Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për - Fiat (37)

20170314_110222

4,000 €

OKAZION FIAT PANDA VITI2007 KAMBIO AUTOMATIKE

SHES FIAT PANDA MOTOR 1.2 BENZIN KAMBIO AUTOMAT VITI 2007 FULL OPTION TAVAN XHAMI ;KLIMA ; DISQE ALUMINI; KAMBIO AUTOMAT DHE TIP TRONIK; SENSOR PARKIMI; […]

është lexuar 241 herë (0 herë sot)

13

3,600 €

Fiat Grande Punto Viti 2006 1.4 BENZIN+GAS

Cmimi-3600 Euro i diskutushem Marka Fiat Modeli Grande Punto Tipi Veturë Madhësia Motorrit CC 1400 Fuqia Motorrike 95 Viti Prodhimit 2006 Gjendja Makinës E Përdorur […]

është lexuar 51 herë (0 herë sot)

makine italiane

2,800 €

FIAT IDEA 1.9 nafte manuale, 165.000 KM, Viti 2004

FIAT IDEA 165,000 KM Viti Prodhimit: 2004 Motorri (CC): 1.9L Transmisioni: Manuale Tipi Karburantit: Nafte Ngjyra e Jashtme: E zeze Ngjyra e Brendshme: Gri

është lexuar 14 herë (0 herë sot)

njoftime fiat perdorur

5,300 €

Fiat 500 1.2 benzin viti 2009

Fiat 500 1.2 benzin viti 2009 120000 klm tavan xhami kamjo Manuale me letrra te paguara

është lexuar 15 herë (0 herë sot)

WhatsApp Image 2017-04-19 at 09.01.07

1,990 €

Fiat Punto Kambio Automat, 1200 CV, benzinë, viti 2002

Fiat Punto Kambio Automat kambio automatike, 1200 CV, benzinë, ngjyre bezhe, i përdorur, viti 2002, 127000 km. Airbag, kasetofon/mp3, kondicioner, abs, targa shqiptare, taksa siguracion […]

është lexuar 51 herë (0 herë sot)

16729750_1422149891150425_207037319_n

1,500 €

Fiat Marea benzine+gaz, viti 1999 i sapoardhur nga Italia

shitet fiat marea bezin.gaz 2 muaj ka qe ka ardhur nga italia me letra shqiptare te gjitha te paguara deri ne janar te 2018

është lexuar 56 herë (0 herë sot)

1,300 €

Shitet automjet Fiat Punto viti 2000

Shitet Fiat Punto 1.2 benzine, 8 valvula, viti i prodhimit 2000, ngjyre e bardhe. Makina eshte ne gjendje te mire pune pasi i eshte bere […]

është lexuar 41 herë (0 herë sot)

WhatsApp Image 2017-03-20 at 11.42.20

2,600 €

Fiat Punto 1.9 JTD nafte, manuale, viti 2004

Motorr 1.9 JTD kambio manuale

është lexuar 72 herë (0 herë sot)

Fiat 500

3,900 €

OKAZION! SHITET FIAT 500 , 3900 Euro !

Shitet Fiat 500 1.2 benzine kambio manuale ! tavan xhami Dokumentacion i plote perfshire siguracion kasko Jane bere te gjitha sherbimet rregullisht, Nuk pranohen shkembime! […]

është lexuar 55 herë (0 herë sot)

Okazion-Fiat-Punto-Automat-Super-Gjendje

1,990 €

Fiat Punto Automatike, viti 2002

Shitet Fiat Punto motorr 1.2 benzine 16 valvula, Kambio automatike, Timoni City drive, Shume ekonomike, Kondicionere, Xhama elektrike, 4 dyer, Targa Shqiptare. Makina nuk ka […]

është lexuar 85 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 41 2 3 4

Lidhje të sponsorizuara

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Mos u nxito! Vlerëso saktë pronën që she...

  prej në 25/04/2017 - Comments Off on Mos u nxito! Vlerëso saktë pronën që shet!

  Nëse po mendon të shesësh një shtëpi, makinë, telefon apo diçka tjetër, gjëja e parë që duhet të bësh, është një vlerësim i saktë, për të vendosur një çmim të pranueshëm si për blerësin, ashtu edhe për ty. Çmimi i shitjes nuk duhet t’ju shkaktojë humbje financiare, por as nuk duhet ekzagjeruar duke kërkuar një […]

 • Promovo biznesin në blogun e 100oferta.c...

  prej në 10/03/2017 - Comments Off on Promovo biznesin në blogun e 100oferta.com

  Kërkon të përhapësh idetë e tua? Dëshiron të promovosh një sipërmarrje? Ke një reagim për funksionimin e tregut? Shkruaj në blogun e 100oferta.com dhe do kesh mundësinë që shkrimi të lexohet nga mijëra vizitorë në ditë, të përhapet brenda pak minutash në rrjetet kryesore sociale: Facebook, Linkedln, Twitter, Google+ etj., në të cilat 100oferta.com ka […]

 • Si ta mirëmbani makinën

  prej në 08/03/2017 - Comments Off on Si ta mirëmbani makinën

  Mirëmbajtja e makinës jo vetëm i paraprin ndonjë defekti të mundshëm, por është më e sigurt për ju dhe të tjerët. Një makinë e mbajtur mirë, me të gjitha shërbimet e kryera në kohën e duhur, do të jetë gjithashtu më e vlefshme edhe kur ta shisni.   Nëse blini një makinë të përdorur ose […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare Reger, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë