Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për - Mercedes-Benz (275)

1

5,400 €

Mercedes-benz, C-Class 220cdi, Avantgarde, 2005

C-Class avantgarde, automatike, blu perle, full option, pilot automatik, tapiceri lekure, baxha siper, kompjuter on bord,navigator i madh disqe alumini 17, goma te reja, sherbimet […]

është lexuar 1082 herë (3 herë sot)

received_10210522667976285

3,500 €

C 180 kompresor sport coupe, full opsion, viti 2005

Makina esht ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga zvicra me dohan te paguar.full opsion 0693694422 Publiko edhe në:

është lexuar 82 herë (3 herë sot)

collage1486308446352

13,500 €

Okazion * Tirane Shes Mercedes-Benz CLS 320 CDI Viti 2007 Full Opsion

SHITET Mercedez Benz CLS 320 CDI Naftë , Viti i prodhimit Nentor 2007 , Kambio Automatike , Kilometra te pershkruara 200.000 Km . -Makina eshte […]

është lexuar 73 herë (7 herë sot)

20160827_144521

2,300 €

A clas 170 nafte viti 2002.

A clas 170 nafte. makina eshte ne gjendje shume te mire. dokumenta te prera deri ne 27-10-2017. Sensor parkimi. bateri e re me dy vjet […]

është lexuar 822 herë (1 herë sot)

16808779_1226916997388386_1674467851_n

12,500 €

Mercedes Benz R320 CDI 4Matic- 2006-Sport Option

Shitet mercedes benz R320 cdi 4matic i vitit 2006,me kilometra origjinale 196000 km,marshet ne timon,navigator,baxho xhami,sensor parkimi origjinal para mbrapa.Cilindrate motorri 2.98 l,nuk e kap […]

është lexuar 5 herë (3 herë sot)

550 €

Mercedes benz 200 D

Mercedes benz 200 D Ne gjendje shume te mire pa letra qe nga viti 2012 Publiko edhe në:

është lexuar 36 herë (21 herë sot)

IMG_0085

4,000 €

mercedes c220 nafte 2001 automat

Mercedes benz C 220 cdi nafte-dhjetor 2000-kamjo automatike-sallon meshini shum i paster-sensor parkimi /para/mbrapa-disqe alumini(me goma te reja para)-komanda ne timon-timon me levizje-kondicjoneri klima-gjendja perfekte […]

është lexuar 62 herë (2 herë sot)

IMG_1705

1,999 €

mercedes A 170 nafte 2001 manual

Mercedes benz A klas motori 170 naft shum ekonomike kamjua manuale ftohja kondicioner viti 2000-2001 timoni me levizje hapje mbyllje me pult te 4 xhamat […]

është lexuar 28 herë (2 herë sot)

IMG_4353

12,000 €

Shitet mercedes benz c classe 220, viti tetor 2009

Shitet c classe viti 2009,1 jav ka qe ka ardhur nga italia,te gjitha letrat e paguara per nje vit,makina eshte ne gjendje perfekte,e gacme per […]

është lexuar 37 herë (21 herë sot)

20170214_092439

2,000 €

Shitet Mercedes Benz c200 kompressor ’97 ne gjendje shum te mire

Shitet mercedes benz c200 kompressor ne gjendje shum te mire Publiko edhe në:

është lexuar 27 herë (10 herë sot)

Faqe 1 nga 281 2 3 28

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  

Info-treg

 • Si të bëhesh një agjent imobiliar i suks...

  prej në 16/02/2017 - Comments Off on Si të bëhesh një agjent imobiliar i suksesshëm

  Çfarë duhet të bësh, që të kesh sukses në botën imobiliare? Disa mund t’ju thonë se është shumë e thjeshtë, mjafton të shesësh. Por, për çdo agjent, veçanërisht për ata të rinjtë, mund të jetë e vështirë. Shitja e pronave është një biznes i komplikuar, dhe fitimi i të ardhurave të konsiderueshme nuk ndodh brenda […]

 • Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 11/02/2017 - 2 Komente

  Ofertat e publikuara mund t’i shfaqësh përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një buton që gjendet në fund të njoftimit, ose një ikonë tek paneli “Menaxhoni njoftimet” dhe automatikisht oferta ngjitet në krye të faqes së parë. Shih shembujt […]

 • KKT miraton Planet Vendore për 11 bashki...

  prej në 09/02/2017 - Comments Off on KKT miraton Planet Vendore për 11 bashki, ja si të aplikoni për leje ndërtimi

  Sot u miratuan në Këshillin Kombëtar të Territorit, planet e përgjithshme vendore për 11 bashki: Krujë, Kukës, Gjirokastër, Urë Vajgurore, Skrapar, Poliçan, Cërrik, Librazhd, Kurbin, Divjakë dhe Korçë.   Ja se cilat janë hapat që duhet të ndiqet dhe dokumentacioni që duhet të plotësoni. Aplikimi do t’i dërgohet bashkisë dhe kjo e fundit do të […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  prej në 07/02/2017 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.
- Kërko oferta thjesht, p.sh. me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, makina ne shitje, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë