Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për - Tjetër (77)

20170121_133241

4,800 €

OKAZION SEAT LEON 1.6 BENZIN+GAZ VITI 2006 FULL

SHES SEAT LEON VITI 2006 MOTOR 1.6 BENZIN DHE IMPJANT GAZI I MONTUAR DHE CERTIFIKUAR NE ITALI I MARKES LANDI RENZO.ME DOGAN TE SAPO PAGUARA.ME […]

është lexuar 936 herë (1 herë sot)

makina benzine

5,000 €

SEAT IBIZA 1.2 benzine, viti 2010

SEAT IBIZA 1.2 benzine, viti 2010 142,000 KM Viti Prodhimit: 2010 Motorri (CC): 1.2L Transmisioni: Manuale Tipi Karburantit: Benzine Ngjyra e Jashtme: BLU Ngjyra e […]

është lexuar 14 herë (0 herë sot)

CAM00127

110,000 LEK

alfa romeo 146

mjeti eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike eshte me klimatizator dokumenta te paguara deri ne prill 2017 cmimi i padiskutueshem,me kete cmim perfshihet […]

është lexuar 913 herë (1 herë sot)

kerkoj makine benzine gaz

4,700 €

SEAT Altea 2.0 benzin, viti 2006

SEAT Altea 2.0 benzin, viti 2006 E sapoardhur nga Zvicra ne gjendje perfekte. Publiko edhe në:

është lexuar 115 herë (0 herë sot)

makine ekonomike benzine 1

2,400 €

Daewoo Matiz 1.0 benzine, viti 2004

Daewoo Matiz 1.0 benzine, viti 2004 Makina e sapo ardhur nga Zvicra ne gjendje perfekte gjitha sherbimet e kryera me rregull. Publiko edhe në:

është lexuar 994 herë (0 herë sot)

makine vogel shitje

2,150 €

Daewo Matiz 800 benzin, viti 2002, 88’000km

Daewo Matiz 800 benzin, viti 2002 88’000km te garantuara me liber sherbimi I sapoardhur nga Zvicra ne gjendje shume perfekte. Publiko edhe në:

është lexuar 150 herë (1 herë sot)

shitet makine vogel

Diskutohet €

MINI COOPER 2003 – 1.6 Benzin Manual – mundesi nderrimi

MINI COOPER 2003 – 1.6 Benzin Manual Me Dogan sa ka ardh nga ITALIA sh e paster Me 200 km te vetat BATERI E RE […]

është lexuar 66 herë (20 herë sot)

received_1645685415728325

3,000 €

Alfa romeo 147 benzine+gaz, viti 2004, Shitet-Ndërrohet

alfa romeo 147 e 2004 me 200 mij km origjinale letrat deri ne dhjetor . 3 muaj e perdorur ne shqiperi shum e paster, benzin-gaz […]

është lexuar 58 herë (0 herë sot)

IMG_5021

2,800 €

Nissan Micra,1.2 Benzine,Keyless-Go,Klima,2004

SHITET Nissan Micra 1.2 Benzine, Keyless-Go Viti 2004, Kambio Manuale, Klima Digitale Radio Cd + Comanda tek Timoni Xhama elektrike, Ngjyra e zeze, Me dogane, […]

është lexuar 90 herë (10 herë sot)

m1

3,500 €

Mini Cooper , 1.6 Benzine, 2003, Kambio Manuale

Mini Cooper , 1.6 Benzine, Viti 2003, Kambio Manuale, Kondicioner, Xhama elektrike, Ngjyra e zeze, Me dogane, 111000km me liber sherbimi, e Perkryer, 3500€ me […]

është lexuar 423 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 81 2 3 8

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  

Info-treg

 • Si të bëhesh një agjent imobiliar i suks...

  prej në 16/02/2017 - Comments Off on Si të bëhesh një agjent imobiliar i suksesshëm

  Çfarë duhet të bësh, që të kesh sukses në botën imobiliare? Disa mund t’ju thonë se është shumë e thjeshtë, mjafton të shesësh. Por, për çdo agjent, veçanërisht për ata të rinjtë, mund të jetë e vështirë. Shitja e pronave është një biznes i komplikuar, dhe fitimi i të ardhurave të konsiderueshme nuk ndodh brenda […]

 • Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 11/02/2017 - 2 Komente

  Ofertat e publikuara mund t’i shfaqësh përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një buton që gjendet në fund të njoftimit, ose një ikonë tek paneli “Menaxhoni njoftimet” dhe automatikisht oferta ngjitet në krye të faqes së parë. Shih shembujt […]

 • KKT miraton Planet Vendore për 11 bashki...

  prej në 09/02/2017 - Comments Off on KKT miraton Planet Vendore për 11 bashki, ja si të aplikoni për leje ndërtimi

  Sot u miratuan në Këshillin Kombëtar të Territorit, planet e përgjithshme vendore për 11 bashki: Krujë, Kukës, Gjirokastër, Urë Vajgurore, Skrapar, Poliçan, Cërrik, Librazhd, Kurbin, Divjakë dhe Korçë.   Ja se cilat janë hapat që duhet të ndiqet dhe dokumentacioni që duhet të plotësoni. Aplikimi do t’i dërgohet bashkisë dhe kjo e fundit do të […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  prej në 07/02/2017 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.
- Kërko oferta thjesht, p.sh. me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, makina ne shitje, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë