Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për - Mercedes-Benz (103)

IMG-20160913-WA0004

17,000 €

Mercedez benz s klase 320 super gjendje

Shitet Mercedes-Benz ” S klass ” I ardhur nga Italia me dogane te paguar , ne gjendje shume te mire . 197000 km origjinale 320 […]

670 herë e lexuar, 0 herë sot

8,600 €

Shitet E 280 V6 Evo, Kambio automatike 7-G Tronik, viti 2006

Shitet Mercedes-Benz E class Avantgarde 280cdi V6 i 2006 Evo, Kambio automatike 7-G Tronik, me 150000km originale,Full Opsion, makina eshte ne gjendje te shkelqyer, te […]

849 herë e lexuar, 0 herë sot

image

2,800 €

u shit makina

Shitet mercedes benz C class 220 CDI, automat, viti 2000 makina shitet ne gjendje shum te mir per me shum info kontaktoni çmimi esht i […]

878 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_0537

3,000 €

Mercedes Benz C class, benzine+gaz, viti 2000

makina esht ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike letra te paguara

998 herë e lexuar, 0 herë sot

7,000 €

Shitet Mercedes Benz Avantgarde E class 270, viti 2003

Shitet Mercedes Benz Avantgarde E class 270, viti 2003 S’ka nevoj per shume reklame!

968 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_1018

3,800 €

Shitet Mercedez C220 Look 2005 Avangarde viti 2000

Shitet Mercedez C220 Look 2005 Avangarde prodhim i dhjetorit 2000 me 250000 km origjinale. Ngjyre gri metalizato ,tapiceri blu shum te paster,automat tip tronik,letra deri […]

1000 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_0144

4,400 €

Mercedes Benz C200 AVANTGARD 2001 i ardhur nga veriu i Italisë

Mercedes Benz C200 AVANTGARD 2001 perdorur nga 1 person . Makina shitet sic ka ardh pa asnje lloj riparimi . Super ekonomik 3.8 liter ne […]

1037 herë e lexuar, 0 herë sot

14614466_1259047144159247_1583181429_o

2,400 €

Mercedes Benz A170 cdi Lungo viti 2002

Mercedes Benz a class 170 cdi Lungo Elegance Sherbime te kryera Cmim i diskutueshem

839 herë e lexuar, 0 herë sot

endri5

3,700 €

Okazion Mercedes C220 Automatike viti 2000

.SHITET MERCEDES BENZ – C Class -viti prodhimit 2000- kamjo automatik – tiptronik – – 220 cdi -nafte – ne gjendje shum te mir motorrike […]

872 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_1196

8,000 €

Shitet Mercedes Benz Rexhina nafte, viti 2002

Makina shitet per arsyje emigrimi gjendje shum te mir … me letra cdo gje ok ..:)

1048 herë e lexuar, 0 herë sot

Faqe 10 nga 11 1 8 9 10 11

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  by në 26/10/2017 - Comments Off on Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  Njerëzit i pëlqejnë furoistradat, pozicionin e ngritur të tyre, ndjenjën e qëndrueshmërisë dhe nocionin që fuoristradat të mbajnë të sigurt, pavarësisht nga moti apo lloji i rrugës. Ata janë tërhequr gjithnjë e më shumë, për stilin e tyre të veçantë. Dizajni i tyre sot është shumë larg nga modelet e vjetra. Fuoristradat tani kanë elementë […]

 • Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  Përcaktimi i çmimeve mesatare të makinave sipas vendeve kërkon modele komplekse të përcaktimit të çmimeve, por këtë studim e ka realizuar me sukses Car Spring. Për makinat e përdorura, kjo mund të jetë edhe më e komplikuar. Shkalla e zhvlerësimit nga një makinë në tjetrën fillon në momentin kur makina shitet nga pronari i parë […]

 • Historia e Mercedes-Benz

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Historia e Mercedes-Benz

  Prodhuesi gjerman i makinerive luksoze Mercedes-Benz ka qenë i pranishëm në rrugë me makinat e tij për më shumë se një shekull, duke kaluar në mënyrë elegante dy sfidat e ashpra të historisë së automobilave. Përgjegjës për gjenezën moderne të motorit me djegie të brendshme, ‘etërit’ e markës Mercedes-Benz praktikisht shpikën automobilin. Shumë vite më […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë