toyota yaris

4,300 €

Toyota Yaris 1.3 nafte 4 porta viti 2007

ONLINE para

Toyota Yaris 1.3 nafte 4 porta viti 2007

është lexuar 154 herë (1 herë sot)

20170512_104941

7,000 €

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT AUTOMATIKE -07

ONLINE para 5 ditë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT AUTOMATIKE -07 #Çmimi 7 000 EUR Kategoria Makina Viti: 2007 Transmetuesi: AUTOMATIK Kilometrazha: 159 000 Karburanti: nafte Targa: Të huaja Prodhuesi […]

është lexuar 103 herë (4 herë sot)

Faqe 1 nga 31 2 3

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Tregu i pronave në bregdetin e Adriatiku...

  prej në 26/06/2017 - Comments Off on Tregu i pronave në bregdetin e Adriatikut. A mund të konkurojë Shqipëria?

  Luhatjet e tregut të pronave në bregdetin dalmat Pas një recesioni të gjatë prej 6 vitesh (2009-2015), tashmë ekonomia e Kroacisë është në rritje, ç’ka pritet të forcojë në mënyrë të natyrshme edhe  tregun e pronave. Një rikuperim i çmimeve po ndodh edhe në kryeqytet Zagreb dhe vitet e ardhshme pritet një rimëkëmbje edhe për […]

 • Shqipëria në listen e 30 vendeve të përz...

  prej në 25/06/2017 - Comments Off on Shqipëria në listen e 30 vendeve të përzgjedhura nga Forbes

  Forbes: 30 vendet më të lira për të udhëtuar në vitin 2017 Nga: Stephanie Parker – bigworldsmallpockets.com Ky cep i harruar i Evropës është një destinacion i shkëlqyer për çmime të lira të turizmit në një kontinent shumë të shtrenjtë. Me plazhe fantastike përgjatë bregut të saj, duke përfshirë portin e peshkimit të Sarandës, Shqipëria […]

 • Si të blej shtëpi në Shqipëri?

  prej në 20/06/2017 - Comments Off on Si të blej shtëpi në Shqipëri?

  Përcaktoni buxhetin Ky është hapi kryesor që përcakton se cilën shtëpi mund të blini. Për një përfundim më të saktë, kërkoni vlerësimin nga një profesionist ose bankë, që mund të kontrollojë të ardhurat tuaja, borxhet dhe kreditë. Zakonisht në vendet e zhvilluara rregulli i thjeshtë është synimi për një shtëpi, e cila kushton sa 30 […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë