Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për - Ford (90)

2

3,700 €

FORD FUSION 1.4 NAFTE VITI 2006

🚘FORD FUSION ⛽1.4 NAFTE 📆VITI 2006 🛃DOGAN E PAGUAR I PA PERDORUR NE SHQIPERI 🌏ARDHUR NGA ITALIA 🚘GJENDJE PERFEKTE SHERBIME TE BERA NE KOHEN E […]

është lexuar 45 herë (1 herë sot)

Ford-Focus-1-8L-TDCi-Viti-2003

2,200 €

Ford Focus Ghia 1.8L TDCi Viti 2003,

Shitet Ford Focus Ghia Motori(CC):1.8L TDCi Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2003 Transmisioni Manuale 179,000 KM Ngjyra e Jashtme Gri Ngjyra e Brendshme e erret […]

është lexuar 25 herë (0 herë sot)

20160831_142112

2,200 €

URGJENTE!! Shitet Ford Focus 2003 tdci.

Per arsye emigrimi shitet ford focus dhjetor 2003 tdci. Makina esht ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo prove. Sherbime te kryera.

është lexuar 106 herë (0 herë sot)

FORD-FIESTA--1-4-TDCI--05-2004-E-SAPO-ARDHUR

2,700 €

FORD FIESTA TDCI 1.4 2004

Ford Fiesta 1.4 Nafte TDCi , viti 2004 .Me dogane te paguar e sapo ardhur nga Belgjika. Kambio manuale ngjyre gri . Me 167.000 Kilometra […]

është lexuar 47 herë (1 herë sot)

njoftime tirana

3,700 €

FORD C MAX 2.0 nafte kamio manuale 2004

FORD C MAX 2.0 nafte kamio manuale 2004 Kilometrazhi 213000 km Të dhëna motorike 2.0 nafte Kamio Manuale Kondicioner Manual Ngjyra Gri TVSH(20%)-importi E Paguar […]

është lexuar 12 herë (0 herë sot)

17342837_10154666985249011_1301602606023435045_n

3,200 €

Ford Fiesta Ghia 1.4 Benzin KAMIO AUTOMATIK..-03

#Ford #Fiesta #ghia #chrome #KAMIO #AUTOMATIKE 1.4 #Benzin #viti #2003 #Çmimi 3200 euro Kategoria Makina Prodhuesi Ford Kilometra 100 000 Modeli Fiesta Ngjyra zeze Struktura […]

është lexuar 201 herë (0 herë sot)

blej makina perdorura

3,500 €

Ford Fiesta 1.4 nafte kamio manuale 2006

Ford Fiesta 1.4 nafte kamio manuale 2006 Viti i Prodhimit 2006 Kilometrazhi 158000 km Të dhëna motorike 1.4 nafte Kamio Manuale Kondicioner Manual Ngjyra Gri […]

është lexuar 83 herë (0 herë sot)

IMG_1570

2,400 €

Ford Fiesta Zetec 1.2 Benzine 108 mije km, viti 2002

Teksti: Okazion Shitet Ford Fiesta me vetem 108 mij km ne gjendje shume te miret..1.2 benzine..kondicioner , disqe alumini…nuk ka gervishtje..shum e paster si makine…ngjyre […]

është lexuar 64 herë (0 herë sot)

image-0-02-05-73751e26f991ec860dfb7d46df2259387257a8e558415c4250d8e36891b33d98-V-800x450

3,900 €

Okazion, Shitet ford fiesta 1.4 nafte, viti 2007

Shitet ford fiesta 1.4 nafte 2007 e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar.Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.

është lexuar 109 herë (1 herë sot)

1

4,700 €

Shitet Ford Focus 1.9 TDCI

Tirane, shes makine Ford Focus 1.9 TDCI Viti 2006, 4.700 Euro Karburanti: Diezel Ngjyra…..: e zeze Kamjo……: manual (7 marshe) Ftohja…..: Kondicioner KM………: 153000 Shitet […]

është lexuar 577 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 91 2 3 9

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Marketingu Online për Hotelet

  prej në 23/05/2017 - Comments Off on Marketingu Online për Hotelet

  Nuk ka rëndësi nëse keni vetëm dy dhoma që i jepni me qira për pushime, një hostel të vogël, çadra kampingu, apo një hotel me 3 yje: ju keni nevojë të bëni marketing online për të komunikuar me ata që janë duke planifikuar pushime, në mënyrë që të bëhen klientët tuaj. Ndryshe nga një biznes […]

 • Promovo biznesin në blogun e 100oferta.c...

  prej në 20/05/2017 - Comments Off on Promovo biznesin në blogun e 100oferta.com

  Kërkon të përhapësh idetë e tua? Dëshiron të promovosh një sipërmarrje? Ke një reagim për funksionimin e tregut? Shkruaj në blogun e 100oferta.com dhe do kesh mundësinë që shkrimi të lexohet nga mijëra vizitorë në ditë, të përhapet brenda pak minutash në rrjetet kryesore sociale: Facebook, Linkedln, Twitter, Google+ etj., në të cilat 100oferta.com ka […]

 • Sjellja e blerësit dhe strategjia e mark...

  prej në 09/05/2017 - Comments Off on Sjellja e blerësit dhe strategjia e marketingut

  Sjellja e blerësit është qasja sistematike e konsumatorëve kur hyjnë në procesin e blerjes dhe arrijnë të marrin vendime. Procesi i vendimmarrjes hap pas hapi, së bashku me mënyrat e zakonshme të vendimmarrjes, janë të dobishme për zhvillimin e strategjive të marketingut.   Njohja është e nevojshme Hapi i parë në procesin e blerjes së […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare Reger, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë