Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Oferta për Autovetura (676)

Opel-Astra-1-3-CDTi-Nafte-Viti-2006-

3,500 €

Opel Astra 1.3 CDTi Nafte Viti 2006

Shitet: Opel Astra Motori(CC):1.3L CDTi (90 Cv) Tipi Karburantit: Nafte Viti Prodhimit: 2006 Transmisioni: Manuale 105,000 km Gjendja Motoriker, Dhe Xheneriker, Shume Te Mire. Me […]

është lexuar 40 herë (0 herë sot)

Opel-Corsa-1-2-Benzine-Viti-2001-

1,700 €

Opel Corsa 1.2 Benzine Viti 2002,

Shitet: Opel Corsa Motori(CC):1.2L Tipi Karburantit: Benzine Viti Prodhimit: 2002 Transmisioni: Manuale 156,000 km Me Dogane Te Paguar.Vendodhja:Autostrada DR-TR km 13,

është lexuar 149 herë (0 herë sot)

2017-08-17 13.17.17

2,500 €

Shitet Mercedes Benz E klas, SW, viti 2000

Makina eshte ne gjendje super te gjitha sherbimet te bera ne gusht letrat gjithashtu Der n gusht 2018 Goma te reja dhe dritat xeno Makina […]

është lexuar 74 herë (4 herë sot)

2017-03-07 20.57.22

3,500,000 LEK

Shitet mercedes e220 cdi avantgarde SW, viti 2000

Shitet mercedes e220 cdi avantgarde Makina eshte ne super gjendje te gjitha sherbimet te bera ne gusht letrat gjithashtu Der n gusht 2018 Makina eshte […]

është lexuar 250 herë (1 herë sot)

21684301_1482632995160157_1145720447_o

2,500 €

Citroen C3 1.4 Nfte Viti 2005

ARDHUR NGA ITALIA DOGAN E PAGUAR GJENDJE PERFEKTE LIBER SHERBIMI GOMA 90% TE REJA.XHAMA ELEKTRIK ABS.SRS.KOMANDA NE TIMON.KLIMA TRONIK ETJ E GATSHME PER CFAR DO […]

është lexuar 53 herë (1 herë sot)

20542958_1509767075713460_1371335126_o

4,000 €

MERCEDES BENZ A CLASSE 1.7 BENZIN VITI 2006 AUTOMAT

MERSEDES BENZ A CLASE (ELEGANC) KAMIO AUTOMATIKE VITI 2006 1.7 BENZIN 132600 KM DOGAN E PAGUAR. SAPO ARDHUR NGA ITALIA GJENDJE PERFEKTE IBER SHERBIMI E […]

është lexuar 139 herë (0 herë sot)

20668665_1449108815179242_1272584932_n

5,700 €

TOYTA YARIS 1.4 NAFTE VITI 2009 AUTOMATIKE

TOYTA YARIS KAMIO AUTOMATIK VITI 2009 1.4 NAFTE 134000 KM DOGAN E PAGUAR SAPO ARDHUR NGA ITALIA GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE DHE NGA ANA ESTETETIKE […]

është lexuar 306 herë (1 herë sot)

20952057_1459285570828233_1613318894_o

2,900 €

TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN VITI 2005

E SAPO ARDHUR NGA ITALIA DOGAN E PAGUAR E PA PERDORUR N ESHQIPERI GJENDJE SHUM TE MIR MOTORRIKE,XHENERIKE DHE ESTETIKE E GATSHME PER CFAR DO […]

është lexuar 251 herë (0 herë sot)

6

3,000 €

VOLKSWAGEN POLO 1.4 NAFTE VITI 2004

E SAPO ARDHUR NGA ITALIA DOGAN E PAGUAR LIBER SHERBIMI E GATSHME PER CFAR DO LLOJ PROVE NGA ANA JUAJ.ABS,SRS,KODICJONER,GOMA 90% TE REJA XHMA ELKTRIK […]

është lexuar 349 herë (0 herë sot)

21151384_1538917519465082_6632399940741269680_n

2,400 €

MERCEDE BENZ CLK 200 BENZIN VITI 2000

MERSEDES BENZ CLK KAMIO MANUALE 2.0 BENZIN VITI 2000 231200 KM ARDHUR NGA ITALIA DOGAN E PAGUAR GJENDJE PERFEKTE LIBER SHERBIMI GOMA 90% TE REJA.XHAMA […]

është lexuar 44 herë (0 herë sot)

Faqe 3 nga 68 1 2 3 4 5 68

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • 10 këshilla për të shitur një makinë të ...

  prej në 15/09/2017 - 1 Koment

  1. Të njohësh tregun Do të jetë e lehtë të shisni makinën tuaj? Apo do t’ju duhet të ulni çmimin dhe të prisni gjatë? Ja disa të dhëna interesante: –          Makinat familjare edhe pse nuk kanë shumë fansa, kanë një kërkesë në rritje –          Shitjet e makinave të modifikuara dhe sportive janë sezonale; më shumë […]

 • Promovo biznesin në blogun e 100oferta.c...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Promovo biznesin në blogun e 100oferta.com

  Kërkon të përhapësh idetë e tua? Dëshiron të promovosh një sipërmarrje? Ke një reagim për funksionimin e tregut? Shkruaj në blogun e 100oferta.com dhe do kesh mundësinë që shkrimi të lexohet nga mijëra vizitorë në ditë, të përhapet brenda pak minutash në rrjetet kryesore sociale: Facebook, Linkedln, Twitter, Google+ etj., në të cilat 100oferta.com ka […]

 • Tregu i pronave në bregdetin e Adriatiku...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Tregu i pronave në bregdetin e Adriatikut. A mund të konkurojë Shqipëria?

  Luhatjet e tregut të pronave në bregdetin dalmat Pas një recesioni të gjatë prej 6 vitesh (2009-2015), tashmë ekonomia e Kroacisë është në rritje, ç’ka pritet të forcojë në mënyrë të natyrshme edhe  tregun e pronave. Një rikuperim i çmimeve po ndodh edhe në kryeqytet Zagreb dhe vitet e ardhshme pritet një rimëkëmbje edhe për […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë