Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për - Peugeot (27)

1

4,390 €

Peugeot 407 2.0 Nafte Automatike Full Options !!

ONLINE para 13 orë

Peugeot 407 2.0L HDI, 136 Kuajfuqi, Viti prodhimit: 25/07/2005, Kilometra: 184.000, Makina disponon: Kambio Automatike, Navigator / Radio / CD / Tel / Bluetooth, Bagazhier […]

është lexuar 18 herë (2 herë sot)

image-c17863c6dc1127e0844ca072a0447c373c8085145448c5b437589e9d88233682-V

1,900 €

SUPER OKAZION!!! SHITET PEUGEOT 407 SW .VITI 2005 TAVAN XHAMI PANORAMA ...

ONLINE para 3 weeks

SHITET PEUGEOT 407 SW VITI 2005 148000 KM 3.0 BENZINE ME SEDILJE LEKUR BUTON KLIMA ME SENSOR PARKIMI,PANORAMA,NGROHJE SEDILJE,KAMBIO AUTOMATIKE,E ARDHUR NGA SUEDIA NE GJENDJE […]

është lexuar 3168 herë (0 herë sot)

kerkoj makine te vogel

2,700 €

Peugot 107 benzine 1.0 kamio manuale 2005

ONLINE para

Peugot 107 benzine 1.0 kamio manuale 2005 Viti i Prodhimit 2005 Kilometrazhi 125000 km Të dhëna motorike 1.0 benzine Kamio Manuale Kondicioner Manual Ngjyra Gri […]

është lexuar 24 herë (0 herë sot)

WhatsApp Image 2017-07-13 at 08.21.03 (1)

3,000 €

OKAZION. Shitet Peugeot 407 nafte, viti 2006

ONLINE para 3 weeks

Shitet Peugeot 407. Adresa: Rruga Myslym Shyri, prane Adidasit , Tirane. Makina eshte modeli 407 ngjyre gri, viti i prodhimit 2006 me nafte. Taksat i […]

është lexuar 39 herë (1 herë sot)

IMG_0876

4,300 €

Shitet ose nderrohet Peugeot 207, 1.4 nafte, manuale, viti 2007 me kambio a...

ONLINE para 1 month

Shitet Peugeot 207, 1.4 nafte, viti 2007,manuale, dokumenta deri ne janar 2018. Super ekonomike,goma te reja, Full option, klima, 2 celsa, sedilje me ngrohje, sensore […]

është lexuar 66 herë (0 herë sot)

1

3,500 €

Shitet Peugeot 1007 automatike, 1.6 benzine+gaz, viti 2005

ONLINE para 1 month

Shitet makina tip peugeot 1007, viti i prodhimit 2005. Makina ka motor 1.6 benzine+gaz(impianti i gazit me 2 vite garanaci) Ka hyre ne shqiperi ne […]

është lexuar 45 herë (0 herë sot)

Peugeot 1

4,500 €

Peugeot 206 1.4 HDI , 5 dyer, kambio manuale, 28.000 km, viti 2008

ONLINE para 2 months

Okazion ,Pezho 206 vishnje, blere prane koncensionarit ne vitin 2008.Makina eshte perdorur shume pak. Mjaft ekonomike 1.4 HDI ,5 dyer,kambio manuale,kondicioner,airbag etj.Shitet pasi eshte e […]

është lexuar 39 herë (0 herë sot)

19648320_10211504025070516_428525808_o

4,100 €

PEUGEOT 207 1.4 Nafte

ONLINE para 1 month

Shitet Peugeot 207, 1.4 nafte, viti 2007, dokumenta deri ne janar 2018. Super ekonomike,goma te reja, Full option, klima, 2 celsa, sedilje me ngrohje, sensore […]

është lexuar 59 herë (0 herë sot)

MAKINE E BUKUR

3,300 €

Peugot 307 1.4 nafte kamio manuale 2005

ONLINE para

Peugot 307 1.4 nafte kamio manuale 2005 Kilometrazhi 215000 km Të dhëna motorike 1.4 NAFTE Kamio Manuale Kondicioner Manual Ngjyra Blu e Hapur Metalike TVSH(20%)-importi […]

është lexuar 39 herë (0 herë sot)

Screenshot_2017-06-20-21-26-39

4,200 €

Peugeot 307 HDi 1.6 naft 2006

ONLINE para 2 months

Peugeot 307 HDi 1.6 naft viti 2006.Ne gjendie shume te mire motorike dhe xhenerike shume ekonomike 4.6 l’iter ne 100 km .Me klima .kompjuter bordi.gamat […]

është lexuar 56 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 31 2 3

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Këshilla për një udhëtim të shkurtër tur...

  prej në 15/07/2017 - Comments Off on Këshilla për një udhëtim të shkurtër turistik

  1. Krijo një itinerar Kur ndërmerrni në një udhëtim të shkurtër, është e rëndësishme që të planifikoni me kujdes kohën tuaj. Nëse nuk planifikoni orët dhe ditët, mund të përfundoni duke humbur diçka që dëshironi të shihni. Një itinerar i mirë përfshin paraprakisht udhëzime, harta dhe informacione të rëndësishme për vendet që po vizitoni. Spontaniteti […]

 • Krahasimi i makinave evropiane, japoneze...

  prej në 04/07/2017 - Comments Off on Krahasimi i makinave evropiane, japoneze dhe amerikane

  Në këtë epokë të globalizuar, nganjëherë nuk është e lehtë të dallosh dy objekte të ngjashme që janë bërë në vende krejtësisht të ndryshme dhe kjo është e vërtetë kryesisht në rastin e makinave. Në ditët e sotme, makinat prodhohen në të gjithë botën, kështu që ndoshta nuk është e saktë t’i etiketojmë ato plotësisht […]

 • 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërin...

  prej në 30/06/2017 - Comments Off on 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërinë

  Publikuar nga Alexander Waltner (Suedi) Dëshironi të vizitoni Shqipërinë? Zgjedhje e mirë! E kam bërë vitin e kaluar dhe u kënaqa. Deri tani është një nga vendet e mia të preferuara, dhe këtu janë 15 arsye pse të gjithë duhet të vizitojnë Shqipërinë në vitin 2017! Është ende një vend relativisht i pashkelur Sa njohuri […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë