Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për - Ford (32)

image-0-02-05-08a3efb470d50cd2187392f94ded94f35bd422cd55cabbc3d3e3fa1eedac40c2-V-800x450

3,400 €

Okazion Shitet ford fiesta 1.4 nafte, viti 2007

Shitet ford fiesta 1.4 nafte ne dogan te paguar.Makina ne gjendje shume te mire motorike e xhenerike.

284 herë e lexuar, 0 herë sot

21979242_1692287237471312_2070909294_n

2,500 €

Ford focus 1.8 nafte, viti 2003

Shes ford focus 1.8nafte.Makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera e gatshme pe cdo lloj prove.letra te paguara ,pult,xhama […]

186 herë e lexuar, 0 herë sot

20170729_100409

2,999 €

Ford Fiesta 1.4 naft TITANIUM restailing -07

Ford Fiesta 1.4 naft restailing 2007 #Ford #Fiesta 1.4 #naft #viti #2007 #Çmimi 2999 euro Kategoria Makina Prodhuesi Ford Modeli Fiesta Ngjyra gri Struktura e veturës […]

554 herë e lexuar, 0 herë sot

+355 68 393 7244‬ 20160925_194419

1,900 €

Ford Galaxy 6+1 1900 Euro

Shitet Ford Galaxy 6+1 1.9 vit prodhimi 1998. Makina i ka te gjitha sherbimet e kryera, 4 gomat te sapo nderruara. Dokumentat i ka te […]

240 herë e lexuar, 1 herë sot

WhatsApp Image 2017-06-28 at 08.44.20

2,000 €

Shitet Ford Focus

Ne gjendje shume te mire.Sherbime te sapo kryera,freksion kid komplet,vaj e filtra,sistem drejtimi e frenimi te gatshme per cdo lloj prove.Me dokumenta te prera deri […]

289 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_20170824_160605

3,700 €

Ford focus, viti 2006

FordFocus Viti i prodhimit :2006 . Kilometrazhi : 230000km . Kambio : manuale Karburanti : nafte Ngjyra : gri Te gjitha sherbimet e kryera. Makina […]

117 herë e lexuar, 0 herë sot

20615118_10207888251604582_1704541481_o

1,600 €

Ford Focus 1.6 benzine, dokumenta te rregullta deri ne Mars 2018

Shitet Ford Focus 1.6 benzine, me dokumenta te rregullta deri ne Mars 2018.

176 herë e lexuar, 0 herë sot

ford 3

2,399 €

Ford Focus, viti 2001,me letra te sapo paguara

ford focus viti dhjetor 2001,me letra te sapo paguara,ne gusht 2018 mbarojne.

101 herë e lexuar, 0 herë sot

20170818_085217

270,000 LEK

ford mondeo .2000 nafte viti 2002

shitet ford mondeo 2000 nafte viti 2002 me letra te rregullta shitet per arsye mos perdorimi cmimi 270000 lek i diskutueshem

154 herë e lexuar, 0 herë sot

image-0-02-05-c34a5007e46d2528a723d67a024c859dd86cbfcf9baae87458a221eebe037422-V

2,400 €

Ford focus viti 2002

Shes ford focus vit prodhim I 2002 ne gjendje te shkelqyer motorike dhe gjenerike . Me letra te paguara deri ne nentor 2017. E gatshme […]

107 herë e lexuar, 0 herë sot

Faqe 2 nga 4 1 2 3 4

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  by në 26/10/2017 - Comments Off on Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  Njerëzit i pëlqejnë furoistradat, pozicionin e ngritur të tyre, ndjenjën e qëndrueshmërisë dhe nocionin që fuoristradat të mbajnë të sigurt, pavarësisht nga moti apo lloji i rrugës. Ata janë tërhequr gjithnjë e më shumë, për stilin e tyre të veçantë. Dizajni i tyre sot është shumë larg nga modelet e vjetra. Fuoristradat tani kanë elementë […]

 • Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  Përcaktimi i çmimeve mesatare të makinave sipas vendeve kërkon modele komplekse të përcaktimit të çmimeve, por këtë studim e ka realizuar me sukses Car Spring. Për makinat e përdorura, kjo mund të jetë edhe më e komplikuar. Shkalla e zhvlerësimit nga një makinë në tjetrën fillon në momentin kur makina shitet nga pronari i parë […]

 • Historia e Mercedes-Benz

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Historia e Mercedes-Benz

  Prodhuesi gjerman i makinerive luksoze Mercedes-Benz ka qenë i pranishëm në rrugë me makinat e tij për më shumë se një shekull, duke kaluar në mënyrë elegante dy sfidat e ashpra të historisë së automobilave. Përgjegjës për gjenezën moderne të motorit me djegie të brendshme, ‘etërit’ e markës Mercedes-Benz praktikisht shpikën automobilin. Shumë vite më […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë