Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për - Opel (24)

EFF14457-3002-4FF2-8A88-F8579C5BD9C8

3,200 €

Opel Astra 1.7 NAFTE Manuale 2005

🔶OPEL ASTRA 🔶 🔶1.7 NAFTE 🔶VITI 2005 🔶174000km me liber sherbimi 🔶KAMBIO MANUALE 🔶RADIO CD & BORD KOMPJUTER 🔶KLIMA 🔶2 CELESA ME PULT 🔶Airbag(SRS), ABS,BAS […]

194 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG-20171019-WA0004

4,200 €

OKAZION! Shitet Opel Corsa 1.2 viti 2008, 61.000 km

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe estetike. Xhama elektrik, sensor, kondicioner. Letra te sapo paguara per nje vit. 1.2 Benzine, kambio manuale. 61.000 […]

201 herë e lexuar, 2 herë sot

IMG-20170224-WA0000

1,800 €

Okazion Shitet Opel Astra 1.6 benzin-gaz, viti 2001

Shitet Opel Astra 1.6 benzin-gaz me impiant te rri te sapo montuar ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.Konsum minimal.Me letra te paguara deri […]

233 herë e lexuar, 1 herë sot

15205625_10205584273364727_1485425170_o

1,200 €

Shitet Opel Corsa 1999

Makina shitet per arsye mosperdorimi duke qene se une nuk ndodhem ne Shqiperi jetoj jashte shtetit.Eshte ne gjendje shume te mire nga ana mekanike dhe […]

1257 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_20170822_130240869

750 €

OKAZION— OPEL VECTRA 96 1.4 BENZIN+GAZ SHUME EKONOMIKE

Shes OPEL VECTRA 1.4 BENZIN+GAZ SHUME ekonomike.4 dyer. VITI-1996 Ngjyra Jeshile DOKUMENTACION TE RREGULLT TAKSAT I KAN MBARUAR PER MOMENTIN KURSE SIGURACIONI I MBARON NE […]

248 herë e lexuar, 1 herë sot

IMG_2448

3,700 €

Opel zafira 7 vende, viti 2006

Opel zafira vit prodhimi 2006 i sa po ardhur nga Italia me dogan te paguar 7 vendesh makina ne gjendje perfekte cmimi 3700 euro i […]

355 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_9246

4,800 €

OPEL CORSA 1.3 NAFTE Klima, viti 2008

🔶🔶🔶OPEL CORSA ECO🔶🔶🔶 🔶1.3 NAFTE- Eco tech 🔶SUPER EKONOMIKE 🔶VITI 2008 (1 PRONAR) 🔶KAMBIO MANUALE 🔶143000km me Liber sherbimi te CERTIFIKUARA 🔶CD ROM- RADIO FM […]

289 herë e lexuar, 1 herë sot

20160709_172858

1,700 €

Tirane, shes makine Opel Agila Viti 2004, 1700 Euro i diskutueshem

Karburanti: Benzin Ngjyra…..: e zeze Kamjo……: manual Ftohja…..: Kondicioner Shitet Opel Agila Viti 2004 1.0 Benzine, Kambio Manuale, ne gjendje sh te mire xhenerike Cel. […]

730 herë e lexuar, 1 herë sot

2017-08-08 17.53.45

1,700 €

Shes opel corsa

Shes opel corsa , motor 1.0 , benzine, super ekonomik, gjedje motorike dhe xhenerike shume te mire, kambio automatike, 3 dyer, dokumente te sapo bera […]

159 herë e lexuar, 0 herë sot

njoftime per makina tirane

2,400 €

Opel Corsa 1.7 nafte 2001 kamio manuale

Viti i Prodhimit 2001 Kilometrazhi 22000 km Të dhëna motorike 1.7 nafte Kamio Manuale Kondicioner Manual Ngjyra Blu TVSH(20%)-importi E Paguar Qyteti ku ndodhet Tiranë […]

158 herë e lexuar, 1 herë sot

Faqe 2 nga 3 1 2 3

Të sponsorizuara

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  by në 26/10/2017 - Comments Off on Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  Njerëzit i pëlqejnë furoistradat, pozicionin e ngritur të tyre, ndjenjën e qëndrueshmërisë dhe nocionin që fuoristradat të mbajnë të sigurt, pavarësisht nga moti apo lloji i rrugës. Ata janë tërhequr gjithnjë e më shumë, për stilin e tyre të veçantë. Dizajni i tyre sot është shumë larg nga modelet e vjetra. Fuoristradat tani kanë elementë […]

 • Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  Përcaktimi i çmimeve mesatare të makinave sipas vendeve kërkon modele komplekse të përcaktimit të çmimeve, por këtë studim e ka realizuar me sukses Car Spring. Për makinat e përdorura, kjo mund të jetë edhe më e komplikuar. Shkalla e zhvlerësimit nga një makinë në tjetrën fillon në momentin kur makina shitet nga pronari i parë […]

 • Historia e Mercedes-Benz

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Historia e Mercedes-Benz

  Prodhuesi gjerman i makinerive luksoze Mercedes-Benz ka qenë i pranishëm në rrugë me makinat e tij për më shumë se një shekull, duke kaluar në mënyrë elegante dy sfidat e ashpra të historisë së automobilave. Përgjegjës për gjenezën moderne të motorit me djegie të brendshme, ‘etërit’ e markës Mercedes-Benz praktikisht shpikën automobilin. Shumë vite më […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë