Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për - Opel (36)

20170716_210515

2,500 €

OKAZION OPEL MERIVA VITI 2004 MOTOR 1.7TDI

ONLINE tani

SHES OPEL MERIVA VITI 2004 MOTOR 1.7 NAFTE VERSION ME POMPE INJATOR MEKANIK NE GJENDJE PERFEKTE ME DOGANE TE PAGUAR CMIMI 2500 EURO I DISKUTUSHEM […]

është lexuar 468 herë (0 herë sot)

IMG_9246

4,800 €

OPEL CORSA 1.3 NAFTE Klima, viti 2008

ONLINE para 4 ditë

🔶🔶🔶OPEL CORSA ECO🔶🔶🔶 🔶1.3 NAFTE- Eco tech 🔶SUPER EKONOMIKE 🔶VITI 2008 (1 PRONAR) 🔶KAMBIO MANUALE 🔶143000km me Liber sherbimi te CERTIFIKUARA 🔶CD ROM- RADIO FM […]

është lexuar 114 herë (1 herë sot)

20160709_172858

1,700 €

Tirane, shes makine Opel Agila Viti 2004, 1700 Euro i diskutueshem

ONLINE para 2 weeks

Karburanti: Benzin Ngjyra…..: e zeze Kamjo……: manual Ftohja…..: Kondicioner Shitet Opel Agila Viti 2004 1.0 Benzine, Kambio Manuale, ne gjendje sh te mire xhenerike Cel. […]

është lexuar 594 herë (2 herë sot)

2017-08-08 17.53.45

1,700 €

Shes opel corsa

ONLINE para 2 weeks

Shes opel corsa , motor 1.0 , benzine, super ekonomik, gjedje motorike dhe xhenerike shume te mire, kambio automatike, 3 dyer, dokumente te sapo bera […]

është lexuar 21 herë (1 herë sot)

IMG-20170713-WA0005

4,000 €

OKAZION shitet Opel Astra 1.7 naftë 2006 e sapo ardhur

ONLINE para 3 weeks

Makina eshte e sapo ardhur ne Shqiperi. Targa shqiptare dhe taksa te paguara per nje vit. Ne gjendje te shkelqyer. Motorr 1.7 nafte me konsum […]

është lexuar 49 herë (0 herë sot)

njoftime per makina tirane

2,400 €

Opel Corsa 1.7 nafte 2001 kamio manuale

ONLINE para

Viti i Prodhimit 2001 Kilometrazhi 22000 km Të dhëna motorike 1.7 nafte Kamio Manuale Kondicioner Manual Ngjyra Blu TVSH(20%)-importi E Paguar Qyteti ku ndodhet Tiranë […]

është lexuar 27 herë (0 herë sot)

Shitet-Opel-Zafira-2007-1-9-Naft-6-1-0696379560

4,300 €

Opel Zafira 2007 1.9 Naft 6+1 4.300 eiro i Diskutueshem

ONLINE para 1 month

Shitet Opel Zafira 2007 1.9 Naft 6+1 sherbime te sa po bera dhe me goma te reja makina shitet per arsye mos perdorimi me 210.000 […]

është lexuar 32 herë (0 herë sot)

1

3,100 €

Shitet Opel Corsa benzin+gas, viti 2007

ONLINE para 3 weeks

opel corsa 1.2 benzin+gas me impjant lovado, klima goma 90%ne gjendje shume te mire

është lexuar 35 herë (1 herë sot)

image

2,400 €

Opel Corsa 1.7 nafte 2003

ONLINE para 1 month

Opel corsa 1.7 nafte di 5 porta kondicioner xhama elektrik motorr japonez bord kompiuter cd original Opel hapje mbyllje me pult gjendje sh e mire […]

është lexuar 76 herë (0 herë sot)

2,500 €

Shitet Opel Zafira 2001 6+1, e sapo ardhur nga Italia

ONLINE para

Shitet Opel Zafira 2001 6+1… E sapo ardhur nga italia e sapo ardhu nga italia.. e sapo targuar… Shitet…2500€ I diskutushem

është lexuar 79 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 41 2 3 4

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Këshilla për një udhëtim të shkurtër tur...

  prej në 15/07/2017 - Comments Off on Këshilla për një udhëtim të shkurtër turistik

  1. Krijo një itinerar Kur ndërmerrni në një udhëtim të shkurtër, është e rëndësishme që të planifikoni me kujdes kohën tuaj. Nëse nuk planifikoni orët dhe ditët, mund të përfundoni duke humbur diçka që dëshironi të shihni. Një itinerar i mirë përfshin paraprakisht udhëzime, harta dhe informacione të rëndësishme për vendet që po vizitoni. Spontaniteti […]

 • Krahasimi i makinave evropiane, japoneze...

  prej në 04/07/2017 - Comments Off on Krahasimi i makinave evropiane, japoneze dhe amerikane

  Në këtë epokë të globalizuar, nganjëherë nuk është e lehtë të dallosh dy objekte të ngjashme që janë bërë në vende krejtësisht të ndryshme dhe kjo është e vërtetë kryesisht në rastin e makinave. Në ditët e sotme, makinat prodhohen në të gjithë botën, kështu që ndoshta nuk është e saktë t’i etiketojmë ato plotësisht […]

 • 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërin...

  prej në 30/06/2017 - Comments Off on 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërinë

  Publikuar nga Alexander Waltner (Suedi) Dëshironi të vizitoni Shqipërinë? Zgjedhje e mirë! E kam bërë vitin e kaluar dhe u kënaqa. Deri tani është një nga vendet e mia të preferuara, dhe këtu janë 15 arsye pse të gjithë duhet të vizitojnë Shqipërinë në vitin 2017! Është ende një vend relativisht i pashkelur Sa njohuri […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë