Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për - Mercedes-Benz (64)

20621837_1629067130499164_2517251502344191445_n

2,800 €

Shitet Mercedes-Benz C-class automatike, viti 1999

Shitet Mercedes-Benz C-class 220 CDI i vitit 1999 kamio automatite!

339 herë e lexuar, 2 herë sot

shitje makina mercedes e klas

6,300 €

Mercedes – Benz E 320 cdi viti 2005 full opsion AMG

Mercedes – Benz E 320 cdi viti 2005 249000 klm full opsion AMG makina esht e lyer nga gri ne te zez letrra te paguara

730 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_9643

14,500 €

Mercedes E220 naft 2010 automatik w212

Shitet mercedes benc E 220 naft viti 2010 automatik ne gjendje super mund ta kontrolloni ku te doni, disqe 17 amg sensor shiu sensor dritash, […]

379 herë e lexuar, 1 herë sot

njoftime makina benz

4,500 €

Mercedes-Benz E270 nafte kamio automatike 2001

Mercedes-Benz E270 nafte kamio automatike 2001 Kilometrazhi 280000 km Të dhëna motorike 270 nafte Kamio Automatike Kondicioner Automatik Ngjyra E Zezë TVSH(20%)-importi E Paguar Qyteti […]

238 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_1527

1,600 €

Ford focus, nafte, viti 2003, i sa po ardhur nga Italia

Ford focus i sa po ardhur nga Italia me dogan te paguar condicioner antifurt makina ne gjendje perfekte cmimi okazion 1600 i pa diskutushem numer […]

495 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_2060

10,900 €

OKAZION C CLASS AUTOMAT FULL viti 2008

Pilot automatik. Baxha. Sedilje lekure bezh me ngrohje. Xhama+pasqyra elektrike. Disqe alumini. Hapje bagazhi me pult. Etj. Taksat te paguara 1 vit.

167 herë e lexuar, 1 herë sot

DSC_0028

1,000 €

shitet Mercedes Benz 200D

Makina asht ne gjendje shum te rregullt motorrike po ashtu dhe xhenerike Ska nevoj per asnje sherbim.dhe asht super e shpejt.makina I ka te 4 […]

403 herë e lexuar, 0 herë sot

IMAG0461

3,200 €

Mercedes benz viti 2002 kambio automatike benzine 180

Mercedes benz viti 2002 kambio automatike benzine 180 me dogane i ardhur nga zvicra

194 herë e lexuar, 0 herë sot

received_10209793546458399

12,500 €

Mercedes Benz ML 320 2006 CDI RESTAULING

Mercedes Benz ML 320 2006 CDI RESTAULING sherbimet e kryera te mercedes benz ne Itali.eshte i gatshem per cdo lloj prove.shitet per arsye mos perdorimi.kilometrat […]

128 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_1954

3,500 €

Mercedes Benz C class kambio manuale

Mercedes Benz i sapo ardhur nga Italia me dogan te paguar 200mij kilometrat kambio manuale ne gjendje perfekte per me shum informazioni kontakto 0694784526

246 herë e lexuar, 0 herë sot

Faqe 5 nga 7 1 3 4 5 6 7

Të sponsorizuara

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  by në 26/10/2017 - Comments Off on Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  Njerëzit i pëlqejnë furoistradat, pozicionin e ngritur të tyre, ndjenjën e qëndrueshmërisë dhe nocionin që fuoristradat të mbajnë të sigurt, pavarësisht nga moti apo lloji i rrugës. Ata janë tërhequr gjithnjë e më shumë, për stilin e tyre të veçantë. Dizajni i tyre sot është shumë larg nga modelet e vjetra. Fuoristradat tani kanë elementë […]

 • Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  Përcaktimi i çmimeve mesatare të makinave sipas vendeve kërkon modele komplekse të përcaktimit të çmimeve, por këtë studim e ka realizuar me sukses Car Spring. Për makinat e përdorura, kjo mund të jetë edhe më e komplikuar. Shkalla e zhvlerësimit nga një makinë në tjetrën fillon në momentin kur makina shitet nga pronari i parë […]

 • Historia e Mercedes-Benz

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Historia e Mercedes-Benz

  Prodhuesi gjerman i makinerive luksoze Mercedes-Benz ka qenë i pranishëm në rrugë me makinat e tij për më shumë se një shekull, duke kaluar në mënyrë elegante dy sfidat e ashpra të historisë së automobilave. Përgjegjës për gjenezën moderne të motorit me djegie të brendshme, ‘etërit’ e markës Mercedes-Benz praktikisht shpikën automobilin. Shumë vite më […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë