Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Oferta për - Opel (36)

18718199_637160709814424_1010077048_n

1,900 €

Opel Corsa 1.2 benzine, kambjo automat, viti 2002

Opel Corsa comford 1.2 benzine, kambjo automat,letra te prera per nje vit, xhama elektrik, kasetafon radio, CD ,USB , disqe alumini. Shume ekonomike.

është lexuar 141 herë (0 herë sot)

blej makine opel

3,200 €

Opel Meriva 1.7 nafte kamio manuale 2004

Opel Meriva 1.7 nafte kamio manuale 2004 Viti i Prodhimit 2004 Kilometrazhi 172000 km Të dhëna motorike 1.7 nafte Kamio Manuale Kondicioner Manual Ngjyra E […]

është lexuar 116 herë (0 herë sot)

20170501_203756

4,999 €

GAZ – BENZINE OPEL ASTRA GTC 1.4 – 2008

MAKINA AKTUALISHT NDODHET NE DURRES!!! OPEL ASTRA GTC 1.4 BENZINE GAZ NE GJENDJE SHUM TE MIRE LREJ PAK MUAJSH NE SHQIPRI. IMPIANTI GAZIT ESHTE VEN […]

është lexuar 161 herë (0 herë sot)

20170331_100819

999 €

OPEL Corsa, benzine+gaz

Makina eshte ne gjendje shum te mir shitet per arsye mosperdorimi.

është lexuar 355 herë (0 herë sot)

20170503_234859

4,800 €

Opel corsa 1.2 benzin, kambio automatike, viti 2008

opel corsa 1.2 benzin makina super ne gjendje te mire tip tronik atomat…letra te paguara der ne janar siguracion casko…vaj filtra i ka gjendje vetem […]

është lexuar 316 herë (0 herë sot)

opel astra

3,900 €

Opel Astra 1.9 CDTI ECOTEC, viti 2005

Shitet Opel astra 1.9 CDTI ECOTEC me kondicioner , ,opsione ne timon ,sendilet meshin-stof dhe ngrofje ,xhamat dhe pasqyrat elektrike ,me dokumenta deri ne korrik […]

është lexuar 199 herë (0 herë sot)

njoftime per makine te vogel

2,600 €

Opel Corsa Automat Motor: 1.0 benzin Viti: 2003

Opel Corsa Automat Motor: 1.0 benzin Viti: 2003 Kamio Automatike Km: 140’000 (me liber shebimi) Çmimi: 2’600€

është lexuar 152 herë (0 herë sot)

foto 14

2,400 €

Shes Makine Opel

Shes makine Opel Adam me nafte; me dogane te paguar; e pa targuar; ne kushte te mira; cmimi i diskutueshem.

është lexuar 163 herë (0 herë sot)

20170320_185810

2,700 €

U shit Opel #Corsa 1.3 naft $Viti 2004

#Opel #Corsa 1.3 naft $Viti 2004 #Cmimi 2700€ Kamio manuale Klimatronic manuale Xhama elektrik Abs air bag Srs Esp XHAMa elektrik Mbyllje qendrore me pult […]

është lexuar 325 herë (0 herë sot)

1 $

shitet

jfdshfbqwekfjsd

është lexuar 106 herë (0 herë sot)

Faqe 3 nga 4 1 2 3 4

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • 10 këshilla për të shitur një makinë të ...

  prej në 15/09/2017 - 1 Koment

  1. Të njohësh tregun Do të jetë e lehtë të shisni makinën tuaj? Apo do t’ju duhet të ulni çmimin dhe të prisni gjatë? Ja disa të dhëna interesante: –          Makinat familjare edhe pse nuk kanë shumë fansa, kanë një kërkesë në rritje –          Shitjet e makinave të modifikuara dhe sportive janë sezonale; më shumë […]

 • Promovo biznesin në blogun e 100oferta.c...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Promovo biznesin në blogun e 100oferta.com

  Kërkon të përhapësh idetë e tua? Dëshiron të promovosh një sipërmarrje? Ke një reagim për funksionimin e tregut? Shkruaj në blogun e 100oferta.com dhe do kesh mundësinë që shkrimi të lexohet nga mijëra vizitorë në ditë, të përhapet brenda pak minutash në rrjetet kryesore sociale: Facebook, Linkedln, Twitter, Google+ etj., në të cilat 100oferta.com ka […]

 • Tregu i pronave në bregdetin e Adriatiku...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Tregu i pronave në bregdetin e Adriatikut. A mund të konkurojë Shqipëria?

  Luhatjet e tregut të pronave në bregdetin dalmat Pas një recesioni të gjatë prej 6 vitesh (2009-2015), tashmë ekonomia e Kroacisë është në rritje, ç’ka pritet të forcojë në mënyrë të natyrshme edhe  tregun e pronave. Një rikuperim i çmimeve po ndodh edhe në kryeqytet Zagreb dhe vitet e ardhshme pritet një rimëkëmbje edhe për […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë